Program TV na piątek, 11.09.2020. Co obejrzeć w piątek, 11 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 11.09.2020? W programie TV na piątek m.in. "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Anything goes. Ale jazda!", "Bridget Jones: W pogoni za rozumem", "Wall Street: Pieniądz nie śpi" i "Drugie oblicze". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 11 września 2020 roku!

Multimedia

Program tv na piątek, 11 września 2020 r.:

Dalsze przygody jednej z najpopularniejszych bohaterek komedii romantycznych, Bridget Jones. Bridget (Zellweger) jest w związku z Markiem Darcym (Colin Firth), ale niszczy go swoją nadmierną i nieuzasadnioną zazdrością. Dodatkowo z powrotem wiąże się z byłym chłopakiem, Danielem (Grant) i jedzie z nim do Tajlandii. Tam trafia do więzienia.
"Bridget Jones: W pogoni za rozumem" - TVN7, godz. 20:00

Rok 2001. Gracz giełdowy Gordon Gekko wychodzi z więzienia po odsiedzeniu 8-letniego wyroku za oszustwa. Pozbawiony kapitału mężczyzna nie ma szans na powrót do świata finansjery. Poświęca się pisaniu i promocji książki. W 2008 r. zgłasza się do niego chłopak jego córki, Jake Moore. Młody makler jest załamany samobójstwem pracodawcy, założyciela banku Keller Zabel Investments. Plotki o długach firmy spowodowały zniżkowanie akcji, które Bretton James kupił po minimalnej cenie. Jake oczekuje od Gekko pomocy w doprowadzeniu spekulanta do upadku.
"Wall Street: Pieniądz nie śpi" - Stopklatka, godz. 20:00

Lata 20. XX w. Zafascynowany kinem 20-letni milioner, Howard Hughes, postanawia wyreżyserować film. Monumentalna produkcja ciągnie się latami, pochłaniając miliony dolarów. Jednak wysiłek się opłaca: "Aniołowie piekieł" odnoszą sukces. Howard z dnia na dzień staje się gwiazdą, znajduje grono wielbicielek. Przez kilka lat jego towarzyszką jest Katharine Hepburn. Potem Howard wiąże się z Avą Gardner. Poza kobietami i kinem Hughes interesuje się przemysłem lotniczym. Będąc pilotem, testuje produkowane przez siebie maszyny.
"Aviator" - Paramount Channel, godz. 20:00

Nowy rok szkolny w Hogwarcie zapowiada się emocjonująco. "Sami Wiecie Kto" nie zamierza oddać władzy dobrowolnie. Hogwart nie jest już tak bezpieczny jak kiedyś i nawet profesor Dumbledore musi przyznać, że w murach szacownej akademii czai się zło. Na ścianie budynku pojawia się złowrogi napis obwieszczający, że legendarna Komnata Tajemnic została otwarta. Harry musi się dowiedzieć, co kryje jej wnętrze, żeby pokonać mroczne siły, które opanowały szkołę.
"Harry Potter i Komnata Tajemnic" - TVN, godz. 20:05

Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami"! Tydzień temu z reywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła. Tym razem gośćmi specjalnymi, którzy pojawią się na widowni, będą członkowie rodzin uczestników. Zapowiada się emocjonująco – z licznymi wzruszeniami. Oprawa muzyczna w odcinku także będzie wyjątkowa. Orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia zagra wspólnie z Golec uOrkiestrą. Usłyszymy także Gromee’ego i Antka Smykiewicza.
"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - Polsat, godz. 20:05

Polska wersja hitu, który zyskał popularność na całym świecie. Jest to program pełen humoru i dobrej energii, w którym gwiazdy śpiewają, tańczą i biorą udział w zabawnych konkurencjach. Jednym z zadań, z którymi zmierzą się uczestnicy, będzie inscenizowanie w specyficznych warunkach - na Krzywej Scenie - epizodów z życia codziennego. Goście będą musieli wykazać się humorem i dystansem do siebie. Program poprowadzi Elżbieta Romanowska. Wystąpią między innymi: Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Aleksandra Szwed, Mikołaj Roznerski, Patrycja Kazadi.
"Anything goes. Ale jazda!" - TVP2, godz. 20:45

Luke pracuje przy motocyklowym show, jeździ z miasta do miasta. Gdy pewnego lata powraca do Schenectady w stanie Nowy Jork, dowiaduje się, że dziewczyna, z którą miał romans, urodziła mu syna. Chce porzucić dotychczasowe życie i poświęcić się rodzinie, ale nie jest przygotowany do bycia ojcem. Korzystając z umiejętności jazdy na motocyklu, okrada banki. Podczas jednego ze skoków krzyżują się drogi Luke'a i ambitnego funkcjonariusza policji Avery'ego Crossa, co dla obu kończy się fatalnie. Kilkanaście lat później ich synowie zawierają znajomość.
"Drugie oblicze" - TVP1, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 11.09.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • czekam na TzG i kulisy TzG (gość)

    Kulisy TzG dotąd oglądałam rzadko, ale przy tej edycji oglądam. Jeśli nie w tv to na ipli. Fajnie było móc pooglądać choć kulisy gdy była przerwa w programie. A i zeszłotygodniowe kulisy do 3 odcinka były fajne. Zwłaszcza fragment z przygotowań do nagrań promujących program czyli te zaaranżowane scenki. Naprawdę zabawne. :)

    11.09.2020 16:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×