Program TV na niedzielę, 5.05.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program TV na niedzielę, 5 maja to m.in. finał kulinarnego show dla dzieci "MasterChef Junior" oraz nowe odcinki seriali "W rytmie serca" i "Szóstka". Program telewizyjny na niedzielę to także mnóstwo filmowych hitów, które z pewnością umilą Wam ostatni wieczór majówki 2019. Sprawdź program tv na 5.05.2019 i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 05.05.2019 r.:

Diler, który zaatakował księdza Stanisława, wyciąga broń - gotów zabić także Helenę oraz Alka. A później zmusza młodych, by pomogli mu pozbyć się ciała… Z kolei Weronika wraca po spotkaniu z Julią do Kazimierza i postanawia zerwać w końcu z Siedleckim. Piotr wpada w pracy w coraz większe kłopoty - przez konflikt z nowym szefem.
"W rytmie serca" odcinek 50. - Polsat, godz. 20:00

W finale zmierzy się ze sobą trójka najlepiej gotujących dzieci w Polsce. Zanim dojdzie do ostatecznego starcia, byli uczestnicy i jurorzy wezmą udział w nietypowej konkurencji. Tym razem to dzieci będą oceniać dania dorosłych i pozostałych kolegów. Następnie finaliści będą musieli przygotować menu degustacyjne składające się z trzech potraw. Jurorzy zdecydują o tym, kto najlepiej wywiązał się z zadania, a zarazem został czwartym polskim "MasterChefem Juniorem". Zwycięzca otrzyma statuetkę i nagrody pieniężne.
"MasterChef Junior" FINAŁ - TVN, godz. 20:00

Wielki finał programu "MasterChef Junior" przed nami! Co się wydarzy?Zobacz więcej

Problemy Beaty i Marcina przybierają na sile. Kobieta oznajmia mężowi, że chce się rozwieść. Jest pewna, że mąż już jej nie kocha. Paweł przekazuje ojcu informację o decyzji Olgi. Prosi, by nie miał do niej żalu. Sam natomiast kontaktuje się z profesorem Bielikiem. Rozpoczynają się przygotowania do operacji. Niestety jeden z pacjentów znika…
"Szóstka" odcinek 6. - TVN, godz. 21:30

Lara Croft mieszka w posiadłości odziedziczonej po ojcu, poszukiwaczu przygód. Richard Croft zaginął przed laty podczas jednej z wypraw. Córka przejęła jego zainteresowania i podróżuje po świecie, poszukując skarbów. Pewnej nocy Lara odkrywa w schowku ukryty niegdyś przez ojca starożytny zegar - klucz do odnalezienia talizmanu gwarantującego władzę nad czasoprzestrzenią. Śladem dziewczyny podążają komandosi wysłani przez prastarą sektę Iluminatów.
"Lara Croft: Tomb Raider" - TVN7, godz. 21:40

Rok 1962. Barbara Novak, bibliotekarka z Maine, przyjeżdża do Nowego Jorku. Chce wypromować swoją książkę "Do diabła z miłością". Na spotkaniu w wydawnictwie wywiązuje się dyskusja z zarządem, w którym zasiadają wyłącznie mężczyźni. Nie zgadzają się oni z postawionymi w książce tezami. Barbara zachęca czytelniczki do realizacji ambicji i zrezygnowania z miłości. Szef popularnego magazynu "Wiem" zleca dziennikarzowi imieniem Catcher napisanie artykułu o Barbarze Novak i jej książce.
"Do diabła z miłością" - TVP1, godz. 22:30

W ciągu jednego dnia ustabilizowane i pełne sukcesów życie młodego prawnika Roberta Deana rozpada się. Przypadkowe spotkanie z kolegą ze studiów sprawia, że Robert staje się ofiarą spisku przygotowanego przez skorumpowanego urzędnika Thomasa Reynoldsa. Zostaje głównym podejrzanym o brutalne morderstwo, wszystkie dowody świadczą przeciwko niemu. Jedyną osobą, która może mu pomóc, jest tajemniczy Brill - były pracownik służb wywiadowczych.
"Wróg publiczny" - TVN, godz. 22:35

El Mariachi, niegdyś grajek, pojawia się małym meksykańskim miasteczku. W futerale nie nosi gitary, lecz pistolety. Mężczyzna tropi Bucha, wpływowego bossa handlarzy narkotyków, sprawcę śmierci jego ukochanej. Wszystko wskazuje na to, że jego poszukiwania dobiegły końca: właśnie w tym miasteczku Bucho ma siedzibę i wszystkich zabijaków na usługach. Podstępnie zaatakowany na ulicy przybysz znajduje schronienie i pomoc w księgarni pięknej Caroliny. Tymczasem wieść o pojawieniu się mściciela dociera do Bucha.
"Desperado" - Polsat, godz. 23:05

Zobacz galerię

Czadoman w programie "MiauCzat":

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 5.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • po południu powtórki ttbz (gość)

    Super, że byli uczestnicy tak chętnie wracają do tego programu. Szkoda, że podczas finałowego występu Eli nie dołączył do niej obecny przecież na nagraniu Stefano Terrazzino. I nie zatańczyli razem do tego utworu np. cza czy, bo Stef tańczył kiedyś ją do tej piosenki. Byłoby super. Tym bardziej, że Ela i Stef pracują przecież nad wspólnym spektakle teatralnym, w którym razem tańczą. Fajna okazja do jego wypromowania.

    05.05.2019 13:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×