Program TV na niedzielę, 30.06.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 30.06.2019? W programie TV na niedzielę m.in. koncerty "Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki" oraz "Przebojowe Opole", a także filmu: "Rambo III", "Diana", "Ocean's 13", "Labirynt" i "Patch Adams". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 30 czerwca 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 30.06.2019 r.:

Weteran wojny wietnamskiej John Rambo spędza samotnie czas w buddyjskiej świątyni. Odnajduje go przyjaciel i dawny przełożony, pułkownik Trautman, któremu towarzyszy przedstawiciel amerykańskich tajnych służb. Komandos otrzymuje propozycję wyruszenia z misją do Afganistanu, okupowanego przez wojska sowieckie. Rambo odmawia udziału w niebezpiecznej akcji, oddając się modłom w świątyni, lecz gdy dowiaduje się, że Trautman dostał się do niewoli, rusza z odsieczą. Nie może liczyć na pomoc, więc podejmuje samotną walkę.
**"Rambo III" - TVN, godz. 20:00*

Zleceniodawca wynajmuje czwórkę iluzjonistów - mentalistę i hipnotyzera, magika i drobnego kieszonkowca, eskapistkę oraz specjalistę od trików karcianych. Po roku grupa zadziwia publiczność serią rabunków, które odbywają się w trakcie przedstawień. Zostaje obrabowany bank, a skradzione pieniądze spadają z nieba na widzów. Magicy zostają aresztowani. Do sprawy przydzielono agenta FBI Dylana Rhodesa i agentkę Interpolu Almę Dray. Z powodu braku dowodów policja musi uwolnić podejrzanych. Były iluzjonista podejmuje się wyjaśnienia triku.
"Iluzja" - TV Puls, godz. 20:00

Rick O'Connell i jego małżonka mają przewieźć do Chin klejnot. Na miejscu okazuje się, że ich syn Alex, zamiast uczyć się w bibliotece, prowadzi wykopaliska archeologiczne. Chłopak odkrywa grobowiec pierwszego władcy Chin. Przed ponad 2 tys. lat cesarz Han, zwany Smokiem, chciał stać się nieśmiertelny. Sprowadził czarownicę, która rzuciła na niego klątwę i zmieniła go wraz z armią w posągi. Zaklęcie traci moc w 1946 r. pod wpływem wydarzeń, w które zamieszany jest Alex wraz z rodzicami i wujem. Tylko oni mogą ochronić ludzkość przed cesarzem.
"Mumia: Grobowiec cesarza Smoka" - TVN7, godz. 20:00

Przed nami kolejny wakacyjny weekend i szansa na niezapomniane wrażenia muzyczne! Tym razem na trasie Katowice – śląskie. Najgorętsze wakacyjne hity zaprezentują telewidzom oraz publiczności zgromadzonej pod sceną w Dolinie Trzech Stawów: Margaret, Red Lips, Leszcze, Natalia Zastępa, Shanguy, Afromental, Michał Szpak, IRA, Kasia Popowska, Gromee & Jesper Jenset, Formacja Nieżywych Schabuff, a także Bayer Full. Koncert w Katowicach poprowadzą Ida Nowakowska i Rafał Brzozowski, zaś relacje z backstage’u dla publiczności przekażą Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora.
"Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki" - TVP2, godz. 20:05

Podczas koncertu "Przebojowe lato" na deskach opolskiego amfiteatru wystąpią artyści rodzimej i zagranicznej sceny muzycznej: Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Wilki, Maciej Maleńczuk, C-Bool, Komodo & Sykes, Lanberry, Flatov & Karas oraz Tomasz Barański i jego grupa taneczna Next. Odbędzie się także jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego. Koncert poprowadzą Maciej Rock i Barbara Kurdej-Szatan.
"Przebojowe Opole" - Polsat, godz. 20:05

Diana Spencer żyje w izolacji w pałacu Kensington. Jest w separacji z następcą tronu, księciem Karolem. Kobieta zmaga się z depresją, szuka celu w życiu. We wrześniu 1995 r. odwiedza w szpitalu męża przyjaciółki. Poznaje Hasnata Khana, kardiochirurga o brytyjsko-pakistańskich korzeniach, bez reszty oddanego pracy. Zaczynają się potajemnie spotykać. Diana odkrywa, że tym, czego pragnie, jest pomaganie innym. Związek z Hasnatem inspiruje ją do działania. Niebawem zdaje sobie sprawę, że związek z ukochanym jest niemożliwy.
"Diana" - TVP1, godz. 21:15

Patch Adams marzy o tym, by zostać clownem. Nie chce jednak rezygnować z kariery lekarza. Okaże się, czy uda mu się pogodzić odpowiedzialną pracę z niepohamowaną ochotą do żartowania. Wbrew opinii środowiska zaczyna głosić teorię, że śmiech jest zaraźliwy. Adams otwiera własną klinikę. Gdy jego metody zaczynają przynosić pozytywne skutki, dochodzi do tragedii, która stawia jego przyszłość pod znakiem zapytania.
"Patch Adams" - TV4, godz. 22:00

Gang Danny'ego Oceana planuje kolejny wielki skok. Wybór pada na właściciela kasyn i hoteli, bezwzględnego Willy'ego Banka. To przez niego jeden z ludzi Oceana trafił do szpitala. Zemsta jest nieunikniona. Danny i jego wierny zespół opracowują misterny plan pogrążenia Banka, zakładający pozbawienie go okrągłej sumy pół miliarda dolarów, i to w dniu otwarcia jego największego kasyna. Aby to się udało, muszą pozyskać do współpracy dotychczasowego wroga, Terry'ego Benedicta.
"Ocean's 13" - TVN, godz. 22:05

Święto Dziękczynienia. Zaprzyjaźnione rodziny Doverów i Birchów razem jedzą obiad. Sielanka kończy się, gdy znikają 6-letnia Anna i rok starsza Joy. Dla obydwu rodzin zaczyna się koszmar. Śledztwo prowadzi błyskotliwy detektyw Loki. Aresztuje Alexa Jonesa, którego samochód stał blisko miejsca, skąd zniknęły dziewczynki, lecz policja musi go wypuścić z braku dowodów. Keller Dover postanawia działać na własną rękę. Wszyscy zdają sobie sprawę, że im dłużej trwają poszukiwania, tym bardziej zmniejsza się szansa na znalezienie dzieci żywych.
"Labirynt" - TVN7, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 30.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×