Program TV na niedzielę, 27.05.2018. Co obejrzeć w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Przed nami niedziela, 27 maja 2018 roku. Dzisiaj w telewizji jest bardzo muzycznie; z jednej strony gala disco polo, z drugiej ostatni dzień Polsat SuperHit Festiwal. A może jednak macie ochotę na film bądź serial? I tutaj znajdziecie coś dla siebie. Sprawdźcie, co warto zobaczyć dzisiaj w telewizji. Przedstawiamy program TV na 27.05.2018.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 27 maja 2018 r.:

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, powierzchnią równa Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Armageddon" - TVN, godz. 20:00

W południowym Bostonie policja wypowiada wojnę mafii. Powstaje ściśle tajny projekt, od którego zależy powodzenie całej misji. Agent Billy Costigan musi wejść w mafijne struktury, którymi dowodzi Frank Costello. W czasie gdy Billy stara się pozyskać zaufanie mafijnego bossa, do policji podstępem dostaje się przestępca Sullivan, którego zadaniem jest monitorowanie policyjnych ruchów i zdobywanie najświeższych informacji na temat postępów misji związanej z rozbiciem mafii.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Infiltracja" - TVN7, godz. 20:00

Christian Wolff jest geniuszem matematycznym, który nie najlepiej odnajduje się wśród ludzi. Mężczyzna skrywa też przed całym światem mroczną tajemnicę - pod osłoną biura rachunkowego pracuje dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie. Kiedy wydział do spraw ścigania przestępstw Departamentu Skarbu zaczyna się nim interesować, Christian podejmuje współpracę z nowoczesną firmą specjalizującą się w robotyce.
"Księgowy" - Cinemax, godz. 20:00

Podczas trzeciego dnia festiwalu scena będzie należała do kabaretowej elity. Artyści zaprezentują premierowe i najbardziej znane skecze oraz piosenki, które połączy tytuł "Na zdrowie!". Wieczór pełen salw śmiechu i rozrywki zapewnią między innymi Neo-Nówka, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Ewa Błachnio, Jerzy Kryszak oraz Grzegorz Halama. Występ prowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, Piotr Bałtroczyk i Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru.
Polsat SuperHit Festiwal 2018 - Polsat, godz. 20:05

Na stadionie Polonii w Warszawie w nowoczesnej oprawie muzycznego show wystąpili najważniejsi przedstawiciele polskiej muzyki tanecznej, a wśród nich gwiazdy: Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Boys, Weekend, Classic, Bayer Full, Top One, Shazza i MIG. Nie zabrakło przebojów, które podbijały dyskoteki w latach 90., a także najnowszych hitów disco polo, królujących na zabawach, weselach i rodzinnych imprezach w całej Polsce.
25 lat disco polo - gala jubileuszowa - TVP2, godz. 20:05

Wieniawa, Zielińska i Rosati w nowym serialu Polsatu? Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W magazynie mydlarni Alfa przydziela zadania członkom organizacji w akcji konfiskaty pieniędzy z kasyna dla polskiego podziemia. Udział biorą także znajomi Ewki sprzed wojny. Nocą Ewka udaje się do kasyna i zasiada do gry. Po zamknięciu lokalu przez kierownika sali, akcja dowodzona przez Kamila przebiega sprawnie. Obstawiający budynek na zewnątrz Stefan, zauważa w pobliżu lokalu Brennera siedzącego w limuzynie, lecz nie informuje o tym nikogo. Zdobyta w kasynie broń i worki z pieniędzmi trafiają do furgonetki Lesia.
CZYTAJ WIĘCEJ O ODCINKU
"Wojenne dziewczyny" odcinek 24 - TVP1, godz. 20:10

Bogaty pisarz Jean-Etienne Fougerole podczas programu telewizyjnego nieopatrznie zaprasza pod dach romską rodzinę. Gdy do jego doskonałego domu wprowadzają się nowi lokatorzy, rzeczywistość ulega całkowitej zmianie.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Czym chata bogata!" - CANAL+, godz. 21:00

Valérie i Alain rozwiedli się kilka lat temu. Uważają, że ich związek to pomyłka - nie łączy ich nic z wyjątkiem córki, która właśnie skończyła 20 lat i wychodzi za mąż. Ślub odbędzie się w greckiej wiosce. Byli małżonkowie niezależnie kupują bilety na ten sam samolot i spotykają się na lotnisku w Paryżu. Jednak pył pochodzący z erupcji wulkanu Eyjafjallajökull paraliżuje loty nad Europą. Alain i Valérie muszą dotrzeć do Grecji wynajętym samochodem. W czasie wspólnej podróży dojdzie do wielu zabawnych sytuacji.
"Uziemieni" - TVP1, godz. 21:05

Afryka Południowa, trwa druga wojna burska. Żołnierz, który brał udział w krwawych walkach przeciwko brytyjskim kolonizatorom, wraca w rodzinne strony. Mężczyzna z przerażeniem odkrywa, że jego dom został zniszczony, a żona i dziecko trafili do obozu. Kobieta ginie. Próba uwolnienia synka kończy się tragicznie. Dziecko umiera, a jego ojciec wpada w ręce brutalnych brytyjskich żołnierzy. Wraz z grupą afrykanerskich powstańców zostaje przewieziony do obozu jenieckiego na wyspie, na której władzę sprawuje okrutny pułkownik Swannell.
"Krew i chwała" - TVP2, godz. 22:30

Zobacz galerię

TOP5 filmów Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 27.05.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×