Program tv na niedzielę, 24.03.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Weekend powoli dobiega końca, więc czas na niedzielę, 24 marca 2019 roku. Będziecie dzisiaj oglądać mecz czy postawicie na dobry film bądź rozrywkę? Sprawdźcie program TV na niedzielę, 24.03.2019.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 24.03.2019 r.:

Władka podrzuca noworodka pod drzwi klasztoru. W drodze powrotnej dwóch niemieckich żołnierzy usiłuje ją zgwałcić. Do Brwinowa dociera długo oczekiwana wiadomość o końcu wojny, Polska staje się niepodległa. Stanisław dostaje dużestolarskie zlecenie od sióstr zakonnych. W klasztorze spotyka maleńką podopieczną siostry Alberty, Łucję...
"Stulecie Winnych" odcinek 4 - TVP1, godz. 19:50

W drodze powrotnej na Ziemię statek kosmiczny Nostromo otrzymuje wezwanie o pomoc z pobliskiej planety. Podczas akcji ratunkowej załoga odkrywa nieznaną pozaziemską formę życia. Komputer pokładowy odczytuje sygnał SOS jako ostrzeżenie, ale jest za późno. "Obcy" zagnieżdża się na pokładzie statku i zaczyna zabijać. Ludzie muszą znaleźć sposób na zgładzenie istoty. Sierżant Ripley podejmuje nierówną walkę o ocalenie siebie i pozostałych przy życiu członków załogi.
"Obcy - ósmy pasażer Nostromo" - TV 4, godz. 20:00

Scott Lang stara się pogodzić dwie role: ojca i superbohatera. Nie jest to jednak dla niego łatwe wyzwanie. Na domiar złego otrzymuje pilne zadanie od doktora Hanka Pyma i Hope van Dyne. Po raz kolejny musi zjednoczyć siły z Osą, by odkryć sekrety z ich przeszłości.
"Ant-Man i Osa" - HBO, godz. 20:10

Reprezentacja Polski pod wodzą trenera Jerzego Brzęczka i kapitana Roberta Lewandowskiego rozpoczyna eliminacje turnieju finałowego piłkarskich mistrzostw Europy w 2020 r. Zostanie on rozegrany w nowej formule, gdyż mecze odbędą się w 12 miastach-gospodarzach w 12 różnych krajach, m.in. w Kopenhadze, Rzymie i w Londynie, gdzie zaplanowano finał. Polska znalazła się w eliminacyjnej grupie G z Austrią, Izraelem, Słowenią, Macedonią Północną oraz Łotwą. W drugim spotkaniu kwalifikacyjnym Polacy zmierzą się na PGE Narodowym w Warszawie z Łotyszami.
Mecz Polska - Łotwa - TVP1, godz. 20:35

W świecie przyszłości społeczność metropolii podzielono na pięć grup, zgodnie z wrodzonymi predyspozycjami. Są Prawi, Altruiści, Serdeczni, Erudyci i Nieustraszeni. Jeśli nastolatek nie ma żadnej z owych cech, jest skazany na życie na marginesie. Jeśli ma więcej niż jedną - jest niezgodny, może stanowić zagrożenie dla systemu. Choć Tris Pryor ma złożoną osobowość, dołącza do Nieustraszonych. Jej trenerem zostaje Cztery. Wkrótce Tris odkrywa spisek. Trafia do podziemnego świata ludzi, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie systemowi.
"Niezgodna" - TVN7, godz. 21:30

Tony Stark to ekscentryczny geniusz, milioner i filantrop w jednej osobie. Często wciela się również w postać superbohatera - Iron Mana. Ale to do dużo kosztuje psychicznie. Tony cierpi na bezsenność, miewa stany lękowe, nie może dogadać się z ukochaną Pepper. W najtrudniejszym momencie życia Stark musi zmierzyć się z wyjątkowo niebezpiecznym przeciwnikiem - tajemniczym terrorystą Mandarynem.
"Iron Man III" - TVN, godz. 21:35

Modelka, kierowca, kelnerka, milioner, specjalista od materiałów wybuchowych i panna młoda stają na skraju załamania nerwowego. Wszyscy muszą zmierzyć się z jedną z tych sytuacji, które przeżywa się każdego dnia: gadatliwy pasażer zajmujący miejsce obok, niespodziewane spotkanie z kochanką męża, bezduszny urzędnik, kolejne spóźnienie, pirat drogowy. W świecie, w którym liczą się tylko wydajność i sukces, sześcioro na co dzień spokojnych ludzi postanawia zawalczyć o siebie nawet za cenę przekroczenia granicy między normalnością i szaleństwem.
"Dzikie historie" - TVP2, godz. 21:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 24.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×