Program tv na piątek, 12.10.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami piątek, 12 października 2018. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdźcie program TV na piątek, 12.10.2018.

Multimedia

Program tv na piątek, 12 października 2018 r.:

Brian O'Conner i jego dziewczyna Mia Toretto doprowadzają do kraksy autobusu wiozącego skazanych do więzienia. W wyniku akcji z transportu ucieka brat Mii, Dominic "Dom" Toretto. Trójka spotyka się w Rio de Janeiro, gdzie dokonuje kradzieży trzech aut. Mia odjeżdża fordem GT40. Brian i Dominic zostają schwytani przez ludzi mafiosa Hernana Reyesa. Agent Luke Hobbs z Diplomatic Security Service ściga złodziei. Dominic i Brian decydują się na ostatnią akcję - postanawiają obrabować Reyesa. Boss trzyma gotówkę w 10 różnych miejscach w mieście.
"Szybcy i wściekli V" - TVN, godz. 20:00

Nieśmiała i stroniąca od ludzi Pinky Rose podejmuje pracę pielęgniarki w ośrodku rehabilitacyjnym. Poznaje tam Millie Lammoreaux, która ma pomóc koleżance wdrożyć się w obowiązki. Kobiety wspólnie wynajmują mieszkanie i szybko nawiązują silną więź emocjonalną. Wkrótce Pinky poznaje znajomych Millie: właściciela baru Dodge City, Edgara Harta, i jego żonę, Willie. Pinky jest pod wrażeniem współlokatorki, która wydaje się mieć ogromne powodzenie u mężczyzn. Pewnego dnia zastaje Millie z Hartem.
"Trzy kobiety" - TVP Kultura, godz. 20:25

Grażyna i Irenka z entuzjazmem budują sieć pomocy sąsiedzkiej i międzyludzkiej, wymyśloną przez Krzyśka. Nawet Jacek daje się w to wciągnąć. Wszyscy troje słyszą, że ktoś w kamienicy woła o pomoc. Przez dłuższy czas nie udaje im się ustalić, o kogo chodzi. Z pomocą przychodzi im Andreas, który wykazuje duży talent do otwierania zamkniętych zamków. Wołającym o pomoc okazuje się Lisiecki, który przeżywa kryzys z powodu życiowych i uczuciowych sukcesów Krzyśka, który pojednawszy się z Martą, wyjeżdża prezentować swój nowo odkryty talent poza granicami kraju.
"O mnie się nie martw" odcinek 109 - TVP2, godz. 20:45

Victoria Spick nie ma czasu na życie miłosne. Pewnego dnia, gdy bawi się na weselu przyjaciół, spotyka starych znajomych. Następnego dnia jeden z nich zostaje oskarżony o próbę zabójstwa swojej dziewczyny. Jedynym świadkiem jest pies powódki. Victoria niechętnie godzi się reprezentować Vincenta w sądzie.
"Victoria" - Ale kino+, godz. 22:15

Psychoterapeuta dr Cezary Rudzki leczy Henryka Telaka kontrowersyjną metodą ustawień Berta Hellingera. Telak zostaje zamordowany w trakcie terapii. Śledztwo wszczyna prokurator Agata Szacka, która wcześniej zajmowała się przestępczością gospodarczą. Współpracuje z nią komisarz policji Sławomir Smolar, kolega ze studiów i były kochanek. Początkowo podejrzanymi są uczestnicy seansu, z czasem ślady zaczynają prowadzić w stronę PRL-owskiej przeszłości i współczesnego biznesu. Prokurator Szacka dociera do spraw, o których od lat krążą legendy.
"Uwikłanie" - TVP2, godz. 22:25

Republika Południowej Afryki, koniec apartheidu. Za namową przyjaciół Nelson Mandela decyduje się na start w wyborach prezydenckich, które wgrywa. Państwo, którym przyszło mu władać, jest słabe. Wciąż żywe są w nim podziały rasowe. Niebawem w kraju mają odbyć się mistrzostwa świata w rugby. Mandela widzi w tym szansę na zjednoczenie rodaków. Niestety, drużyna RPA nie jest w najlepszej formie. Uchodzi także za symbol dawnego ustroju. Niezrażony prezydent postanawia zmobilizować kapitana drużyny oraz jej zawodników do walki o zwycięstwo.
"Invictus - Niepokonany" - TVP1, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 12.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×