Program tv na niedzielę, 9.04.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Czas na niedzielę! Wybierzecie film, serial czy program rozrywkowy? Zobaczcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji! Na pewno każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Multimedia

Ethan Hunt, agent Impossible Missions Force, zamierza się ustatkować. Gdy w dniu zaręczyn otrzymuje wiadomość o zaginięciu agentki Lindsey Farris, w tajemnicy przed ukochaną Julią dołącza do misji ratunkowej. Choć udaje się odbić dziewczynę, ta ginie, gdy eksploduje wszczepiony w jej głowę ładunek wybuchowy. Hunt, dręczony poczuciem winy, rusza do Watykanu. Ma przejąć broń chemiczną o nazwie "królicza łapka", a przy okazji schwytać przestępcę, Owena Daviana, odpowiedzialnego za śmierć Lindsey.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Mission: Impossible III" - TVN 7, godz. 20.00

Michalina Olszańska w roli głównej. Po stracie matki 15-letnia Roma mieszka z pochłoniętym pracą ojcem. Oboje nie potrafią nawiązać głębokiej relacji. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie wprowadza się tajemniczy mężczyzna. Nastolatka podejrzewa, że małomówny nieznajomy jest jej Aniołem Stróżem.
"Piąte: nie odchodź!" - Kino Polska, godz. 20.00

Nieziemsko seksowna Daniella Riva jest wdową po wpływowym szefie kartelu narkotykowego. Aby uniknąć więzienia, decyduje się na współpracę z policją. Kobieta ma zostać świadkiem koronnym w procesie prominentnych członków mafii. Wcześniej musi bezpiecznie dotrzeć do sądu. Pomaga jej w tym naiwna i nieporadna policjantka Cooper. Kobiety muszą połączyć siły, aby uciec przed zgrają bandytów oraz skorumpowanych gliniarzy.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Gorący pościg" - TVP2, godz. 20.05

Jurek proponuje Marysi wspólne mieszkanie, dopóki nie uda jej się znaleźć innego bezpiecznego miejsca. Irka w trakcie wykonywania jednego z zadań konspiracyjnych zauważa, że ktoś ją śledzi. Okazuje się, że to Stefan, przyjaciel Kamila z wojska. Uciekł z obozu i szuka pomocy. To spotkanie znów daje Irce nadzieję, że jej narzeczony żyje...
PRZECZYTAJCIE WIĘCEJ O ODCINKU
"Wojenne dziewczyny" odcinek 6 - TVP1, godz. 20.25

Borys Szyc, Marianna Zydek i Sebastian Fabijański na planie nowego filmu Filipa Bajona [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Michael kradnie torbę z pieniędzmi i dokumentami. Zabiera z niej wartościowe rzeczy, resztę wyrzuca do śmieci w paryskim metrze. Występek kieruje na niego uwagę CIA, które prowadzi śledztwo w sprawie serii wybuchów w mieście. Kierujący dochodzeniem doświadczony agent Sean Briar nabiera podejrzeń, że za zamachami stoi ktoś inny. Michael i Sean muszą stworzyć duet, znaleźć sprawców i zapobiec kolejnym atakom. Mają na to 24 godziny.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Dzień Bastylii" - CANAL+, godz. 21.30

W 1938 roku Indiana Jones otrzymuje propozycję uczestniczenia w wyprawie zorganizowanej w celu odnalezienia św. Graala. Początkowo nie chce brać udziału w poszukiwaniu chrześcijańskiej relikwii. Zmienia zdanie, gdy dowiaduje się, że jeden z członków ekspedycji już zaginął i że jest nim jego ojciec, Henry Jones. Chociaż ojciec i syn nie widzieli się od lat, Indiana decyduje się jechać do Wenecji, gdzie znajduje się grobowiec średniowiecznego rycerza, który dotarł do cudownego kielicha.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Indiana Jones i ostatnia krucjata" - TVN, godz. 21.35

Kilka różnych historii dziejących się w trzech baśniowych krainach. Zaborcza i skupiona na sobie królowa nie zawaha się przed niczym, by spełnić największe marzenie - urodzić syna. Dwie tajemnicze siostry zabiegają o względy niestroniącego od zmysłowych przyjemności władcy. Popadający w szaleństwo król niespodziewanie postanawia oddać rękę pięknej i niewinnej córki wzbudzającemu niepokój olbrzymowi.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Pentameron" - HBO, godz. 21.50

Film Patryka Vegi. Barbara pracuje jako podkomisarz w Centralnym Biurze Śledczym. Jest zakochana w inspektorze Kępskim, jednym z największych autorytetów w polskiej policji. Przy okazji napadu na transport kokainy Kępski ujawnia prawdziwe oblicze. Basia zostaje aresztowana. Jest oskarżona o przynależność do grupy przestępczej i o zabójstwa dwóch gangsterów oraz policjanta. Grozi jej 25 lat pozbawienia wolności. Dziewczyna ma wyznaczonego obrońcę z urzędu - adwokat Elżbietę Rudnicką, która prowadziła jedynie sprawy rozwodowe. Bracia Basi postanawiają ją ratować.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Ciacho" - Polsat, godz. 22.05

Til Schweiger w roli głównej. Scenarzysta Henry Lehnbach ma kłopoty finansowe. Tymczasem jego dawna miłość, niemiecka pisarka Katharina Meese, zostaje zaliczona przez magazyn "Time" do grona stu najbardziej wpływowych osób na świecie. Jedna z książek Kathariny ma zostać zekranizowana. Kobieta prosi Henry'ego o napisanie scenariusza. To nie koniec zawirowań w życiu mężczyzny. W jego domu pojawia się rezolutna ośmiolatka, która oświadcza, że chce z nim zamieszkać. Okazuje się, że dziewczynka jest jego córką.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Tata do pary" - TVP1, godz. 22.20

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×