Program TV na piątek, 1.03.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 1.03.2019? W programie TV na piątek m.in. nowy "Taniec z gwiazdami", "O mnie się nie martw", "Porady na zdrady", "Muppety: Poza prawe", "Bękarty wojny" i "Wyklęty". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 1 marca 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 1.03.2019 r.:

Zdradzone przez partnerów Kalina i "Fretka" zakładają nietypową firmę, która oferuje kobietom usługi w zakresie testowania wierności mężczyzn. Któregoś dnia bohaterki dostają zlecenie od Beaty, która podejrzewa męża, Macieja, o zdradę i chce poznać prawdę. Niestety, sprawy się komplikują, gdy Kalina zakochuje się w Maćku.
"Porady na zdrady" - TVN, godz. 20:00

Latem 1997 r. umiera księżna Diana. Opłakujący ją poddani domagają się jakiejś reakcji dworu, jednak królowa Elżbieta II chroni się przed naciskiem mediów i społeczeństwa za murami zamku w Balmoral. Królowa jest zaskoczona histerią narodu. Uważa, że pośmiertny kult Lady Di uderza w starą monarchię. Jednak zdaje sobie sprawę, że pałacowe apartamenty, w których czuje się bezpiecznie z domownikami, nie uchronią jej przed zmianami, które przynoszą nowe czasy. Postanawia skonfrontować się z narodem i popracować nad nowym wizerunkiem monarchii.
"Królowa" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Muppety wyruszają na tournée. Ich występy mają się odbyć w najpiękniejszych miejscach na świecie. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, artystów wspiera energiczny menedżer, Dominic Badguy. Sytuacja niespodziewanie się komplikuje, kiedy pod postać Kermita zaczyna podszywać się jeden z najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie, Constantine. Na domiar złego okazuje się, że rezolutny Dominic jest jego pomocnikiem.
"Muppety: Poza prawem" - TVN7, godz. 20:00

Dwanaście par - gwiazdy i celebryci z pierwszych stron gazet oraz najlepsi tancerze. Od uczestników oczekuje się sprawności fizycznej, poczucia rytmu i umiejętności szybkiej nauki kroków. Morderczy trening, sińce, obolałe mięśnie i kontuzje to cena, którą zapłacą. Wszystko po to, aby co tydzień każda z par mogła zaprezentować inny taniec. Najlepsze rozrywkowe show, hit, którego finał jesiennej edycji oglądało ponad 4,5 mln widzów wraca z nową plejadą gwiazd i tancerzy! Wiosną "Taniec z gwiazdami” ponownie zaskoczy!
"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - Polsat, godz. 20:05

Polska, druga połowa lat 40. XX wieku. Członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego występują przeciwko władzy ludowej, chcąc odmienić powojenne losy kraju. Resort bezpieczeństwa, wspierany przez NKWD, ma przewagę liczebną i zbrojeniową. Mimo to polscy bojownicy walczą do końca, wierząc w sens walki i marzeń o wolnej, suwerennej Polsce.
"Wyklęty" - TVP1, godz. 20:35

Minęło półtora roku. Marcin jest samotnym ojcem dwóch dorastających dziewczynek: Helenki i Oliwki oraz trzyletniego Zbyszka. Przyjaciele i rodzina stoją za nim murem i pomagają, jak umieją, ale nie idzie im to łatwo, bo Marcin emocjonalnie utknął w miejscu, niezdolny cieszyć się życiem ani czyimś szczęściem. Sytuacja jest tym kłopotliwsza, że otaczają go szczęśliwe, choć niezmiennie pokręcone pary: Marta i Krzysiek, wreszcie po cichym ślubie, oraz Sylwia z Pawłem, wprawdzie zaręczeni, ale nadal niepewni dalszej wspólnej przyszłości.
"O mnie się nie martw" - TVP2, godz. 20:45

Sadystyczny pułkownik SS Hans Landa morduje ostatnią ukrywającą się w okolicy rodzinę Żydów. W tym samym czasie w USA porucznik Aldo Raine otrzymuje rozkaz sformowania specjalnej jednostki do walki z hitlerowcami. Są do niej rekrutowani wysoko wykwalifikowani żołnierze o żydowskich korzeniach, którzy mają za zadanie z jak największą pasją i żądzą zemsty dziesiątkować szeregi nazistowskich wojsk. Wykorzystując najokrutniejsze i najbardziej wyrafinowane metody, oddział szybko staje się koszmarem Niemców, którzy nazywają ich "bękartami".
"Bękarty wojny" - TVN, godz. 22:10

20-letni Evan Treborn od dziecka miał problemy z pamięcią. Jako małemu chłopcu psycholog poradził mu prowadzenie dzienników. Zapisywanie faktów miało pobudzać jego pamięć. Po wielu latach chłopak odkrywa, że tomy zapisków są czymś więcej niż wspomnieniami. Czytając je, w niewyjaśniony sposób przenosi się w czasie, staje się uczestnikiem opisanych wydarzeń, może wpływać na ich bieg. Jednak modyfikowanie przeszłości przynosi katastrofalne skutki. Z każdej wyprawy do przeszłości Evan powraca jako inna osoba.
"Efekt motyla" - TVN7, godz. 22:20

Zosia rozstaje się z chłopakiem, gdy przyłapuje go na zdradzie. Skłania ją to do zrewidowania dotychczasowych związków. Tymczasem koleżanka, z którą zawarła zakład o to, która pierwsza wyjdzie za mąż, zaprasza ją na ślub. Za namową przyjaciółki, Patrycji, Zosia postanawia odszukać mężczyzn, z którymi była kiedyś związana, by sprawdzić, czy przegapiła wielką miłość. Kontaktuje się z uwielbianym przez studentki wykładowcą Ksawerym oraz z aktorem Tomkiem. Odwiedza kompozytora Michała i właściciela klubu - muzyka Janka, oraz największą miłość.
"Facet (nie)potrzebny od zaraz" - TVP2, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 1.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • o 19.40 relacja z konferencji ramówkowej Polsatu (gość)

    Widziałam ją na yt, ale może ta telewizyjna relacja wyjaśni co z serialem Zawsze warto i długo zapowiadanym programem 4 wesela i podróż. Bo jednak zawsze były jakieś interesujące mniej lub bardziej, ale jednak nowości. A tym razem wygląda na to, że Polsat postawił na ramówkę pod hasłem: "ludzie najbardziej lubią to co już znają". A skoro tak to najbardziej czekam na nową edycję Tańca z gwiazdami. Przede wszystkim ze względu na powrót Stefano Terrazzino. Może to być edycja na wyższym poziomie niż poprzednia. Także za jego sprawą. Będzie to pierwsza edycja Stefano, którą zacznie od jiva. Będę jak zawsze bardzo mocno mu kibicować. Jemu i oczywiście Agnieszce Radwańskiej.

    01.03.2019 15:34
  • Wyklęty - premiera w TV (gość)

    Piękne zdjęcia (film Wyklęty był kręcony głównie w górach świętokrzyskich) i niesamowicie wciągający film. Polecam obejrzeć jak to się mówi od deski do deski. Dwa lata temu byłem na tym w kinie i naprawdę film robi duże wrażenie. Jest trochę brutalny, ale takie to były czasy. Jeśli ktoś nie oglądał to naprawdę BARDZO POLECAM. Pozdrawiam

    01.03.2019 13:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×