Program tv na Niedzielę Wielkanocną, 21.04.2019. Co obejrzeć w Wielkanoc 2019 w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na Niedzielę Wielkanocną - sprawdź, co będzie można obejrzeć 21 kwietnia w telewizji. W pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych m.in. finał "Dance, Dance, Dance" i ćwierćfinał programu "MasterChef Junior". W tv także świąteczne odcinki popularnych teleturniejów: "Jaka to melodia" i "Familiada". W Niedzielę Wielkanocną znowu spotkamy się z kuracjuszami z "Sanatorium miłości". Co obejrzeć w Wielkanoc 2019 w TV? Sprawdź nasz program telewizyjny na 21 kwietnia!

Multimedia

Program tv na Niedzielę Wielkanocną, 21.04.2019 - co dziś w tv?

Program tv na Niedzielę Wielkanocną - dziś w tv nie zabraknie bajek dla najmłodszych oraz filmów, które każdemu umilą świąteczny wieczór. Program tv na 21 kwietnia to finał 1. edycji "Dance, Dance, Dance" oraz ćwierćfinał programu "MasterChef Junior". W Wielkanoc 2019 w tv także świąteczne odcinki programów: "Familiada", "Jaka to melodia" czy "Sanatorium miłości". Co warto obejrzeć w święta? Podpowiadamy! Oto nasz program tv na Niedzielę Wielkanocną!

Bajki w Niedzielę Wielkanocną w TV

Kochający swobodę bezpański kundel o imieniu Tramp poznaje uroczą spanielkę Lady. Za jego namową suczka opuszcza dom, w którym prym wiodą dwa złośliwe koty. Wraz z Trampem i innymi ulicznymi psami, Jockiem, Trustym i Pegiem, przeżywa mnóstwo przygód, poznaje smak swobody i miłości. Gdy Lady zostanie złapana przez hycla, Tramp natychmiast wyrusza jej na pomoc.
"Zakochany kundel" - Puls 2, godz. 8:20

Życie zorganizowanego urzędnika zmienia się, gdy pewnego ranka osamotnione pisklę ląduje obok niego na przystanku autobusowym. Gdy dowiaduje się, że ptaszek nie umie latać, to stara się go tego nauczyć i mu się w końcu udaje..
"Pierwszy lot" - Polsat, godz. 9:05

Niegdyś bociany przynosiły dzieci. Obecnie zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Najefektywniejszym kurierem w firmie jest Junior, który spodziewa się szybkiego awansu. Pewnego dnia bocian przypadkowo uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W wyniku jego pomyłki na świat przychodzi śliczna dziewczynka. Winowajca musi podrzucić komuś kłopotliwy prezent. Nie może pozwolić, aby jego szef zorientował się o błędzie. Razem z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza w podróż.
"Bociany" - TVN, godz. 13:55

W zamierzchłych czasach, gdy nie było jeszcze prądu, internetu i ciepłej wody, wydarzyła się niesamowita historia. W świecie, w którym zamiast psów ludzie hodują mamuty, a zwykły kamień może być traktowany jak gadżet, nadejście epoki brązu zwiastuje kłopoty.
"Jaskiniowiec" - Canal+, godz. 19:35

Programy i seriale w Niedzielę Wielkanocną w TV

Zmagania między kuracjuszami z programu „Sanatorium miłości”: Janką Busk – Niną, Wiesławą Kwiatek, Krzysztofem Rottbardem oraz Markiem Jaroszem, a uczestnikami uwielbianego niegdyś programu „Europa da się lubić”, w składzie: Monika Zamachowska, Paolo Cozza, Conrado Moreno oraz Teo Wafidis. Wygrana w tym odcinku przeznaczona jest na cele charytatywne.
"Familiada" odcinek specjalny - TVP2, godz. 14:00

