Program tv na niedzielę, 25.08.2019. Co obejrzeć 25 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami niedziela, 25 sierpnia 2019 roku. Macie dzisiaj ochotę na dobry film, serial czy może rozrywkę bądź muzykę w TV? No to na pewno każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na niedzielę, 25.08.2019.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 25.08.2019 r.:

John Carter to młody weteran wojny secesyjnej, który w niewyjaśnionych okolicznościach trafia na Marsa. Szybko przekonuje się, że jest to dzika kraina, zamieszkana przez czterometrowych barbarzyńców. Były żołnierz zostaje wzięty przez nich do niewoli. Kiedy udaje mu się uciec, spotyka na swojej drodze księżniczkę Dejah Thoris. Okazuje się, że nowa znajoma desperacko potrzebuje jego pomocy.
"John Carter" - TVN, godz. 20:00

Ministerstwo Obrony przejmuje tajny program Treadstone i nadaje mu nazwę Blackbriar. Były agent Jason Bourne wciąż musi walczyć o przetrwanie. Znając tajemnice projektu, stanowi ogromne zagrożenie dla dawnych zwierzchników.
"Ultimatum Bourne'a" - TVN 7, godz. 20:00

XIX-wieczny Nowy Jork. Po szesnastu latach spędzonych w sierocińcu Amsterdam, syn zamordowanego przywódcy gangu irlandzkich imigrantów, wraca do Five Points, by pomścić śmierć ojca. Jego zabójca, William Cutting zwany Billem Rzeźnikiem, sprawuje rządy w dzielnicy. Chłopak postanawia zabić Rzeźnika w czasie dorocznej uroczystości, gdy Bill będzie święcił zwycięstwo nad jego ojcem. By zrealizować plan, przenika w szeregi bandy. Rzeźnik traktuje Amsterdama jak syna. A on wbrew sobie zaczyna darzyć go szacunkiem i zakochuje się w jego wychowanicy.
"Gangi Nowego Jorku" - TV 4, godz. 20:00

Podczas drugiego dnia festiwalu podsumowującego wakacje 2019 roku w kieleckim amfiteatrze zaprezentują się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Artyści wykonają hity, które walczą o tytuł "Przeboju lata RMF FM i Polsatu". W ramach niespodzianki wystąpią także zagraniczne gwiazdy. Koncert poprowadzą: Patricia Kazadi i Igor Kwiatkowski.
Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji z telewizją Polsat i RMF FM" - Polsat, godz. 20:05

Świat pogrąża się w chaosie. Wade czuje, że żyje wyłącznie wtedy, kiedy ucieka do OASIS - wirtualnego uniwersum, w którym jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Można tam podróżować, przeżywać przygody i być, kimkolwiek się zapragnie. Po śmierci twórcy tego świata - ekscentrycznego geniusza Jamesa Hallidaya - trwają poszukiwania jego godnego następcy. W tym celu zorganizowany zostaje trzyetapowy konkurs, w którym nagrodą są duże pieniądze i całkowita kontrola nad OASIS. Wade i jego przyjaciele bez wahania podejmują wyzwanie.
"Player One" - HBO, godz. 20:10

Bruce ma problem z alkoholem, przez uzależnienie stracił prawo jazdy, rozpadło się także jego małżeństwo. Teraz, pracując jako operator pługa w zasypanym śniegiem Quebecku, w pocie czoła stara się obudować swoje życie. Gdy podczas zamieci przypadkowo potrąca mężczyznę, wpada w panikę. W trakcie ucieczki rozbija pług. Uwięziony w leśnej głuszy będzie musiał stoczyć walkę o przetrwanie, a jednocześnie zmierzyć się z wyrzutami sumienia.
"Czysty jak łza" - Ale kino+, godz. 20:10

Sequel przygód trzech pięknych, inteligentnych agentek. Tym razem dziewczyny mają do wykonania wyjątkowo trudne zadanie. Od powodzenia ich misji zależy życie wielu ludzi. Muszą odnaleźć dwie tytanowe obrączki, które pozwalają odkryć nową tożsamość osób objętych federalnym programem ochrony świadków. Ten, kto wszedł w posiadanie cennych obrączek, robi z nich użytek. Świadkowie zaczynają ginąć. Natalie, Alex i Dylan muszą za wszelką cenę schwytać złodzieja i odebrać mu jego zdobycz.
"Aniołki Charliego: zawrotna szybkość" - Polsat, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 25.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Super znieaolona polecamy ten serial na jedynce pgladacie

    25.08.2019 19:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×