Program tv na piątek, 17.05.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na piątek to przede wszystkim finał 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Oprócz tego koncert z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej, kolejny odcinek "O mnie się nie martw" i spora dawka filmowych emocji! Sprawdź nasz program telewizyjny na piątek! Co w tv 17.05.2019?

Multimedia

Program tv na piątek, 17.05.2019 r.:

Widmo zagłady wisi nad światem. Ludzie stracili kontrolę nad kosmicznym sześcianem, który jest źródłem potężnej energii. Konsekwencje mogą być niewyobrażalne. Nick Fury, szef tajnej organizacji S.H.I.E.L.D., desperacko szuka wyjścia z beznadziejnej sytuacji. Decyduje się utworzyć specjalną jednostkę pod nazwą "Mściciele". W jej skład wchodzą znani z komiksów superbohaterowie: Thor, Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Sokole Oko oraz rosyjska agentka Natasha Romanoff. Grupa indywidualistów łączy siły, aby zapobiec katastrofie.
"Avengers" - TVN, godz. 20:00

Półfinałowy odcinek „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dostarczył niesamowitych emocji. Po zaciętej rywalizacji na parkiecie i głosowaniu widzów z programem pożegnali się Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak. O Kryształową Kulę 9. edycji polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami" będą walczyć: Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka.
"Taniec z gwiazdami" FINAŁ - Polsat, godz. 20:05

Kostek, który dowiedział się już od Karoliny, kim jest tajemnicza Daisy, wynajmuje mieszkanie na Żelaznej i na dzień dobry pomaga Krzyśkowi nagabywanemu przez agresywnego młodziaka. Z kolei Krzysiek i Irenka pomagają Kostkowi w jego bieżących problemach, co sprawia, że Kostek od razu zaczyna się czuć jak u siebie w domu. Maria próbuje nadal kontrolować sytuację, ale jej życie prywatne zaczyna mocno wpływać na jakość jej pracy, co ujawnia się podczas sprawy o odszkodowanie za wypadek przy pracy, w której na szczęście nadzoruje ją Marek. Tymczasem w kancelarii zjawia się kobieta...
"O mnie się nie martw" odcinek 128. - TVP2, godz. 20:45

Nowy Jork. Młody i ambitny polityk David Norris szybko pnie się po szczeblach kariery. Mężczyzna startuje w wyborach do senatu. W wieczór wyborczy niespodziewanie poznaje tancerkę Elise Sellas. Kilka dni później znowu spotyka ją w autobusie. Zauroczona dziewczyna daje mu numer telefonu. Wydaje się, że jest to piękny początek romansu. W życiu Davida pojawia się jednak tajemniczy mężczyzna, który radzi młodemu politykowi, żeby nie igrał z przeznaczeniem i nie spotykał się więcej z Elise.
"Władcy umysłów" - TVN7, godz. 21:00

Z okazji 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej odbędzie się plenerowe widowisko muzyczne z udziałem popularnych polskich artystów. Wystąpią m.in. Margaret, Sylwia Grzeszczak, Enej, Golec uOrkiestra, LemON, Lao Che, Zakopower, Natalia Szroeder, Kamil Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Daria Zawiałow, Muniek Staszczyk, Bovska, Kortez, Organek, O.S.T.R., Katarzyna Cerekwicka, Mateusz Ziółko oraz Gromee. Koncert poprowadzą Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny.
Gramy dla Europy. Widowisko z okazji 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej - TVP1, godz. 22:05

Franek trafia do Włoch. Przypadkowa dekonspiracja w obecności włoskiego faszysty zmusza go do przywdziania niemieckiego munduru. Niemcy aresztują go jako dezertera i odsyłają na front wschodni. Franek wyskakuje z samolotu ze spadochronem i ląduje w Polsce. Po wielu perypetiach wreszcie trafia do partyzantów i zdobywa ich zaufanie.
"Jak rozpętałem II wojnę światową" - Polsat, godz. 22:15

Edward jest nieprzystępny, złośliwy i nieczuły wobec otaczającego go świata. Wszystko go denerwuje. Jest niemiły w stosunku do żony, niecierpliwy wobec córki, nie ma czasu dla ojca. Pewnego dnia Edward ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca dotychczasowe życie. Donikąd nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne.
"Król życia" - TVP2, godz. 22:55

Zobacz galerię

Czadoman w programie "MiauCzat":

Sprawdź pełny program tv na piątek, 17.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • szkoda, że nie ma w tv powtórek tzg (gość)

    bo dziś wyjątkowo nie mogę obejrzeć odcinka (nawet częściowo) chyba pierwszy raz odkąd ten format jest u nas. W jednym z odcinków obecnej transzy nawet Iwona Pavlivić zwróciła uwagę na brak powtórek pr. w tv. Ale jest ipla. Z drugiej strony trochę strach oglądać dzisiejszy finał...może lepiej nie widzieć tego na żywo.

    17.05.2019 14:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×