Program tv na niedzielę, 5.02.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Przed nami niedziela, czyli ostatni dzień weekendu. Taką okazję trzeba wykorzystać jak najlepiej, a nie ma nic lepszego od dobrego filmu w tv! Zobaczcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji! Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Multimedia

17-letnia Isabella Swan po rozwodzie rodziców zamieszkuje z ojcem. W nowej szkole poznaje Edwarda Cullena, który z nikim nie chce nawiązać bliższej znajomości. Zaintrygowana Bella nie zważa na jego ostrzeżenia, by trzymała się z daleka. W końcu chłopak wyznaje jej, że jest wampirem i od wieków żywi się krwią zwierząt. Wyjawienie prawdy sprawia, że zauroczenie nastolatki przeradza się w płomienne uczucie. Edward również zakochuje się w dziewczynie. Ich miłości zagraża jednak drapieżny instynkt, który chłopakowi coraz trudniej zwalczyć.
"Zmierzch" - TVN, godz. 20.00

Klasyka kina. W Hongkongu co trzy lata odbywają się turnieje walk wschodnich na prywatnej wyspie niejakiego Hana. Lee, mistrz kung-fu z klasztoru Shaolin, na zlecenie rządu ma zdobyć dowody obciążające organizatora turnieju, czerpiącego zyski z handlu narkotykami i prostytucji. Dodatkowym zadaniem Lee jest także odszukanie zaginionej agentki. Przed wyjazdem bohater dowiaduje się, że jeden z ludzi Hana jest odpowiedzialny za śmierć jego siostry.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Wejście smoka" - TVN 7, godz. 20.00

Dana, Marty, Holden, Jules oraz jej chłopak Kurt wybierają się na weekend do domku w lesie. Zamierzają zorganizować imprezę. GPS nie odnajduje miejsca położenia chaty, przestają działać komórki. Wewnątrz domu bohaterowie odnajdują pochodzący sprzed ponad stu lat pamiętnik Patience Buckner, dziewczyny nękanej przez sadystyczną rodzinę. Odczytanie fragmentu tekstu sprawia, że zaczynają objawiać się tajemnicze i złowrogie siły.
"Dom w głębi lasu" - TV 4, godz. 20.00

Aktorki o porównaniach do "Czasu honoru": To jest zupełnie inna produkcja [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

John Smith jest z pozoru zwyczajnym nastolatkiem, który od niedawna mieszka w małym miasteczku w Ohio. Nikt nie wie, że chłopak ukrywa mroczny sekret. Okazuje się, że jest jednym z dziewięciu uciekinierów z tajemniczej planety Lorien. Bezlitosny wróg podąża śladem zbiegów. Trzech z nich już zginęło, John jest następny w kolejce. Aby przeżyć i pomóc ocaleć innym, musi użyć nadprzyrodzonych umiejętności.
"Jestem numerem cztery" - TVP 2, godz. 20.05

Kelnerka Molly spotyka się z pracownikiem salonu jubilerskiego, Gusem. Im bardziej angażuje się w znajomość, tym bardziej zastanawia ją dziwne zachowanie mężczyzny. Gus jest stale rozkojarzony. Z upływem czasu Molly staje się coraz bardziej podejrzliwa. Gus ukrywa przed nią, że cierpi na tętniaka mózgu i ma kłopoty z zapamiętywaniem ostatnich wydarzeń. Zapisuje wszystko w notesie, by potem odtwarzać każdy miniony dzień. Między Gusem i Molly narastają nieporozumienia. Pewnego dnia do Molly przychodzi siostra Gusa, by wytłumaczyć jego zachowanie.
"Pamiętaj o niedzieli" - TVP 1, godz. 21.25

Konflikt zbrojny na Bałkanach dobiega końca. Porucznik Burnett odbywa ostatni lot zwiadowczy nad Jugosławią. Aparatura rejestruje masowe rozstrzeliwanie cywili przez wojska jednej ze stron konfliktu. Artyleria przeciwlotnicza otwiera zmasowany ogień. Zestrzelony samolot rozbija się daleko za linią wroga. Burnett wychodzi z kraksy cało. Jego tropem podąża serbska grupa, która chce zlikwidować niewygodnego świadka. Tymczasem admirał Reigart, dowodzący wojskami amerykańskimi na Bałkanach, podejmuje decyzję o rozpoczęciu akcji ratunkowej.
"Za linią wroga" - Polsat, godz. 21.55

Kimberly wybiera się wraz z trójką przyjaciół na Florydę. Podczas drogi doświadcza wizji, w której ona, jej przyjaciele i inni kierowcy giną w karambolu. Dziewczyna postanawia nie dopuścić do tragedii i blokuje wjazd na autostradę. W tym samym momencie, w którym na miejsce przyjeżdża policja, kierowca ciężarówki traci panowanie nad samochodem. Dochodzi do karambolu, giną przyjaciele Kimberly. Dziewczyna wie, że to dopiero początek koszmaru. Musi odszukać Clear i wraz z nią stawić czoła przeznaczeniu. Dołącza do niej policjant Thomas Burke.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Oszukać przeznaczenie II" - TVN, godz. 22.20

Wybucha epidemia spowodowana przez wirus, który zmienia ludzi w krwiożerczych zombie. Alice stara się zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy się nie zarazili. Jednocześnie walczy z przedstawicielami korporacji "Umbrella". W pewnym momencie okazuje się, że jedyną nadzieją na ocalenie jest Los Angeles, którego mieszkańcy podobno nie zostali zainfekowani. Na miejscu okazuje się, że to nieprawda. Alice wpadła w pułapkę.
"Resident Evil: Afterlife" - HBO, godz. 23.45

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×