Program tv na Nowy Rok 2021. Co oglądać w piątek, 1 stycznia 2021 w telewizji? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Sprawdź program tv na Nowy Rok 2021. W tekście poniżej podpowiadamy, co warto obejrzeć w piątek, 1 stycznia w telewizji. Jakie propozycje przygotowały dla swoich widzów stacje telewizyjne? Program tv na Nowy Rok to m.in. kolejny odcinek "Osieckiej", premiera serialu "Pokonani" od twórców uwielbianego "Mostu nad Sudanem" oraz filmu "Zenek", a także "Kevin sam w Nowym Jorku". Sprawdź, co oglądać 1.01.2021.

Multimedia

Program tv na Nowy Rok, 1 stycznia 2021 r.:

Reżyser teatralny Arnold przybywa do Nowego Jorku, by wystawić sztukę. Umila sobie pobyt w mieście, korzystając z usług dziewczyny do towarzystwa. Po upojnej nocy składa propozycję - da Izzy dużą sumę pieniędzy, która umożliwi jej spełnienie marzeń, jeśli porzuci ona obecne zajęcie. Ona przystaje na ten układ. Przystępuje do realizacji planu zostania aktorką. Przesłuchanie, na które się udaje, to casting do przedstawienia Arnolda, a główną postać gra jego żona. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Izzy dostaje rolę.
"Dziewczyna warta grzechu" - TVP2, godz. 20:00

Zbliża się kolejne Boże Narodzenie. Rodzina McCallisterów oraz liczni kuzyni tym razem wybierają się na świąteczny odpoczynek na Florydę. Ponieważ wciąż dobrze pamiętają, jak wiele kłopotów mieli poprzednio w Paryżu, gdy Kevin został sam w domu, tym razem wszyscy bardzo go pilnują. Ale raz jeszcze z powodu awarii prądu przyjeżdżają na lotnisko dosłownie w ostatniej chwili i w wyniku nieporozumienia Kevin, biorąc przez pomyłkę obcego mężczyznę za swojego tatę, wsiada do samolotu lecącego do Nowego Jorku.
"Kevin sam w Nowym Jorku" - Polsat, godz. 20:00

Oczekująca pierwszego dziecka para, zakochana w koledze nastolatka, jej nadopiekuńcza mama, utalentowana szefowa kuchni i jej były chłopak to tylko kilkoro spośród bohaterów, których losy przetną na się na ulicach Nowego Jorku w jedną z najbardziej magicznych nocy roku - w wieczór sylwestrowy.
"Sylwester w Nowym Jorku" - TVN7, godz. 20:00

Królowa Freya przez lata tworzy legion śmiercionośnych łowców, w którym obowiązuje jedna zasada - "nigdy nie kochać". Gdy dowiaduje się o losach siostry, wzywa zaufanych łowców, Erica i Sarę, by sprowadzili magiczne zwierciadło.
"Łowca i Królowa Lodu" - TVN, godz. 20:05

Agnieszka zakochała się w Marku Hłasce, chce mu pomóc w osiągnięciu międzynarodowej sławy więc decyduje się przemycić jego opowiadania do paryskiej „Kultury”. Jednak Hłasko po rozmowie z Gomułką odwołuje całą akcję, bo liczy na Nagrodę Wydawców, dziewczyna przeżywa bolesne rozczarowanie. Co będzie ze związkiem Osieckiej i Hłaski? Czy Marek oświadczy się Agnieszce? Czy dwie wybitne osobowości, wielcy artyści będą razem mimo przeciwności losu.
"Osiecka" odcinek 4. - TVP1, godz. 20:15

Inspiracją dla twórców filmu stała się biografia Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który spełnia swoje wielkie marzenie, by dawać ludziom radość poprzez muzykę i śpiew. Film ukazuje drogę Martyniuka do ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy. Zyskał miano króla muzyki disco polo.
"Zenek" - TVP1, godz. 21:00

Berlin roku 1946 – upadłe miasto, gdzie pośród ruin lęgnie się zbrodnia. Na miejsce przyjeżdża amerykański policjant Max McLaughlin, aby pomóc zaprowadzić porządek w świecie ogarniętym chaosem. Oto serial kryminalny w historycznych dekoracjach, współtworzony przez Månsa Mårlinda, który wcześniej pracował przy "Moście nad Sundem". Główną rolę gra Taylor Kitsch, a partneruje mu Nina Hoss.
"Pokonani" odcinek 1. - Canal+, godz. 21:00

Po sześciu latach nieobecności na Ziemi Superman powraca do Metropolis. Miasto opanowane jest przez siły zła. Przestępczość wzrasta, a mieszkańcy boją się wyjść na ulicę. Mściwy i demoniczny Lex Luthor, jeden z najbardziej wpływowych ludzi w Metropolis, szykuje złowrogi spisek przeciwko ludzkości. Jakby tego było mało, dają o sobie znać także starzy wrogowie z planety Krypton. Superman musi stawić im wszystkim czoła. Przed nim jeszcze jedno ważne zadanie do wykonania - odzyskanie ukochanej Lois, którą przed laty zostawił bez wyjaśnień.
"Superman: powrót" - TVN, godz. 22:20

Stany Zjednoczone XIX wieku. Trwa proces zasiedlania Dzikiego Zachodu i budowania linii kolejowej, która ma połączyć obydwa wybrzeża kraju. John Reid jest młodym, pełnym ideałów prawnikiem. Zbieg wydarzeń sprawia, że staje się członkiem grupy strażników prawa, która wyrusza w pościg za przestępcą Butchem Cavendishem. W jednym z kanionów mężczyźni wpadają w zasadzkę. Johnowi jako jedynemu udaje się przeżyć. Ratuje go pochodzący z plemienia Komanczów Tonto.
"Jeździec znikąd" - Polsat, godz. 22:45

Nowy Jork, 1922 rok. Nick Carraway jest młodym maklerem giełdowym, który marzy o zrobieniu kariery. Wynajmuje dom na Long Island. W okolicy mieszka jego kuzynka Daisy Buchanan z mężem Tomem. Obok znajduje się też rezydencja milionera Jaya Gatsby'ego. Nick jest zafascynowany bogaczem i jego wystawnym stylem życia. Pewnego dnia Gatsby prosi go o przysługę. Chce, by sąsiad zaaranżował mu spotkanie z Daisy, z którą niegdyś łączył go romans.
"Wielki Gatsby" - TVP1, godz. 23:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 1.1.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
 • Fan P.Bieńka (gość)

  Bieniek kiedy chlanie

  01.01.2021 12:36
 • Dzieci.pl (gość)

  Epozdrawiamy Pawła B.

  01.01.2021 12:35
 • Morda321 (gość)

  To ja jestem zenek zapraszamy

  01.01.2021 12:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×