Program TV na Nowy Rok, 1.01.2019. Co obejrzeć w pierwszy dzień nowego roku w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program telewizyjny na Nowy Rok 2019 to premierowy odcinek 2. edycji "The Voice Kids" i szopka noworoczna. 1 stycznia 2019 w tv także mnóstwo świetnych filmów m.in. "Django", "Joe Black", kultowy "Kevin sam w Nowym Jorku", "Za jakie grzechy, dobry Boże?" oraz polskie nowości: "Plan B" i "Kobieta sukcesu". Sprawdź nasz program tv na Nowy Rok!

Multimedia

Program tv na Nowy Rok, 1.01.2019:

Utalentowane wokalnie dzieci spróbują zachwycić jurorów i publiczność w 2. edycji programu, który ma wyłonić osobę o największym talencie i najlepszym głosie. Uczestnicy mają od 8 do 15 lat. Na etapie przesłuchań w ciemno jurorzy wybierają najbardziej obiecujących aspirujących piosenkarzy i tworzą z nich drużyny. Następnie rozgrywany jest etap bitew na głosy. Najlepsi wokaliści i wokalistki zmierzą się w finale. W jury tym razem: Cleo, Dawid Kwiatkowski i duet Baron&Tomson.
"The Voice Kids" - TVP2, godz. 20:05

Widowisko zainspirowane piosenką Jacka Kaczmarskiego "W naszym przedszkolu nie jest źle". Polska scena polityczna zostanie przedstawiona jako przedszkole, a politycy jako dzieci i wychowawcy. W programie wystąpi 22 aktorów, m.in. Jacek Lenartowicz jako Donald Trump, Grzegorz Mielczarczyk w roli Władimira Putina, Mariusz Czajka jako Paweł Kukiz, Dariusz Kordek w roli Ryszarda Petru i Rafał Sadowski jako Donald Tusk. O warstwę muzyczną zadbali Mirosław Dubrawski, Jarosław Regulski i Aleksander Pałac.
Przedszkole plus. Szopka noworoczna - TVP1, godz. 22:05

Filmy w Nowy Rok - co obejrzeć 1.01.2019?

Amerykańskie południe przed wybuchem wojny secesyjnej. Django, były niewolnik oswobodzony przez niemieckiego łowcę głów - doktora Schultza, razem z nim szuka braci Brittle'ów - morderców, za schwytanie których wyznaczono wysokie nagrody. Django ma nadzieję, że uda mu się także odnaleźć żonę - Broomhildę, która przed laty została sprzedana na targu niewolników.
"Django" - TV Puls, godz. 20:00

Mańka prowadzi firmę. Jej plany biznesowe zostają pokrzyżowane przez nieuczciwą konkurencję. Kobiecie nie układa się także w życiu prywatnym, związek z Norbertem przechodzi kryzys. Pewnego dnia Mańkę odwiedza młodsza siostra, Lilka. Dziewczyna przyciąga kłopoty i wprowadza chaos w uporządkowane życie bizneswoman. Za sprawą przypadku i psa w życiu Mańki pojawia się Piotr.
"Kobieta sukcesu" - Canal+, godz. 20:00

Koncerty sylwestrowe i filmowa uczta. Co obejrzeć w ostatni dzień roku?Zobacz więcej

Dave Buznik jest spokojnym, nieśmiałym młodzieńcem, który zajmuje się projektowaniem ubranek dla kotów. W wyniku fatalnego splotu okoliczności zostaje oskarżony o poturbowanie stewardesy i uznany za furiata. Na nic zdają się wszelkie tłumaczenia - sąd kieruje chłopaka na przymusową terapię kontroli gniewu. Leczenie prowadzi dr Rydell, człowiek wysoce ekscentryczny i nieobliczalny. Jakby tego było mało, sąd wydaje postanowienie, że na czas terapii doktor ma zamieszkać u Dave'a.
"Dwóch gniewnych ludzi" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Historia bogatego biznesmena Williama Parrisha, którego pełne wygód życie zostaje zagrożone w momencie pojawienia się tajemniczego młodego mężczyzny. Okazuje się, że Joe Black jest aniołem śmierci, który, pod ludzką postacią, przybył zabrać mężczyznę w zaświaty. Joe zawiera z milionerem układ: da mu trochę czasu na uporządkowanie swoich spraw, a sam przekona się, jak to jest być człowiekiem. Black zakochuje się w pięknej córce bogacza, Susan. Obecność Blacka wzbudza też niepokój zastępcy Parrisha, Drew, zarazem narzeczonego Susan.
"Joe Black" - TVN7, godz. 20:00

