Program tv na piątek, 1.12.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na piątek. Co będzie można obejrzeć 1 grudnia w telewizji? Nowy serial na podstawie powieści Kinga oraz wybory najpiękniejszej kobiety świata! Sprawdź nasz program tv na 1 grudnia!

Multimedia

Program tv na piątek,1 grudnia 2017 r.:

Sherlock Holmes i John Watson poznają się w jednej z londyńskich szkół. Marzeniem Watsona jest zostać lekarzem, natomiast Holmes, od dziecka przejawiający duże zainteresowanie kryminalistyką, jest stałym bywalcem biura sierżanta Lestrade'a pracującego w Scotland Yardzie. Nieoczekiwanie para przyjaciół wpada na trop tajemniczej zbrodni, w którą wmieszana jest pewna sekta.
"Piramida strachu" - TVN7, godz. 20:00

Rzecz dzieje się w XVIII wieku na Karaibach. W Port Royal odbywa się uroczystość nominowania kapitana Norringtona na komandora. W tym ważnym dniu Norrington pragnie do sukcesów zawodowych dołączyć także osobisty - zdobyć rękę pięknej córki gubernatora, Elizabeth Swann. Nieoczekiwanie na przeszkodzie jego planom staje szalony pirat, postrach siedmiu mórz, sławny Jack Sparrow. Ów zuchwalec zamierza ukraść najszybszy okręt floty brytyjskiej, ponieważ jego własną Czarną Perłę przejęła zbuntowana załoga.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" - TVN, godz. 20:00

Nowy serial sensacyjny na podstawie powieści "Pan Mercedes" Stephena Kinga. Obraz twórcy kultowej "Ally McBeal" i "Wielkich kłamstewek", Davida E. Kelley'ego. Minęły 2 lata odkąd skradziony Mercedes celowo wjechał w tłum ludzi zabijając 16 osób i raniąc dziesiątki innych. Bill Hodges (Brendan Gleeson), emerytowany detektyw, kiedyś prowadził śledztwo w tej sprawie, ale niestety zabójca nigdy nie został schwytany. Pewnego dnia, były stróż prawa zaczyna otrzymywać tajemnicze i niepokojące wiadomości zawierające informacje odnośnie dawnej masakry.
"Mr. Mercedes" odcinek 1. - Canal+, godz. 20:00

"Mr. Mercedes" odcinek 1. Z nadzieją na ciąg dalszy [KOMENTARZ]Zobacz więcej

W Krynicy-Zdroju zostanie wybrana najpiękniejsza kobieta świata, która otrzyma tytuł i koronę Miss Supranational 2017. To jeden z pięciu największych konkursów piękna o światowym zasięgu, w którym udział weźmie około 80 kandydatek. W koncercie, towarzyszącym wyborom, wystąpi zdobywca trzeciego miejsca w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji - mołdawski zespół Sunstroke Project. Widzowie zobaczą również występy taneczne i wokalne oraz pokazy pirotechniczne... czytaj więcej
"Miss Supranational 2017" - Polsat, godz. 20:05

W finałowym odcinku jesiennego sezonu „The Wall. Wygraj marzenia” szansę na spełnienie marzeń i wielką wygraną będą miały Katarzyna i Klaudia. Czy przyjaciółkom wystarczy wiedzy i szczęścia, by wygrać pieniądze na spełnienie marzeń? Czytaj więcej
"The Wall. Wygraj marzenia" sezon 1. FINAŁ. - TVP1, godz. 20:25

Kandydatki do korony w bikini! Która wygra? [GALERIA]Zobacz więcej

Iga i pani Irenka motywują Krzyśka do poważnej rozmowy z Martą o przyszłości ich związku. Iga rozmawia także z Martą. Uświadamia jej niekonsekwencję zachowania oraz to, że musi podjąć jakąś decyzję. Między Krzyśkiem a Martą dochodzi do poważnej rozmowy o przyszłości ich związku. Iga postanawia zrobić Marcinowi niespodziankę i nadrobić stracony przez chorobę czas. Igor nagrywa Lenę, która wyznaje wprost, że oczekuje dziecka Mariusza. Igor postanawia podzielić się tą nowiną z Sylwią, którą prosi o rozmowę... czytaj więcej
"O mnie się nie martw" sezon 7. odcinek 13. - TVP2, godz. 20:40

Peter Devereaux jako szpieg zyskał przydomek November Man - ten, który zwiastuje zimę. Był nieprzejednany i okrutny, ale teraz, na emeryturze, cieszy się spokojnym życiem w Lozannie. Do czasu, gdy zostaje wysłany do Moskwy z poleceniem wydostania kobiety zamieszanej w międzynarodowy spisek. Piękna Alice Fournier posiada cenne informacje na temat rosyjskiego prezydenta elekta. Misję utrudnia mu dawny przyjaciel, którego szkolił na agenta. Mason próbuje wyeliminować Petera. Pojedynek między nimi jest śmiertelnie niebezpieczny.
"Listopadowy człowiek" - TVN, godz. 23:05

Zobacz galerię

Co obejrzeć w najbliższych dniach?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×