Koncert wielkanocny „Wielka Moc” to widowisko muzyczne wpisujące się w radosną i pełną nadziei atmosferę Świąt Zmartwychwstania. Repertuar koncertu stanowią utwory współczesnych twórców muzyki chrześcijańskiej, takich jak: Kirk Franklin, Michael W. Smith, Israel Houghton czy formacji Hillsong. Utwory te są znane w Polsce i śpiewane z polskimi tekstami na spotkaniach wspólnot chrześcijańskich. Nie zabraknie również tradycyjnych pieśni wielkanocnych w nowych aranżacjach. Jako soliści wystąpią: Halina Młynkowa, Natalia Szroeder, Beata Bednarz, Krzysztof Iwaneczko, Marika, Mate.O, Adam Krylik. Solistom towarzyszyć będzie chór TGD oraz Małe TGD.
"Wielka moc" - koncert wielkanocny Telewizji Polskiej i Radia Plus - TVP1, godz. 14:15

„Szansa na Sukces” to program, który wielu osobom otworzył drzwi do wielkiej muzycznej kariery. W tym odcinku „Szansy na Sukces. Opole 2019” uczestnicy będą śpiewać piosenki Ani Wyszkoni – piosenkarki, która w 1999 roku zaczynała swoją zawodową drogę właśnie od występu w tym programie. Teraz, oceniając występy uczestników, którzy marzą o tym, by pójść jej śladami, będzie musiała wybrać tylko jednego zwycięzcę. Kto zachwyci ją swoim wykonaniem? Odpowiedź w niedzielę w TVP2 o 15:15! Prowadzący: Artur Orzech.
"Szansa na sukces" odcinek 3. - TVP2, godz. 15:15

Jeśli Wielkanoc, to musi być rodzinnie! Z tej okazji w programie „Jaka to melodia?” pojawią się braterskie duety. Do muzycznej rywalizacji przystąpią: bracia Golcowie oraz bracia Szczepanikowie, czyli zespół Pectus. Ten odcinek sprawi, że oderwiecie się od świątecznego stołu. Po jednej stronie duet w składzie: Łukasz Golec szczęśliwy tata trojga dzieci oraz Paweł Golec człowiek, któremu marzy się podróż dookoła świata. Naprzeciw bracia: Tomek Szczepanik, lider zespołu Pectus, miłośnik gór i skitouringu oraz Marek Szczepanik radosny chłopak z Bogoniowic. W odcinku jak zawsze zastrzyk energetycznej muzyki, a także garść zakulisowych ploteczek nt. gości. Widzowie dowiedzą się m.in. jaki jest ulubiony sport braci Golców, z kim Łukasz Golec urządza zawody w robieniu przysiadów, kto sypia cztery godziny na dobę, kto chodzi do kościoła ze święconką i jak wyglądają święta u braci Golców, a jak w rodzinie Szczepaników. Będzie także okazja, by podszkolić się w góralskiej gwarze! Na scenie Ewa Farna, Mateusz Ziółko, Bonnie Tyler, Antek Smykiewicz i oczywiście goście odcinka: bracia Golcowie oraz Pectus w swoich największych hitach! Wygrana przeznaczona zostanie na cele charytatywne. Program tradycyjnie poprowadzi Norbi.
"Jaka to melodia" - TVP1, godz. 17:30

Czas przygotowań do Świąt się skończył, teraz pora na biesiadowanie. Wcześniej jednak tradycji musi stać się zadość, dlatego finezyjnie przygotowane koszyki wielkanocne zostaną jeszcze poświęcone, a potem już uroczyste śniadanie, w którym ważną rolę odegra pewien folklorystyczny element. A także specjalni goście, poznani jeszcze podczas pobytu w Ustroniu. Oczywiście nie może tego dnia zabraknąć osobliwych, bardzo osobistych życzeń, jak i tradycyjnych wielkanocnych zabaw, konkursów oraz kulturowych rytuałów. Ostatni akt to już wspólne ognisko, które również dostarczy wszystkim przybyłym sporo emocji, odrobiny refleksji, jak i szczyptę nostalgii.
"Sanatorium miłości" Święta, święta, cz. II - TVP1, 18:30

Po powrocie do domu Maria ostro kłóci się z Adamem i gdy zdradza ukochanemu, że ostatnią noc spędziła w Warszawie - z Piotrem - jej partner od razu wybucha zazdrością. A podczas kolejnego spotkania z Nowackim… doktor Żmuda rzuca się na rywala z pięściami. Tymczasem Weronika i Szarek ścigają podpalacza, który grasuje w okolicy Kazimierza. Mężczyzna zostawia ładunek wybuchowy w opuszczonej fabryce za miastem - nieświadomy, że w budynku spotykają się wagarowicze z lokalnej szkoły. A mały Grześ trafia na miejsce razem z Matyldą i jej kolegami.
'W rytmie serca" odcinek 48. - Polsat, godz. 20:00

