Program tv na niedzielę, 9.12.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Czas rozpocząć niedzielę! Dzisiaj w TV nie zabraknie emocji, ponieważ macie cały przekrój! Film? Serial? A może skusicie się na transmisję wyborów Miss Polski 2018? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji! Oto program na niedzielę, 9.11.2018.

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 9 grudnia 2018 r.:

Czternastu najlepszych kucharzy rozpoczyna walkę o zwycięstwo w programie. W pierwszym zadaniu uczestnicy będą musieli się zmierzyć z wykwintnym produktem, który często gościł na stołach polskiej arystokracji. Zawodnicy staną przed szansą na udowodnienie, że znają zarówno tajniki kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Zawodnik, któremu pójdzie najsłabiej, będzie musiał oddać fartuch i odpadnie z walki o statuetkę i tytuł najlepszego kucharza amatora w Polsce.
MasterChef FINAŁ - TVN, godz. 20:00

Po otrzymaniu tajemniczej wiadomości na temat przeszłości Bond wyrusza z misją do stolicy Meksyku. Kolejne tropy kierują go do Rzymu, gdzie poznaje Lucię Sciarrę, wdowę po gangsterze. W czasie tajnego spotkania dowiaduje się o istnieniu organizacji SPECTRE. Tymczasem w Londynie M toczy batalię o przyszłość MI6, gdyż potrzeba istnienia służby została zakwestionowana. O pomoc w dokończeniu misji 007 prosi przyjaciół Moneypenny i Q. Mają oni pomóc w odnalezieniu Madeleine Swann, córki dawnego wroga, która może być kluczem do rozwikłania zagadki.
"Spectre" - TVP2, godz. 20:05

Relacja z dwudziestej dziewiątej edycji wyborów Miss Polski. Gala finałowa odbędzie się w Krynicy-Zdroju i zostanie poprowadzona przez Krzysztofa Ibisza, Paulinę Sykut-Jeżynę i Macieja Rocka. Pochodzące z różnych regionów kraju finalistki zaprezentują się w sześciu pokazach, m.in. w strojach kąpielowych, w sukniach ślubnych i wieczorowych. Imprezie towarzyszyć będą występy Margaret, Filipa Laty, Mateusza Ziółki i zespołu Electric Girls.
Miss Polski 2018 - FINAŁ - Polsat, godz. 20:05

Isabelle od lat jest związana z Pierrem. Kocha go, chce mieć z nim dzieci. Ze względu na religijnych rodziców para musi się pobrać. Tymczasem na kobietach z rodziny Isabelle ciąży klątwa - każde pierwsze małżeństwo kończy się rozwodem, a szczęścia zaznają one dopiero w drugim związku. Isabelle postanawia przechytrzyć przeznaczenie. Poślubi przypadkowego mężczyznę, by tego samego dnia się rozwieść. Wybór pada na mrukliwego pasażera siedzącego obok Isabelle w samolocie. Jean-Yves, autor przewodników turystycznych, wybiera się w podróż do Kenii.
"Wyszłam za mąż, zaraz wracam" - TVP1, godz. 21:15

Szwajcaria, lata 60. XX wieku. 17-letnia Lina zakochuje się w Julianie. Chłopak pochodzi z bogatej i wpływowej rodziny. Młodzi ludzie marzą o wspólnym życiu i prowadzeniu stadniny koni w południowej Francji. Związek nie podoba się rodzicom chłopaka i przedstawicielom lokalnych władz. Lina zostaje skierowana do domu poprawczego, a następnie do więzienia dla kobiet, gdzie jest zmuszana do ciężkiej pracy i upokarzana. Okazuje się, że dziewczyna zaszła w ciążę. Po porodzie dziecko zostaje jej odebrane. Lina dopiero 40 lat później spotka syna.
"Lina" - TVP2, godz. 22:40

Clay Vanstone jest dyrektorem oddziału firmy, która boryka się z poważnymi problemami. Gdy prezes, Carol, zarazem siostra Claya, grozi zamknięciem jego filii, mężczyzna postanawia ocalić pracowników. Z pomocą współpracownika, Josha, organizuje przyjęcie bożonarodzeniowe, dzięki któremu zamierza zdobyć ważnego klienta. Świąteczna impreza firmowa szybko wymyka się spod kontroli.
"Firmowa gwiazdka" - TV Puls, godz. 22:55

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź aktualny program tv na niedzielę, 9.12.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×