Program tv na niedzielę, 7.01.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Koniec weekendu zbliża się nieuchronnie, czyli przed nami niedziela. Dzisiaj zdecydujecie się na film, serial czy program rozrywkowy? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji!

Multimedia

Galaktyką wstrząsa wojna domowa. Rycerze Jedi, którzy strzegli międzygwiezdnego pokoju, zostali wytępieni przez Imperatora. Jednak siły rebeliantów, na czele z księżniczką Leią, odnoszą sukcesy. Udaje im się wykraść plany potężnej broni Imperium - Gwiazdy Śmierci. Darth Vader ma odnaleźć bazę buntowników i odzyskać plany. Tymczasem księżniczka Leia zostaje uwięziona, a wysłany przez nią sygnał z wezwaniem pomocy dociera do Luke'a Skywalkera. Ten postanawia wyjść naprzeciw przeznaczeniu i dołączyć do rebelii.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Gwiezdne wojny IV - Nowa nadzieja" - TVN, godz. 20:00

Han, ambasador Chin, który ma zamiar ujawnić dowody przeciwko mafii, zostaje postrzelony przez gangstera Kenjiego. Carter i inspektor Lee wszczynają dochodzenie. Córka dyplomaty, Soo Yung, zdradza detektywom, że ojciec zostawił jej informacje na temat triady. By zdemaskować sprawców zamachu, Carter i Lee muszą jechać do Paryża. Trop prowadzi ich do klubu nocnego, gdzie poznają Genevieve, informatorkę Hana. Okazuje się, że zna ona nazwiska przywódców mafii. Wkrótce Soo Yung zostaje porwana. Kenji chce ją wymienić na Genevieve.
"Godziny szczytu III" - TVN 7, godz. 20:00

Kim jest Marta Bryła? Przedstawiamy gwiazdę serialu TVP! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Leopold Socha jest kanalarzem. Do pensji dorabia kradzieżami; przed wojną siedział za to w więzieniu. W trakcie likwidacji lwowskiego getta mężczyzna spotyka poszukującą schronienia grupę Żydów. Są wśród nich ludzie o różnym statusie społecznym i majątkowym. Socha zgadza się pomóc im ukryć się w kanałach za 500 złotych dziennie. Od tej chwili dogląda uciekinierów, narażając na niebezpieczeństwo siebie, żonę i córkę. Ma świadomość, że w każdej chwili może wpaść w ręce Niemców lub Ukraińców. Z czasem pieniądze i kosztowności się kończą.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"W ciemności" - TVP Kultura, godz. 20:00

Mroczny i wciągający serial kryminalny. W rolach głównych: Suzanne Clément ("Na zawsze Laurence"), Samuel Labarthe ("Zwycięstwo") oraz Alexia Barlier ("13 godzin: Tajna misja w Benghazi") Ciche i spokojne wiejskie miasteczko. Pewnej nocy znika szesnastoletnia Jennifer (Isis Guillaume), zaraz po tym jak wezwała swojego nauczyciela od francuskiego. Gaspard Decker, policjant, były żołnierz, samotny ojciec i nowy przybysz w mieście prowadzi śledztwo razem z Virginie Musso, lokalną policjantką. Pomaga im Ewa, samotna i tajemnicza kobieta.
"Las" odcinek 1 - Ale kino+, godz. 20:10

Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce odwiedza odległe zakątki kosmosu. Stara się również rozwikłać zagadkę dotyczącą pochodzenia jednego z członków drużyny, Petera Quilla/Star-Lorda. Dzielna ekipa będzie musiała stawić czoła wielu wyzwaniom. Rzeczywistość nieraz ich zaskoczy, a dawni wrogowie staną się sojusznikami.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Strażnicy Galaktyki vol. 2" - HBO, godz. 20:10

Najgorsze polskie filmy 2017 roku. Po co to w ogóle oglądać?Zobacz więcej

Beth Harper to odnosząca sukcesy kuratorka sztuki z Nowego Jorku. Jednak jej życie osobiste nie układa się równie dobrze. Pewnego dnia Beth wyjeżdża do Rzymu na ślub siostry. Tam zakochuje się w jednym z gości weselnych, uroczym reporterze Nicku. Niestety, wszystko wskazuje na to, że mężczyzna nie odwzajemnia jej uczuć. Beth zabiera kilka monet z fontanny di Trevi, która przez turystów zwana jest fontanną miłości. Po powrocie do USA ze zdumieniem odkrywa, że nagle wokół niej zaczyna się kręcić pokaźna grupa adoratorów.
"Pewnego razu w Rzymie" - TVP1, godz. 21:10

Po 5 latach wojny w Syrii w oblężonym Aleppo pozostaje około 350 tys. osób. Dokument pokazuje codzienne życie na ulicach miasta. Widzowie towarzyszą ochotnikom i ratownikom Syryjskiej Obrony Cywilnej, znanej jako Białe Hełmy - Khalidowi, Subhidowi i Mahmoudowi. Wolontariusze jako pierwsi wchodzą do zniszczonych budynków, odkopują gruz w poszukiwaniu ciał oraz oznak życia. Uratowali do tej pory ponad 60 tys. ludzi. Mogą zginąć w każdej chwili. Film przedstawia historie tych, którzy stali się bohaterami.
"Ostatni w Aleppo" - TVP2, godz. 21:20

Były nauczyciel, Lucas, po stracie pracy i trudnym rozwodzie zaczyna życie od nowa w prowincjonalnym duńskim miasteczku. Gdy sprawy wydają się powoli wracać na właściwe tory, nieoczekiwane wydarzenie rujnuje wszystko. Oszczercza pogłoska wywołuje zbiorową histerię. Plotka, niedopowiedzenie i zła wola dają początek polowaniu na czarownice. W efekcie niszczą egzystencję Lucasa, który próbuje wyjść z opresji i odzyskać utraconą godność.
"Polowanie" - TVP2, godz. 22:35

Michelle Williams w roli głównej. Lato 1956 roku. Wbrew rodzinnym tradycjom 23-letni Colin Clark marzy o pracy w branży filmowej. Mężczyzna otrzymuje stanowisko trzeciego asystenta sir Laurence'a Oliviera na planie jego nowej produkcji. Gwiazdą filmu ma być znajdująca się u szczytu popularności Marilyn Monroe, która przybywa do Londynu w towarzystwie męża - dramaturga Arthura Millera, i Pauli Strasberg. Od pierwszych chwil Marylin wystawia cierpliwość reżysera na ciężką próbę. Nieśmiały Colin budzi sympatię aktorki, która w towarzystwie młodzieńca nie boi się być sobą.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Mój tydzień z Marilyn" - TVP1, godz. 22:50

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×