Program tv na niedzielę, 9.07.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na niedzielę to kolejna odsłona "Młodych wilków", komedia z Ryanem Reynoldsem i dwa koncerty. Sprawdź nasz program tv. Zobacz, co warto obejrzeć!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 9 lipca 2017:

W Rosji grupa pod dowództwem fanatycznego Radczenki przejmuje kontrolę nad wyrzutnią pocisków nuklearnych. Amerykański atomowy okręt podwodny pod dowództwem kapitana Ramseya i pierwszego oficera Huntera zostaje wysłany w morze. W razie konieczności mają uprzedzić atak Radczenki. Po otrzymaniu rozkazu odpalenia rakiet łączność z dowództwem zostaje zerwana. Kolejny komunikat jest niekompletny, więc kapitan zamierza wykonać poprzednie polecenie. Nie zgadza się z tym Hunter, który chce powstrzymać dowódcę, dopóki nie uda się odzyskać łączności.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Karmazynowy przypływ" - TVN7, godz. 20:00

Dyrektor Krzakoski jedzie w służbową delegację do Paryża. W ambasadzie poznaje Danusię i spędza z nią noc. Nie wie, że dziewczyna jest córką partyjnego prominenta. Mija kilka miesięcy. Pewnego dnia Danusia składa wizytę w gabinecie Krzakoskiego. Bez ogródek oznajmia skonfundowanemu dyrektorowi, że jest z nim w ciąży. Mężczyzna czym prędzej zawozi ją do znajomego ginekologa. Ten jednak uświadamia Krzakoskiemu, z kim miał romans. Dyrektorowi niczego więcej nie trzeba. Krzakoski postanawia niezwłocznie rozwieść się z żoną, by poślubić Danusię.
"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Telewizja Polsat i Radio Zet zapraszają na koncert nad brzegiem morza. Topowi polscy artyści zaprezentują na nim swoje największe przeboje. Usłyszymy też jednego z czołowych szwedzkich wokalistów – zwycięzcę 2. edycji szwedzkiego Idola i 60. Konkursu Piosenki Eurowizji - Mansa Zelmerlowa... czytaj więcej
"Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu" - Polsat, godz. 20:05

Szczecin, rok 1994. Zarówno biznesmeni, jak i mafia, przemycają z Niemiec wielkie ilości spirytusu. Jednym z przemytników jest Jerzy Chmielewski. Tymczasem na plaży trzej policjanci znajdują walizkę, a w niej pół miliona dolarów. Dwaj z nich mordują trzeciego, uczciwego, a o zbrodnię oskarżają niejakiego Krzyśka Drozdowskiego, przypadkowego świadka zdarzenia. Zajmujący się sprawą Krzysztofa prokurator Wielewski oferuje mu, odpłatnie, swą pomoc. Tymczasem Ania przyłącza się do grupy przestępców, którzy jadą do Niemiec po spirytus.
"Młode wilki 1/2" - TVP2, godz. 22:00

Jarosław Jakimowicz ostro o twórcach hitu lat 90.! [WIDEO]Zobacz więcej

Już 9 lipca (niedziela) w Jedynce wspaniali artyści w niezwykłym charytatywnym koncercie w Krakowie. „Co może przynieść nowy dzień” to muzyczne widowisko i gest solidarności z mieszkańcami Aleppo. W koncercie wystąpią m.in. Kasia Kowalska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Marek Piekarczyk, Ray Wilson, zespół BEME, Maleo, Magda Steczkowska, Milo Kurtis... czytaj więcej
Co może przynieść nowy dzień. Solidarni z Aleppo - TVP1, godz. 22:00

Lekarz Jerry Peyser, ceniący spokojne rodzinne życie, wydaje córkę za mąż. Ma poznać rodziców przyszłego męża Melissy. Przeraża go wiadomość, że ojciec Marka jest oficerem operacyjnym CIA. Ekscentryczny Steve Tobias, mimo niemłodego wieku, ściga handlarzy bronią, porywaczy samolotów i szefów karteli narkotykowych, zakłócając przygotowania do wesela. W dodatku wciąga do akcji Jerry'ego. Doktor bierze udział w międzynarodowej aferze związanej z przemytem broni. Musi stawić czoła psychopacie, królowi czarnego rynku.
"Teściowie" - Polsat, godz. 22:05

Trwa wojna domowa w Sierra Leone. Rybak Solomon Vandy jest zmuszany do pracy na polach diamentowych. Pragnie odnaleźć i uwolnić porwanego przez rebeliantów syna. Pewnego dnia bohater znajduje niezwykle duży i rzadki różowy diament. Narażając życie, ukrywa go. Wkrótce trafia do aresztu, gdzie przebywa odbywający wyrok za przemyt Danny Archer. Współwięzień przekonuje Solomona, by pokazał mu miejsce, w którym schował znalezisko. Z pomocą dziennikarki Maddy Bowen obaj mężczyźni wyruszają na ogarnięte rebelią tereny.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Krwawy diament" - TVN, godz. 22:20

Leonardo DiCaprio kończy 46 lat! Oto jego najlepsze role!Zobacz więcej

Zobacz, jakie seriale warto nadrobić w wakacje!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×