Zbliża się kolejne Boże Narodzenie. Rodzina McCallisterów oraz liczni kuzyni tym razem wybierają się na świąteczny odpoczynek na Florydę. Ponieważ wciąż dobrze pamiętają, jak wiele kłopotów mieli poprzednio w Paryżu, gdy Kevin został sam w domu, tym razem wszyscy bardzo go pilnują. Ale raz jeszcze z powodu awarii prądu przyjeżdżają na lotnisko dosłownie w ostatniej chwili i w wyniku nieporozumienia Kevin, biorąc przez pomyłkę obcego mężczyznę za swojego tatę, wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku.
"Kevin sam w Nowym Jorku" - Polsat, godz. 20:10

Claude i Marie są wywodzącym się z wyższych sfer konserwatywnym katolickim małżeństwem. Zawsze marzyli o tym, by znaleźć odpowiednich mężów katolików dla czterech córek. Ku ich ogromnemu niezadowoleniu niestety Isabelle, Odile i Ségolène wyszły odpowiednio za: Araba, Żyda i Chińczyka. Gdy ostatnia z dziewcząt, Laure, przyprowadza do domu czarnoskórego narzeczonego, Charlesa Koffiego, czara goryczy się przelewa. W dodatku ojciec przyszłego pana młodego, André, jest sknerą do złudzenia przypominającym Claude'a Verneuila.
"Za jakie grzechy, dobry Boże?" - TVP1, godz. 20:20

Gwiazda "Rodzinki.pl" z kociakami o miłości i reklamowaniu wszystkiego!Zobacz więcej

Kilka dni przed walentynkami Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka muszą się zmierzyć z niespodziewanymi sytuacjami. Bohaterowie spotkają ludzi, którzy dadzą im nadzieję na przyszłość i pomogą uwierzyć, że trudne początki często prowadzą do pozytywnych zdarzeń.
"Plan B" - Canal+, godz. 21:45

Florence Foster Jenkins kochała muzykę. Nie miała niestety żadnych zdolności, ale mimo to pragnęła podbić świat śpiewem. Jako dziedziczka fortuny i narzeczona St. Clair Bayfielda, brytyjskiego aktora i arystokraty, miała niezbędne środki. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować dążenia koncertem w słynnej Carnegie Hall, nawet Bayfield wpadł w panikę.
"Boska Florence" - TVP Kultura, godz. 22:00

Pracująca samotna matka, Maggie, wraz z synem Oliverem wprowadza się do domu na Brooklynie. Zostawia chłopaka pod opieką mrukliwego mizantropa z sąsiedztwa, Vincenta. Ten zabiera podopiecznego do miejsc, w których jest częstym gościem - na wyścigi konne, do klubu ze striptizem i do baru. Często towarzyszy im ciężarna striptizerka, Daka. Z czasem pomiędzy zgryźliwym, cierpiącym na brak gotówki Vincentem i chłopcem rodzi się więź.
"Mów mi Vincent" - TVP1, godz. 22:50

Oczekująca pierwszego dziecka para, zakochana w koledze nastolatka, jej nadopiekuńcza mama, utalentowana szefowa kuchni i jej były chłopak to tylko kilkoro spośród bohaterów, których losy przetną na się na ulicach Nowego Jorku w jedną z najbardziej magicznych nocy roku - w wieczór sylwestrowy.
"Sylwester w Nowym Jorku" - TVN7, godz. 23:45

Jak gwiazdy spędzają Sylwestra?

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×