Program TV na piątek, 14.08.2020. Co obejrzeć w piątek, 14 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 14.08.2020? W programie TV na piątek, m.in. Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie, "Ta podstępna miłość", "Niewidzialny wróg", "Wysłannik przyszłości", "Miłość jak narkotyk" i "Sabotaż". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 14 sierpnia 2020 roku!

Multimedia

Program tv na piątek, 14 sierpnia 2020 r.:

Rowena i Dan rozwiedli się wiele lat temu. Ich związek był bardzo burzliwy. Spotykają się na ślubie córki i wywołują skandal. Okazuje się, że wciąż żywią do siebie uczucie. Porzucają dotychczasowych partnerów i uciekają. Córka postanawia ich odnaleźć. Pewien reporter pomaga jej w poszukiwaniu. Pod jego wpływem dziewczyna zaczyna się zmieniać, inaczej ocenia rodziców i łączące ich uczucie.
"Ta podstępna miłość" - TVN7, godz. 20:00

John "Breacher" Wharton stoi na czele elitarnej jednostki przeznaczonej do walki z narkotykami. Dzięki jej zaangażowaniu udaje się ująć jednego z ważniejszych bossów. Po akcji likwidowania siedziby kartelu ekipa "Breachera" postanawia ukraść 10 milionów dolarów z gigantycznego bloku znalezionych pieniędzy. Ukrywają zdobycz, ale gdy po nią wracają, pieniędzy już nie ma. Tymczasem trwa śledztwo w sprawie kradzieży. Po zakończeniu dochodzenia dowodzeni przez "Breachera" agenci zaczynają ginąć w makabrycznych okolicznościach.
"Sabotaż" - TV Puls, godz. 20:00

W Berlinie Wschodnim ginie agent 009. Przed śmiercią dostarcza do brytyjskiej ambasady klejnot pochodzący z carskiej kolekcji. Okazuje się jednak, że diamentowe jajko jest falsyfikatem. Oryginał ma być wystawiony na sprzedaż w londyńskim domu aukcyjnym Sotheby's. Na kupnie klejnotu najbardziej zależy niejakiemu Kamalowi, który prowadzi interesy z rosyjskim generałem Orłowem. Agent 007 podąża za księciem do Delhi. Wkrótce odkrywa, że Orłow planuje eksplozję jądrową w amerykańskiej bazie sił powietrznych.
"Ośmiorniczka" - TVP Kultura, godz. 20:00

Siódmy syn siódmego syna, mistrz Gregory - stracharz - pokonał przerażającą Mateczkę Malkin. Nie spalił jej, więc spodziewa się, że wiedźma powróci silniejsza. Mistrz od lat poszukuje następcy, ostatniego siódmego syna, który wykorzysta dane mu moce i stanie do walki ze złem. Ze wszystkich kandydatów został tylko Thomas Ward, wyrwany ze spokojnego życia na wsi młody wojownik. Mistrz Gregory ma niewiele czasu, by przygotować go do starcia. Zamiast szkolić go przez kilka lat, musi przekazać mu wiedzę i doświadczenie do najbliższej pełni księżyca.
"Siódmy syn" - TVN, godz. 20:05

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie już na stałe wpisał się do repertuaru najlepszych imprez wakacyjnych w naszym kraju. Kolejna, czwarta już edycja odbędzie się w piątek, 14 sierpnia i będzie nadawana na żywo w Telewizji Polsat. Festiwal Weselnych Przebojów odbywa się w Mrągowie w amfiteatrze nad jeziorem Czos. Tegoroczny koncert poprowadzą dwa duety, jak zawsze niezawodni Ela Romanowska i Rafał Maserak, oraz debiutujący w tych rolach: Hania Żudziewicz i Krzysztof Hanke. Rafał i Ela będą drużbami na ślubie Hani i Krzysztofa - taty Eli, który niespodziewanie się zakochał…
"Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020" - Polsat, godz. 20:05

Rok 2013. Na świecie panują chaos, przemoc i bezprawie. Nie istnieją państwa, urzędy, komunikacja ani fabryki. Samozwańczy generał Bethlehem rządzi na dawnym obszarze Stanów Zjednoczonych. Samotny wędrowiec znajduje porzucony na pustkowiu samochód pocztowy, a w nim torby z listami. Postanawia rozwieźć pozostawioną korespondencję do adresatów. Dostarczana przez niego poczta staje się symbolem dawnych czasów, daje nadzieję na zmiany. W końcu ludzie uznają listonosza za przywódcę i powierzają mu zadanie odbudowania dawnego świata.
"Wysłannik przyszłości" - TVN, godz. 22:10

Sam jest zrozpaczony po rozstaniu z miłością swojego życia. Linda zostawiła go dla pochodzącego z Francji Antona. Porzucony mężczyzna jedzie do Nowego Jorku i koczuje w opuszczonym domu naprzeciwko apartamentu, w którym mieszka jego była dziewczyna. Postanawia zrobić wszystko, by Linda odeszła od kochanka. Po paru tygodniach dołącza do niego urocza Maggie. Dziewczyna chce zemścić się na Antonie, byłym narzeczonym. Ona i Sam łączą siły, by rozdzielić kochanków i uprzykrzyć życie Antonowi. Los płata im figla.
"Miłość jak narkotyk" - TVN7, godz. 22:15

Adwokat Kevin Lomax szybko pnie się po szczeblach kariery zawodowej. Do tej pory nie poniósł porażki, na sali sądowej odnosi same sukcesy, choć nie zawsze idzie uczciwą drogą. John Milton, szef jednej z najpotężniejszych firm prawniczych w Nowym Jorku, angażuje młodego prawnika. Kevin jest tak zafascynowany ekskluzywnym światem i nowymi znajomymi, że zaczyna zaniedbywać żonę. Osamotniona kobieta miewa halucynacje, a w końcu zostaje uwikłana w rozmaite dziwne wydarzenia, których nie potrafi racjonalnie wytłumaczyć.
"Adwokat diabła" - TVN Fabuła, godz. 22:15

Brytyjska pułkownik Katherine Powell stoi na czele tajnej międzynarodowej operacji. Jej celem jest namierzenie terrorystów, którzy ukrywają się na terenie Kenii. Dzięki informacjom wywiadowczym kobieta odkrywa, że grupa przygotowuje się do samobójczego ataku. Podejmuje decyzję o zlikwidowaniu zamachowców. Sytuacja komplikuje się, gdy w strefie operacji pojawia się 9-latka. Dylemat, czy poświęcić życie dziecka dla uratowania setek istnień, wywołuje spór na szczeblach dowodzenia w USA i w Wielkiej Brytanii.
"Niewidzialny wróg" - TVP1, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 14.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×