Program TV na piątek, 10.07.2020. Co obejrzeć w piątek, 10 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 10.07.2020? W programie TV na piątek, m.in. "Jeszcze dłuższe zaręczyny", "Mumia powraca", "Strażnicy galaktyki", "Tequila sunrise", "Zawrotna prędkość" oraz "Resident Evis: Zaświaty". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 10 lipca 2020 roku!

Multimedia

Program tv na piątek, 10 lipca 2020 r.:

Tom i Violet to para narzeczonych, przed którymi piętrzą się same trudności na drodze do ołtarza. Stojąc w obliczu wyzwań kariery zawodowej, nacisku rodziny i mnóstwa innych przeszkód, próbują zaplanować swój perfekcyjny ślub. Czy ich związek przetrwa ten ciągle przedłużany czas zaręczyn?
"Jeszcze dłuższe zaręczyny" - TVN7, godz. 20:00

Zuchwały Peter Quill kradnie tajemniczą kulę, będącą obiektem pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana i ocalić galaktykę, Quill musi zawrzeć sojusz z uzbrojonym szopem Rocketem, Grootem - drzewokształtnym humanoidem oraz dwójką niebezpiecznych najemników Gamorą i Draxem Niszczycielem.
"Strażnicy galaktyki" - Polsat, godz. 20:00

Andrew i Garrett Fosterowie zajmują się kradzieżami luksusowych samochodów. Kradną jedynie unikatowe egzemplarze. Pewnego dnia otrzymają zlecenie dotyczące niepowtarzalnego bugatti rocznik 1937, o wartości miliona euro. Cenny samochód należy do lokalnego gangstera Jacomo Moriera, którego pracownicy pilnie strzegą auta. Bracia wpadają w pułapkę. Otrzymują od francuskiego przestępcy szansę wybrnięcia z trudnej sytuacji. Mają upokorzyć konkurenta Moriera, Maxa Klempa, kradnąc luksusowe ferrari 250 GTO.
"Zawrotna prędkość" - TV Puls, godz. 20:00

Louis w młodości skoncentrował się na bieganiu, co doprowadziło go do igrzysk olimpijskich w Berlinie. II wojna światowa przekreśliła jego plany bicia rekordu świata. Louis poszedł do wojska. Gdy jego samolot został zestrzelony, przez 47 dni Louis z dwoma towarzyszami broni dryfował na maleńkiej tratwie. Wyłowiony przez Japończyków, trafił do obozu jenieckiego. Tamtejszy strażnik Mutsushiro Watanabe, nazywany przez jeńców "Ptakiem", postanowił złamać młodego mężczyznę.
"Niezłomny" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Jest rok 1933. Kapitan Legii Cudzoziemskiej Rick O'Connell i badaczka Egiptu Evelyn pobrali się i mieszkają w Londynie z synem Aleksem. Przechowywana w muzeum mumia kapłana Imhotepa ożywa. W tym samym czasie z trwającego setki lat snu zostaje obudzony król Skorpion. Obie złe moce dążą do objęcia panowania nad światem. Skorpion jest potężniejszy od Imhotepa. Kapłan może pokonać króla tylko za pomocą przedmiotu, który przypadkiem znalazł się w rękach Aleksa. Chłopiec zostaje porwany. Aby ratować syna, Rick i Evelyn wyruszają do Egiptu.
"Mumia powraca" - TVN, godz. 20:05

Chuck Noland jest menedżerem w amerykańskiej firmie kurierskiej Federal Express. Jego praca wymaga ciągłego przemieszczania się po całym świecie. Noland, fanatyk organizacji bezgranicznie oddany pracy, jest w zawodzie numerem jeden. Nawet spotkania z narzeczoną są podporządkowane dzwonkom pagera, który wzywa go w trasę. Tymczasem podczas jednej z podróży odrzutowiec Federal Express wpada do Pacyfiku. Tylko Chuckowi udaje się wyjść cało z katastrofy. Fale wyrzucają go na brzeg bezludnej wyspy.
"Cast Away: Poza światem" - Polsat Film, godz. 21:00

Dale chce zerwać z handlem narkotykami i rozpocząć uczciwe życie, chociaż trudno mu odciąć się od dawnych mocodawców. Jego przyjaciel z czasów szkolnych, Nick, policjant pracujący w wydziale ds. walki z narkotykami, wspiera go w tym postanowieniu. Wkrótce ich zażyłe relacje zostają wystawione na próbę. Nick otrzymuje polecenie aresztowania Dale'a. Przyjaciół poróżniła także Jo Ann, w której obydwaj się zakochali.
"Tequila sunrise" - TVN7, godz. 22:35

Wybucha epidemia spowodowana przez wirus, który zmienia ludzi w krwiożerczych zombie. Alice stara się zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy się nie zarazili. Jednocześnie walczy z przedstawicielami korporacji "Umbrella". W pewnym momencie okazuje się, że jedyną nadzieją na ocalenie jest Los Angeles, którego mieszkańcy podobno nie zostali zainfekowani. Na miejscu okazuje się, że to nieprawda. Alice wpadła w pułapkę.
"Resident Evis: Zaświaty" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 10.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×