Program tv na niedzielę, 28.07.2019. Co obejrzeć 28 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas na niedzielę, 28 lipca 2019 roku! W telewizji zobaczymy m. in. świetne koncerty oraz hity polskiego i światowego kina! Dziś z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na niedzielę, 28.07.2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 28.07.2019 r.:

Czas na drugie z towarzyskich spotkań pomiędzy Polską a Holandią! W pierwszym meczu Polacy pewnie pokonali przeciwników 3:0. To był wielki dzień Wilfredo Leona, który mógł w końcu zadebiutować w naszej reprezentacji. Czy w drugim meczu Kubańczyk z polskim paszportem także wyjdzie na parkiet hali w Opolu? Jak tym razem spiszą się nasi gracze?

Siatkówka mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Holandia - godz. 17:00 w Polsat Sport

Czas na kolejny koncert z cyklu "Lato, muzyka, zabawa"! Tym razem gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej zawitają do Redy. Na scenie pojawią się m. in. Maryla Rodowicz, Bayer Full, Mesajah, Ania Wyszkoni, Pectus i Weekend! Zagraniczną gwiazdą wieczoru będzie włoski piosenkarz Drupi, autor hitu "Sereno è"!

Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki: koncert w Aquaparku Reda - godz. 20:00 w TVP2

Superman powraca na Ziemię po sześciu latach nieobecności. W czasie kiedy nie było go na Ziemi, zło rozprzestrzeniło się tutaj z wielką mocą. Kiedy w mieście pojawia się stary wróg Supermana z planety Krypton, Lex Luthor, superbohater na nowo musi rozpocząć swoją niekończącą się walkę ze złem.

"Superman: powrót" - godz. 20:00 w TVN7

Jest rok 1876. Kapitan Nathan Algren, weteran wojny secesyjnej, wyjeżdża do Japonii, gdzie ma trenować tamtejszą armię. Podczas potyczki z oddziałami buntownika Katsumoto, nieprzygotowany batalion zostaje przetrzebiony, a sam Algren trafia do niewoli. Tam niespodziewanie odnajduje długo poszukiwany spokój. Spotyka jednych z ostatnich samurajów, po czym wspólnie z nimi staje do nierównej walki o wielowiekową tradycję.

"Ostatni samuraj" - godz. 20:00 w TVN

Kiedy trzech przyjaciół z Katowic i Mikołowa kilkanaście lat temu postanowiło założyć grupę Paktofonika, nikt, a tym bardziej oni sami, nie przypuszczał, że będzie to początkiem rewolucji w rodzimym hip-hopie. Przez pryzmat codziennego życia i zmagań młodych raperów z niemniej bezlitosnym niż szare blokowiska środowiskiem muzycznym, obserwujemy realia Polski tamtych lat.

"Jesteś Bogiem" - godz. 20:00 w Stopklatce

Powtórka trzyczęściowego koncertu zorganizowanego dla uczczenia pierwszych częściowo wolnych wyborów w Polsce. Koncert został podzielony na trzy części: „Było”, „Jest” i „Będzie”. Pierwsza odsłona to wspomnienie lat 80., druga odniesie widzów do takich wartości jak wolność i demokracja. Zwieńczeniem show będą słynne piosenki z przesłaniem: „Arahja”, „Dziwny jest ten świat”, „The Sound of Silence” i „My nie chcemy się bić”.

Koncert "Polskę kocham" - godz. 20:05 w Polsacie

Clara poszukuje jedynego w swoim rodzaju klucza, który pozwoli jej otworzyć pudełko z darem od zmarłej matki. W czasie poszukiwań trafia do tajemniczej, magicznej krainy. Tam spotyka żołnierza Phillipa. Razem stają do walki ze złą Matką Ginger, władczynią Czwartego Królestwa. Muszą ją pokonać, aby zdobyć klucz i zaprowadzić ład i porządek w całej krainie.

Premiera: "Dziadek do orzechów i cztery królestwa" - godz. 20:10 w HBO

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 28.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • w drodze wyjątku zerkam na koncert- Wakacyjna trasa 2 (gość)

    A to ze względu na występ Stefano Terrazzino. :) ♥

    28.07.2019 21:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×