W grze o tytuł MasterChefa Juniora pozostało już tylko siedmiu uczestników. Po raz pierwszy w historii programu zawodników odwiedzi szef kuchni posiadający gwiazdkę Michelin. Gościem ćwierćfinałowego odcinka programu "MasterChef Junior" będzie bowiem Andrea Camastra. Kulinarny autorytet pokaże, jak przyrządza swoje autorskie risotto, w którym łączy smaki Włoch i Polski. Zadaniem młodych kucharzy będzie odtworzenie jego przepisu i udowodnienie, że potrafią gotować na najwyższym, światowym poziomie.
"MasterChef Junior 4" odcinek 8. ćwierćfinał - TVN, godz. 20:00

Ania i Mania szykują się do matury. Po egzaminach Mania jest zdecydowana wrócić do Brwinowa, Anię bardziej niż stabilizacja, pociąga dalsza edukacja. Ty zawsze byłaś ta zdolniejsza, więcej chciałaś, mówi jej w szczerej rozmowie Mania. - Zostaniesz w Warszawie, będziesz kimś. Ja chcę zostać tu, mieć dom, rodzinę, dzieci. Paweł po raz kolejny próbuje zawalczyć o Anię i wpłynąć na zmianę jej planów. Odwiedza ją w Warszawie, ale niewiele udaje mu się ugrać. Ania pilnie przygotowuje się do matury. Szybko zyskuje nowych mistrzów, których dorobek życiowy jej imponuje. W szkole poznaje Janusza Korczaka, w Instytucie Pedagogicznym, Marię Grzegorzewską. Nauka pochłania ją do tego stopnia, że mimo próśb Pawła, nie przyjeżdża na świąteczny festyn do Brwinowa. Tymczasem właśnie tam, po raz pierwszy publicznie swoje rysunki prezentuje Łucja...
"Stulecie Winnych" odcinek 8. - TVP1, godz. 20:10

W niedzielę wielkanocną poznamy zwycięzców pierwszej polskiej edycji „Dance, Dance, Dance”. W wielkim finale, o nagrodę główną - 100 000 zł na cele charytatywne, walczyć będą Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Finałowy odcinek jak zawsze poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.
"Dance Dance Dance" FINAŁ - TVP2, godz. 20:55

John budzi się w szpitalu. Są przy nim dzieci. Mężczyzna jest coraz bliżej zupełnego zaprzepaszczenia swojej szansy na przeszczep, a tym samym rozpadu łańcucha. To od niego zależy, czy dojdzie do operacji. Między Olgą a Marcinem tworzy się nić porozumienia. Oboje przeżywają swoje osobiste dramaty związane z przeszczepem. Widać, że stają się sobie coraz bliżsi. Mężczyzna dzieli się z Olgą swoimi problemami. Czuje, że znajduje w niej zrozumienie. Od swojej żony oddala się coraz bardziej. Beata poznaje Pawła, syna Johna i mówi mu, że to ona ma dostać nerkę Olgi. Znajdują wspólny język.
"Szóstka" - TVN, godz. 21:25

Filmy w Niedzielę Wielkanocną w TV

Zamożna rodzina Portokalosów od lat mieszka w Ameryce. Grecy prowadzą restaurację, w której serwują narodową kuchnię. Jedynym zmartwieniem Marii i Gusa jest ich 30-letnia córka, Toula, która wciąż nie ma męża. Młoda kobieta pracuje na co dzień w rodzinnej restauracji i w przeciwieństwie do licznych kuzynek nie interesuje się nowinkami w modzie i makijażu. Gdy już nie spodziewa się od życia żadnych miłych niespodzianek, w restauracji pojawia się przystojny nieznajomy. I choć mężczyzna nie zwraca na nią uwagi, Toula postanawia się zmienić.
"Moje wielkie greckie wesele" - TVP2, godz. 16:20

