Program tv na piątek, 15.03.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami piątek, 15 marca 2019 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Program telewizyjny na piątek, 15.03.2019.

Multimedia

Program tv na piątek, 15.03.2019 r.:

Alina i Marian wygrywają do spółki sporą sumę pieniędzy. Ivanka postanawia mieć dziecko. Ma jej w tym pomóc przyjaciel. Filip ryzykuje karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików. Stateczny profesor musi zadecydować, czy dla przyjaciela warto złamać zasady. Tymczasem zgrana grupa znajomych wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.
"Po prostu przyjaźń" - TVN, godz. 20:00

Trzy siostry mieszkają w starym domu odziedziczonym po babci w nadmorskim miasteczku Kamakura. Piętnaście lat temu ich ojciec opuścił rodzinę, aby związać się z inną kobietą. Od tamtego czasu nigdy go nie widziały. Pewnego dnia przychodzi wiadomość o jego śmierci. Siostry decydują się udać na daleką prowincję, aby wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych. Na miejscu poznają przyrodnią siostrę, Suzu, o której istnieniu nie wiedziały. Zapraszają dziewczynę, aby zamieszkała z nimi. Robią wszystko, żeby poczuła się częścią rodziny.
"Nasza młodsza siostra" - TVP Kultura, godz. 20:25

Krzysiek gryzie się niespodziewanym finałem awantury z Marcinem. Martwi się tym również Marek, a Krzysiek jest mu szczerze wdzięczny za stałe, spokojne i pewne wsparcie. Uważa jednak, że sytuacja dojrzała do wezwania nadzwyczajnych posiłków. Napięta sytuacja sprawia, że wszyscy zapominają, że to właśnie tego dnia Zbyszek po raz pierwszy idzie na cały dzień do przedszkola...
"O mnie się nie martw" odcinek 120 - TVP2, godz. 20:45

Kurt Sloane pomścił śmierć brata i przysiągł, że nigdy nie wróci do Tajlandii. Rok później zostaje podstępem schwytany i przewieziony do Bangkoku. Trafia do więzienia. Tajemniczy Thomas Moore chce, by Kurt stoczył walkę z zawodnikiem o imieniu Mongkut. Jeśli Sloane się zgodzi, odzyska wolność i zdobędzie dwa miliony dolarów. Początkowo Kurt odmawia. By zmusić go do udziału w pojedynku, Moore zleca porwanie żony Sloane'a. Kurt przygotowuje się do walki, przechodząc rygorystyczne szkolenie u mistrza sztuk walki, Duranda.
"Kickboxer: Odwet" - CANAL+, godz. 21:00

Warszawa, lata trzydzieste XX wieku. Henryk Kwinto, doświadczony kasiarz, w wolnych chwilach muzyk, po wyjściu z więzienia mści się na Kramerze, właścicielu banku. Przed laty bankier brał udział w prowokacji, dzięki której policja aresztowała Kwintę. Kramer odpowiedzialny jest też za śmierć przyjaciela kasiarza. Właściciel banku prowadzi wystawne, obfitujące w uciechy życie, po staremu nie stroniąc od łotrostw, dbając przy tym o własne alibi. Z pomocą starego przyjaciela, Duńczyka, i dwóch złodziejaszków Kwinto organizuje napad na bank Kramera.
"Vabank" - Polsat, godz. 22:05

Pięcioletni Jack mieszka z mamą, Joy, w małej szopie, którą nazywają pokojem. Oboje są więzieni przez biologicznego ojca dziecka, który każe na siebie mówić Duży Nick. Chłopiec jest przekonany, że świat istnieje tylko w tym pomieszczeniu, nie wie, że poza nim jest życie. Matka szuka wyjścia z sytuacji. Pewnego dnia udaje jej się wyzwolić Jacka. Chłopiec zawiadamia policję, pomaga uwolnić matkę. Oboje muszą się odnaleźć w nowej rzeczywistości.
"Pokój' - TVP1, godz. 22:40

Wojna w Zatoce Perskiej, 3 kwietnia 2004 r. Do irackiego miasta Karbala przybywają pielgrzymi celebrujący święto Aszura. Dochodzi do zamachów, które poprzedzają atak na ratusz - siedzibę władz i policji. Na placu boju pozostaje pozbawiona wsparcia garstka polskich i bułgarskich żołnierzy. Odcięci od świata, z ograniczonymi zapasami żywności i amunicji, stawiają oni czoła kilkukrotnie liczniejszej grupie gotowych na wszystko ekstremistów.
"Karbala" -TVP2, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 15.03.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • TZG (gość)

    Trochę to wygląda tak jakby możliwość głosowania w internecie dano po to, aby więcej głosów otrzymywali "ludzie internetu" występujący tam. Bo i fanów te osoby mają najwięcej wśród internautów.

    16.03.2019 12:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×