Program tv na piątek, 13.07.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami piątek, 13 lipca 2018 roku. Dzisiaj w TV doskonałe filmy i seriale, więc na pewno każdy z Was odnajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w telewizji! Oto program TV na piątek, 13.07.2018.

Multimedia

Program tv na piątek, 13 lipca 2018 r.:

Gerry Lane jest byłym pracownikiem jednej z agencji ONZ. Mężczyzna na pozór niczym się nie wyróżnia. Jest kochającym ojcem i mężem, a jego rodzina wiedzie spokojne życie. Pewnego poranka na świecie zaczyna rozprzestrzeniać się wirus zamieniający ludzi w zombie. Aby zapewnić bezpieczeństwo najbliższym, Gerry dołącza do zespołu ONZ, który podejmuje się walki z epidemią.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"World War Z" - TVN, godz. 20:00

Anakin Skywalker i Padme Amidala są już dorośli. W czasie pobytu na rodzinnej planecie Anakina rozkwita między nimi uczucie. Rycerzom Jedi nie wolno jednak angażować się w miłosne związki. Zakochani muszą skrywać przed światem swoje uczucia. Tymczasem Republika nieuchronnie pogrąża się w chaosie. Na czele ruchu separatystów, skupiającego tysiące układów planetarnych, staje hrabia Dooku, rycerz Jedi, który przeszedł na stronę ciemności. Obi-Wan Kenobi odkrywa, że na tajemniczej planecie Kamino tworzona jest wielomilionowa armia klonów.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Gwiezdne wojny II - Atak klonów" - Polsat, godz. 20:05

Akcja dzieje się podczas wojny w Afganistanie w latach 80. XX w. Film opowiada opartą na faktach historię elitarnej 9. Kompanii Desantowej Armii Czerwonej. Rekruci zostają wysłani z obozu szkoleniowego w środek konfliktu. 9. kompania zostaje wyznaczona do obrony Wzgórza nr 3234. Żołnierze wywiązują się z zadania, lecz ich ofiara jest niepotrzebna - wzgórze straciło znaczenie strategiczne, a naczelne dowództwo zapomniało odwołać rozkaz powstrzymania przeciwnika. Po wojnie okazuje się, że imperium, którego interesów bronili, rozpada się.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"9. kompania" - ale kino+, godz. 20:10

Jean-Claude Van Damme w roli głównej. Lyon Gaultier, żołnierz służący w Legii Cudzoziemskiej, dowiaduje się, że jego brat został ciężko ranny w porachunkach między dilerami narkotyków w Los Angeles. Lyon chce zobaczyć brata, ale przełożeni nie wyrażają zgody na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Gaultierowi pozostało jeszcze 6 miesięcy służby w Afryce Północnej. Za nieposłuszeństwo wobec przełożonych Lyon zostaje skazany na 2 tygodnie ciężkich robót na pustyni. Wymyka się pilnującym go strażnikom i dociera na statek płynący ku wybrzeżom Nowego Jorku. Zostaje uznany za dezertera.
"Lwie serce" - TVP 2, godz. 20:50

Molly jest córką legendarnej gwiazdy rocka. Przyzwyczajona do luksusu i beztroskiego życia dziewczyna pewnego dnia traci majątek. Musi zacząć pracować, więc zostaje opiekunką ośmioletniej Ray. Dziewczynka jest rozpieszczona i samotna, lecz z czasem przekonuje się do otwartej na kontakty Molly. Gdy umiera ojciec Ray, rozżalone dziecko zwalnia opiekunkę. Wkrótce dziewczynka znika z domu. Jej matka prosi Molly o pomoc.
"Dziewczyny z wyższych sfer" - TVP 1, godz. 21:10

Niedoświadczona, próbująca przestrzegać reguł agentka FBI bierze udział w operacji zlikwidowania bossa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Jej przewodnikiem po przestępczym świecie jest tajemniczy konsultant. Jego rola w operacji ma kluczowe znaczenie, a odkrycie prawdziwej tożsamości mężczyzny stanie się dla funkcjonariuszki ogromnym szokiem. Podczas misji idealistyczne zasady kobiety zostają wystawione na próbę.
"Sicario" - TVN, godz. 22:20

Zobacz galerię

Najgorsze seriale Netfliksa

Sprawdź pełny program tv na piątek, 13.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×