Od pamiętnej bitwy o Nowy Jork minęły dwa lata. Steve Rogers, który jako bohaterski Kapitan Ameryka bronił miasta, mieszka teraz spokojnie w Waszyngtonie i próbuje odnaleźć się we współczesnym świecie. Steve nadal współpracuje z szefem agencji T.A.R.C.Z.A., Nickiem Furym, i razem z agentką Natashą Romanoff uczestniczy w niebezpiecznych misjach. Gdy Fury zostaje wplątany w złowrogą intrygę i pada ofiarą zamachu, Rogers i Natasha muszą stawić czoła tajemniczemu wrogowi - Zimowemu Żołnierzowi.
"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" - TVN7, godz. 17:15

Tajny agent Roy Miller czeka na samolot do Bostonu. Na lotnisku wpada mu w oko atrakcyjna blondynka June Havens. Mężczyzna postanawia zawrzeć z nią znajomość. Przy wejściu na pokład okazuje się, że June nie może lecieć tym rejsem. Zostaje odesłana do poczekalni. Każdy ruch Millera i jasnowłosej kobiety śledzi oficer FBI, który sądzi, że June współpracuje z agentem. Funkcjonariusz zezwala pasażerce wejść na pokład. Gdy podczas lotu June udaje się do toalety, Roy zostaje zaatakowany przez pasażerów i załogę.
"Wybuchowa para" - TVP2, godz. 19:00

Umierający cesarz Marek Aureliusz chce uczynić generała Maksimusa następcą. Nie podoba się to prawowitemu dziedzicowi Kommodusowi, który postanawia pozbyć się rywala, skazując generała i jego rodzinę na zagładę. Maksimusowi cudem udaje się uciec. Jednak wojownik trafia do niewoli, gdzie zostaje wyszkolony na gladiatora. Powraca do Rzymu, by pomścić zamordowanych bliskich.
"Gladiator" - TV Puls, godz. 20:00

Air Force One z prezydentem Jamesem Marshallem, jego rodziną i świtą na pokładzie zostaje porwany przez rosyjskich ekstremistów. Porywacze żądają uwolnienia nacjonalisty, generała Radka. W przypadku niespełnienia żądań grożą wymordowaniem zakładników. Prezydentowi udaje się ukryć w zamieszaniu, lecz staje przed podjęciem poważnej decyzji. W czasie wizyty w Moskwie opowiedział się publicznie przeciwko jakimkolwiek negocjacjom z terrorystami. Teraz musi wybierać między życiem rodziny i załogi a wiernością złożonym obietnicom.
"Air Force One" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Brian O'Conner i jego dziewczyna Mia Toretto doprowadzają do kraksy autobusu wiozącego skazanych do więzienia. W wyniku akcji z transportu ucieka brat Mii, Dominic "Dom" Toretto. Trójka spotyka się w Rio de Janeiro, gdzie dokonuje kradzieży trzech aut. Mia odjeżdża fordem GT40. Brian i Dominic zostają schwytani przez ludzi mafiosa Hernana Reyesa. Agent Luke Hobbs z Diplomatic Security Service ściga złodziei. Dominic i Brian decydują się na ostatnią akcję - postanawiają obrabować Reyesa. Boss trzyma gotówkę w 10 różnych miejscach w mieście.
"Szybcy i wściekli V" - TVN7, godz. 21:40

Po ostatnim starciu Autobotów i Deceptikonów, które ocaliło świat, miasto pozostało zrujnowane. Pewna grupa chce przejąć kontrolę nad biegiem historii. Optimus Prime i Autoboty powstają. Z pomocą ludzi, zwłaszcza Cade'a Yeagera, stają przed przerażającym wyzwaniem. Starcie dobra ze złem prowadzi do kulminacyjnej bitwy.
"Transformers: Wiek zagłady" - TVN, godz. 22:25

Po tragicznej śmierci rodziców Jacob Jankowski porzuca studia weterynaryjne i stara się znaleźć nowy cel w życiu. Dołącza do członków wędrownego cyrku i poznaje piękną Marlenę. Między dwojgiem młodych ludzi budzi się namiętne uczucie, które jest z góry skazane na porażkę - kobieta jest zamężna, a jej mężem jest szef trupy, charyzmatyczny i agresywny August.
"Woda dla słoni" - TVP1, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na Niedzielę Wielkanocną, 21.04.2019! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×