Program tv na piątek, 1.09.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na piątek to przede wszystkim piłkarskie emocje! Dostarczy nam je reprezentacja Polski, która zagra w tym dniu na wyjeździe z Danią. Oprócz tego mnóstwo filmowych hitów, które umilą nam początek pierwszego weekendu września. Oto nasz program tv na piątek!

Multimedia

Program tv na piątek, 1 września 2017:

William Thacker mieszka w modnej londyńskiej dzielnicy Notting Hill. Prowadzi księgarnię. Pewnego dnia pojawia się w niej hollywoodzka gwiazda Anna Scott, która w Londynie bierze udział w zdjęciach do najnowszego filmu. Podekscytowany spotkaniem William, wracając z zakupów z kubkami pełnymi soku pomarańczowego, zderza się z aktorką na zakręcie ulicy. Mężczyzna zaprasza Annę do siebie, by mogła się umyć. Ku jego zaskoczeniu ta przyjmuje zaproszenie, a na pożegnanie całuje go. Kilka dni później gwiazda próbuje skontaktować się z Williamem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Notting Hill" - TV Puls, godz. 20:00

Po przemianie w wampirzycę Bella doskonali umiejętności. Powstrzymuje się przed atakowaniem ludzi, a głód nie przesłania jej miłości do bliskich. Razem z Edwardem z radością obserwują rozwój córki, Renesmee. Tymczasem pojawia się podejrzenie, że dziewczynka to "nieśmiertelne dziecko", którego stworzenie jest niezgodne z prawem ustanowionym przez Volturi. Karą jest śmierć dziecka i tego, kto doprowadził do pogwałcenia zasad. Edward postanawia się bronić. Zwołuje wampiry ze wszystkich zakątków świata.
"Saga zmierzch: Przed świtem" - TVN, godz. 20:00

Warszawa, rok 1941. Irena Sendlerowa mieszka z matką Janiną w okupowanym przez Niemców mieście. Przed wybuchem II wojny światowej pracowała w miejskim ośrodku pomocy społecznej. Teraz jest pielęgniarką kolumny sanitarnej i ma oficjalny wstęp do getta. Za każdym razem, gdy tam wchodzi, potajemnie wnosi ubrania, jedzenie i lekarstwa. Pewnego dnia żydowska kobieta prosi ją, aby wyprowadziła jej dziecko. Sendlerowa ratuje dziewczynkę. Ksiądz Godlewski sugeruje podjęcie szerszej akcji ratowania dzieci z warszawskiego getta.
"Dzieci Ireny Sendlerowej" - TVP1, godz. 20:25

Reprezentacja Polski zagra na wyjeździe z Danią w eliminacjach mistrzostw świata 2018. Biało-czerwoni są blisko zdobycia przepustki na mundial w Rosji, a spotkanie w Kopenhadze może okazać się kluczowe dla losów awansu z grupy... czytaj więcej
Polska - Dania - Polsat, godz. 20:35

XVIII-wieczna Francja. Kupiec i armator Maurice Dubois pogrąża się w długach u okrytego złą sławą księcia Leona DalVille. Wierzyciel żąda oddania statku albo przysłania na służbę jednej z córek. Młodsza z nich, Bella, udaje się do zamku, gdzie znosi szykany gospodarza i pracę ponad siły. Mieszkają tam również wuj Leona, hrabia Armand DalVille, i jego córka Helene, która pragnie poślubić księcia. Helene proponuje zakład _ jeśli Leon uwiedzie Bellę, ona przyjmie oświadczyny barona. Jeśli dziewczyna zdoła mu się oprzeć, Leon ożeni się z Helene.
"Piękna i bestia" - TVP2, godz. 20:40

Hobbit Bilbo Baggins jest miłośnikiem dobrego jedzenia i tytoniu. To prawdziwy elegant i domator. Pewnego dnia czarodziej Gandalf namawia Bilba, by dołączył do wyprawy krasnoludów pod wodzą legendarnego Thorina Dębowej Tarczy. Celem misji jest przepędzenie smoka Smauga, który wymordował mieszkańców miasta Dal, u podnóża Samotnej Góry. Gandalf uważa, że krasnoludy potrzebują pomocy Bilba, który jest mały, zwinny i sprytny, a to czyni go wyśmienitym włamywaczem. Baggins wyrusza w podróż, podczas której odkrywa w sobie wielką odwagę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Hobbit: niezwykła podróż" - TVN7, godz. 22:25

Opowieść o losach załogi USS Enterprise przenosi widzów w czasy pierwszej misji kapitana Kirka i jego towarzyszy. Kirk musi opuścić statek. Zastępuje go opanowany i pozornie pozbawiony uczuć Spock. Podczas pierwszego rejsu załoga Enterprise będzie musiała stawić czoła zagrożeniu mogącemu wpłynąć na losy Wszechświata. Podróżujący w czasie Romulanin Nero przybywa z przyszłości, by zniszczyć Kirka i jego kolegów. Tym samym zamierza pozbyć się osób, które mogłyby przekreślić jego plan zniszczenia ludzkości.
"Star Trek" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×