Program tv na piątek, 12.03.2021. Co obejrzeć 12 marca w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

W piątek, 12 marca w tv m.in. przedostatnie Przesłuchania w ciemno w "The Voice Kids 4" oraz 2. odcinek nowego sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo". Co jeszcze w piątek w tv? Program telewizyjny na 12 marca to także filmy i seriale. Sprawdź jakie!

Multimedia

Program telewizyjny na piątek, 12.03.2021. Co obejrzeć 12 marca w TV?

W drugim odcinku show Piotr Gawron – Jedlikowski wcielił się w piosenkarkę CC Catch, która swoją popularność zdobyła w latach 80-tych. Zaśpiewał(a) piosenkę „Heartbreak hotel”. Z kolei Lesław Żurek wcielił się w postać frontmana zespołu Disco Polo „Mig”, Marka Gwiazdowskiego. Aktor zmierzył się z jednym z największych hitów zespołu – utworem „Wymarzona” a na scenie towarzyszyli mu prawdziwi muzycy!
"Twoja twarz brzmi znajomo 14" odcinek 2. - Polsat, godz. 20:05

Spokojna i romantyczna nauczycielka i przebojowy showman. Czy to uczucie może przetrwać? Romantyczka Ania bierze udział w programie, który ma na celu ukazanie prawdziwego oblicza mężczyzn flirtujących w Internecie. Show jest hitem. Do czasu, gdy kobieta spotyka idealnego partnera.
"Planeta singli" - TVN, godz. 20:05

Przed widzami kolejny muzyczny weekend z „The Voice Kids”. W piątek o godzinie 20:35 zobaczą przedostatnie Przesłuchania w Ciemno czwartej edycji talent show. Kto tym razem zachwyci Trenerów?
"The Voice Kids 4" Przesłuchania w ciemno - TVP2, godz. 20:35

Dalsze przygody jednej z najpopularniejszych bohaterek komedii romantycznych, Bridget Jones. Bridget (Zellweger) jest w związku z Markiem Darcym (Colin Firth), ale niszczy go swoją nadmierną i nieuzasadnioną zazdrością. Dodatkowo z powrotem wiąże się z byłym chłopakiem, Danielem (Grant) i jedzie z nim do Tajlandii. Tam trafia do więzienia.
"Bridget Jones: W pogoni za rozumem" - TVN7, godz. 21:30

Tanaka rozwiązuje umowę z Traczykiem. Ogłasza, że Majakom nic nie grozi, i obiecuje dofinansowanie dla mieszkańców, którzy zdecydują się przejść na zautomatyzowane, ekologiczne rolnictwo. Upokorzony Dino zdradza Traczykowi tajemnice Tanaki. Pod przykrywką ekologicznych upraw Japończyk ma zamiar założyć w Majakach hodowlę żubrów na mięso. Traczyk demaskuje Tanakę. Japończyk zostaje zmuszony do opuszczenia wsi. Nie oznacza to, że Traczyk triumfuje. Dawid sprowadza do urzędu gminy marszałka województwa. Marcel czuje, że to koniec jego władzy.
"Blondynka" odcinek 109 - TVP1, godz. 21:55

Lara Croft mieszka w posiadłości odziedziczonej po ojcu, poszukiwaczu przygód. Richard Croft zaginął przed laty podczas jednej z wypraw. Córka przejęła jego zainteresowania i podróżuje po świecie, poszukując skarbów. Pewnej nocy Lara odkrywa w schowku ukryty niegdyś przez ojca starożytny zegar - klucz do odnalezienia talizmanu gwarantującego władzę nad czasoprzestrzenią. Śladem dziewczyny podążają komandosi wysłani przez prastarą sektę Iluminatów.
"Lara Croft: Tomb Raider" - Polsat, godz. 23:10

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła podejście Polaków do seksu. Zanim "Sztuka kochania" podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność obywateli PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i na próby dogadania się z cenzurą. Opowieść o powstaniu "Sztuki kochania" jest jednocześnie historią rewolucji seksualnej w Polsce czasów socjalizmu.
"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" - TVN7, godz. 23:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek 12.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Hope

    Każdego miesiąca zarabiam online ponad 48650 USD, wykonując bardzo prostą pracę online z domu. Robiąc to w niepełnym wymiarze godzin, byłem w stanie zaoszczędzić wystarczająco dużo, aby kupić mi nowy samochód w ciągu zaledwie kilku miesięcy. To jest tak cholernie łatwe, że każdy powinien spróbować ... Zacznij zarabiać pieniądze online już dziś, postępując zgodnie z instrukcjami na tej stronie == >> 𝚆𝚠𝚠.𝙳𝚘𝚞𝙲𝚊𝚜𝚑.𝙲𝚏

    12.03.2021 11:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×