Program tv na piątek, 16.06.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Program tv na piątek to mecz otwarcia Euro U21 2017 i doskonałe propozycje filmowe. Sprawdź, co dziś warto obejrzeć.

Multimedia

Program tv na piątek, 16 czerwca 2017:

Bilbo Baggins (Martin Freeman) to hobbit kochający ponad wszystko spokój domowego zacisza. Niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa (Ian McKellen) całkowicie odmienia jednak jego życie. Gandalf zjawia się z kompanią krasnoludów, dowodzoną przez Thorina Dębową Tarczę (Richard Armitage). Przybysze snują plany odbicia skarbu ich przodków z Samotnej Góry, której strzeże przerażający smok Smaug. Pomimo sprzeciwu hobbita, Gandalf uznaje, że będzie on idealnym uzupełnieniem kompanii. Gdy ruszają w drogę, Bilbo wciąż walczy z wątpliwościami i strachem, krasnoludy zaś nie do końca ufają nowemu towarzyszowi wędrówki. Wkrótce całą drużynę czeka zmierzenie się ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami, muszą bowiem przemierzyć ziemie zabójczych orków i goblinów.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Hobbit: niezwykła podróż" - TVN, godz. 20:00

Właściciel firmy budowlanej - John Matthews dowiaduje się, że jego syn trafił za kratki za handel narkotykami. Chłopakowi grozi wysoka kara - 10 lat więzienia. Zdesperowany ojciec chce mu pomóc za wszelką cenę. Za zgodą agencji antynarkotykowej oraz prokurator stanowej postanawia przeniknąć do podziemnego światka przestępczego i działać tam w charakterze tajnego agenta. Misja jest niezwykle niebezpieczna - aby ratować syna, John stawia na szali własne życie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Infiltrator" - TV Puls, godz. 20:00

Podopieczni Marcina Dorny rozegrają w Lublinie mecz otwarcia młodzieżowego Euro 2017 przeciwko Słowakom. Jeśli biało-czerwoni chcą awansować do dalszej fazy rywalizacji, powinni wygrać to spotkanie... czytaj więcej
Polska-Słowacja - Polsat, godz. 20:35

Student prawa, Harper (Tye Sheridan), podejrzewa, że jego ojczym (Stephen Moyer) odpowiada za wypadek samochodowy, w wyniku którego matka chłopaka zapadła w śpiączkę. Pewnego dnia młody człowiek zapija smutki w barze w Los Angeles. Po kilku drinkach wdaje się w rozmowę z niejakim Johnnym Rayem (Emory Cohen), który od słowa do słowa oferuje mu "zajęcie się", za dwadzieścia tysięcy dolarów, znienawidzonym ojczymem. Napędzany złością i alkoholem Harper godzi się na wszystko. Następnego dnia budzi się z okropnym bólem głowy, niewiele pamiętając z tego, co wydarzyło się poprzedniej nocy. Niespodziewanie jednak Johnny Ray stuka do jego drzwi. Trzymające w napięciu, niesztampowe kino noir w reżyserii Christophera Smitha (Piąty wymiar), który zadebiutował przebojowym horrorem Lęk. Specjalizujący się w nowoczesnym kinie grozy filmowiec oferuje widzom ciekawą i pomysłowo opowiedzianą historię, w której nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji. Obok sprytnego scenariusza plusem filmu jest złożona kreacja Tye Sheridana (Uciekinier, X-Men: Apocalypse), który zbudował intrygujące studium postaci głównego bohatera. W pozostałych rolach występują m.in. Emory Cohen (Brooklyn), nominowana do nagrody Independent Spirit Bel Powley (Wyznania nastolatki), znany z serialu HBO Czysta krew Stephen Moyer oraz Jared Abrahamson (Burzliwe Seattle). Zdjęcia do tego wciągającego dreszczowca powstały w Stanach Zjednoczonych oraz Republice Południowej Afryki.
"Objazd" - HBO, godz. 21:05

Jeż Jerzy żyje na ludzką modłę; w przekręconej bejsbolówce śmiga na deskorolce po blokowiskach. Uwielbia imprezy, dziewczyny i napoje wyskokowe. Jego życie jest jednak pełne niebezpieczeństw. Ma na pieńku z osiedlowymi skinheadami i Wietnamczykami, którym kojarzy się kulinarnie. Pewnego dnia na drodze Jerzego pojawia się tajemniczy Profesor, który tworzy on klona Jeża. Nowy bohater ma zastąpić pierwowzór i stać się celebrytą doskonałym...
"Jeż Jerzy" - Kino Polska, godz. 21:50

Zrealizowany dwa lata później sequel filmu "Barbershop" z 2002 r. , opowiada o dalszych perypetiach personelu i klientów małego zakładu fryzjerskiego w Chicago. U Calvina zawsze jest gwarno, bywalcy przesiadują tu nie tylko po to, by sprawić sobie nową fryzurę, ale także, by miło spędzić czas. Tu można pożartować, wymienić poglądy, spotkać starych znajomych. Tym razem nad rodzinną firmą Calvina, którą przedtem prowadzili jego dziadek i ojciec, zawisa prawdziwa groźba bankructwa. Naprzeciwko jego lokalu duża korporacja zamierza wybudować centrum handlowe, gdzie będzie się mieścić m.in. nowoczesny zakład fryzjerski należący do znanej sieci i oferujący szeroką gamę stylizacji fryzur. Właściciel małego zakładu praktycznie nie ma żadnych szans na wygranie z silną konkurencją, ale mimo to próbuje za wszelką cenę ratować rodzinny interes przed kompletną ruiną. Wspierają go ochoczo przyjaciele. Tymczasem Calvin podejmując nierówną walkę o utrzymanie firmy, w efekcie odkrywa, że najlepszym sposobem na zapewnienie sobie spokojnej przyszłości, jest sięgnięcie do swoich korzeni!
"Barbershop II: Z powrotem w biznesie" - TVP2, godz. 23"55

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×