Program tv na niedzielę, 6.08.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na niedzielę to świetne propozycje filmowe i muzyczne widowisko. Największe gwiazdy Hollywood i rodzimego przemysłu filmowego zagoszczą dziś na Waszych ekranach.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 6 sierpnia 2017:

1876 rok. Amerykanin, kapitan Nathan Algren (Tom Cruise) po traumatycznych przeżyciach wojny domowej jest wrakiem człowieka. Wizje rzezi Czejenów nie dają mu spokoju. Litry wypijanej whisky pomagają na krótko. W desperacji decyduje się przyjąć propozycję japońskiego dyplomaty i wyrusza do Kraju Kwitnącej Wiśni, aby zająć się szkoleniem nowoczesnej armii japońskiej. Cesarz pragnie wprowadzić swój kraj do cywilizowanego świata i Algren ma mu w tym pomóc. Jednak skośnoocy dygnitarze nie słuchają uwag doświadczonego żołnierza i wbrew jego radom wysyłają oddział żółtodziobów przeciwko świetnie wyszkolonym samurajom. W wyniku starcia żołnierze Algrena zostają zdziesiątkowani, a on sam trafia do niewoli. Kiedy poznaje drugą stronę konfliktu i ludzi, przeciwko którym dopiero co walczył, przeczuwa, że to właśnie wśród nich ma szansę odnaleźć równowagę, honor i prawdziwe wartości. Przystaje do samurajów i wyrusza wraz z nimi na śmiertelny bój...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Ostatni samuraj" - TVN, godz. 20:00

Wielki, zrealizowany z rozmachem koncert z udziałem gwiazd „The Voice of Poland” uświetni The Tall Ships Races w Szczecinie. Na scenie wystąpią m.in.: Andrzej Piaseczny, Afromental, Natalia Nykiel, Sarsa, Rafał Brzozowski, Antek Smykiewicz, Adam Stachowiak, Anna Karwan, Mateusz Grędziński i Damian Ukeje... czytaj więcej
"The Voice of Poland pod żaglami" - TVP2, godz. 20:05

Podziemia Instytutu Badań Czwartorzędu kryją tajemniczą krainę _ Szuflandię. Mieszkają tam krasnoludki, a rządzi nimi bezwzględny nadszyszkownik Kilkujadek. Największym sekretem Szuflandii jest kingsajz, eliksir, dzięki któremu krasnoludek może osiągnąć wzrost człowieka. Przypadkiem skromny alchemik Adaś sam robi kingsajz i przenosi się do świata ludzi. Na taką samowolę nadszyszkownik Kilkujadek nie może pozwolić, wysyła po uczonego krasnoludkowych tajniaków. Adaś nie jest jednak sam, w walce ze złem pomoże mu jego przyjaciel Olo Jedlina.
"Kingsajz" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Jane i Jake, rodzice trójki dorosłych dzieci, są rozwiedzeni. On, wzięty adwokat, odszedł z seksowną Agness. Ona, po wielu latach dochodzenia do siebie po zdradzie męża, wreszcie odzyskała równowagę emocjonalną. Z okazji ukończenia szkoły przez syna eksmałżonkowie spotykają się na wspólnej kolacji. Pełen wina i sentymentalnych wspomnień wieczór ma finał w łóżku. Między byłymi partnerami wybucha utrzymywany w tajemnicy przed dziećmi romans. Jednak wkrótce w życiu Jane pojawia się kolejny mężczyzna, architekt Adam.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"To skomplikowane" - TVN Fabuła, godz. 21:00

Harrison Ford jako ekspert od zabezpieczeń komputerowych w jednym z amerykańskich banków. Życie informatyka zmienia się w piekło, kiedy psychopatyczny szef gangu porywa jego rodzinę. Jack Stanfield (Harrison Ford) pracuje w jednym z banków w Seattle, gdzie jest cenionym specjalistą do spraw ochrony informatycznej. Niezwykłe umiejętności Jacka postanawia wykorzystać dla własnych celów szef złodziejskiej szajki, Bill Cox (Paul Bettany). Gangster obmyśla perfidny plan. Chce zmusić Stanfielda do udziału w gigantycznej, wirtualnej kradzieży. W tym celu bierze członków jego rodziny na zakładników, żądając w zamian za ich uwolnienie 100 mln dolarów z bankowych kont. Jeśli Stanfield w ciągu kilku godzin nie zdobędzie pieniędzy, jego żona i dzieci zginą.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Firewall" - TVN, godz. 23:10

Winona Ryder i Angelina Jolie w opowieści o niepokornych dziewczynach, które trafiają do szpitala psychiatrycznego. USA, rok 1967. Siedemnastoletnia Susanna Kaysen (Winona Ryder) ciężko przechodzi okres dojrzewania. Bywa niestabilna emocjonalnie, humorzasta i niepewna siebie. Jej zachowanie wzbudza niepokój rodziców. Zabierają ją do specjalisty, a ten diagnozuje u niej graniczne zaburzenie osobowości. Nastolatka trafia do szpitala psychiatrycznego. Na miejscu spotyka ekscentryczną Lisę (Angelina Jolie). Na pierwszy rzut oka nic ich nie łączy. Po pewnym czasie wytwarza się między nimi więź. Szybko okazuje się, że obie są ofiarami instytucji, w której znalazły się nie z własnej woli.
"Przerwana lekcja muzyki" - TVP1, godz. 23:15

Zobacz galerię

Premiery kinowe sierpień 2017

Komentarze

Skomentuj
  • jeżyk (gość)

    Piasek obleśny facet .Jak te sztuczne zęby wystawi.Fuj.

    17.05.2021 22:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×