Program tv na piątek, 17.08.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Zaczynamy piątek, 17 sierpnia 2018 roku, więc witamy weekend! Co macie ochotę dzisiaj obejrzeć w TV? Przed Wami filmy, seriale oraz koncerty! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji! Prezentujemy program TV na dzisiaj, 17.08.2018.

Multimedia

Program tv na piątek, 17 sierpnia 2018 r.:

Hobbitowi Bilbo Bagginsowi i kompanii trzynastu krasnoludów, dowodzonych przez Thorina Dębową Tarczę, udaje się odzyskać legendarny skarb Ereboru i pokonać smoka Smauga. Bogactwa Samotnej Góry kuszą nie tylko ich. Władca Ciemności, Sauron, wysyła legiony orków do ataku. Armie krasnoludów, elfów i ludzi będą musiały podjąć decyzję, czy wolą zjednoczyć się i stanąć do walki, czy poddać się i zginąć z ręki wroga.
"Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" - TVN, godz. 20:00

Ashley Benson w roli głównej. Dwie rywalizujące drużyny z przeciwległych wybrzeży USA spotykają się na obozie dla cheerleaderów, którego finałem ma być wielki turniej. Dla zespołu Sharks przewodzonego przez Carson to ważna konfrontacja. Po przybyciu na Florydę Carson okazuje zainteresowanie Pennowi, który także nie pozostaje obojętny na wdzięki jasnowłosej kapitan. Wieczorem, gdy dziewczyny z zespołu wychodzą, liderka zostaje, aby trzymać pieczę nad powierzoną drużynie pałeczką szczęścia. Nieoczekiwanie zjawia się Penn i wyciąga Carson do miasta. Niepilnowany totem ginie.
"Dziewczyny z drużyny IV" - TVN7, godz. 20:00

Georges i Anne mieszkają w Paryżu. Od 50 lat są małżeństwem. Ich córka mieszka z rodziną za granicą. Starsi państwo cieszą się każdą chwilą wspólnego życia. Pewnego dnia w wyniku wylewu stan zdrowia Anne dramatycznie się pogarsza. Po nieudanej operacji kobieta prosi męża, by nigdy więcej nie posłał jej do szpitala, co oznacza powolne pogarszanie się jej stanu. Georges przystaje na tę prośbę, zaczyna z poświęceniem opiekować się żoną. W końcu jest u kresu sił.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Miłość" - TVP Kultura, godz. 20:00

Podczas kolejnej edycji festiwalu widzowie usłyszą piosenki i przyśpiewki, bez których nie może się odbyć żadne polskie wesele. Na scenie mrągowskiego amfiteatru wystąpią m.in.: Urszula, Wojciech Gąssowski, Classic, Piękni i Młodzi oraz zespół MIG.
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2018 - Polsat, godz. 20:05

Channing Tatum w roli głównej. Shawn MacArthur przybywa z prowincji do Nowego Jorku. Aby przeżyć w wielkim mieście, sprzedaje na ulicy podrabiane towary. Gdy nachodzi go grupa mężczyzn nasłanych przez kontrolującego teren Harveya Boardena, Shawn przegania intruzów. Niepozorny sprzedawca podróbek zwraca na siebie uwagę Harveya, który, widząc siłę i talent do walki, proponuje mu udział w ulicznych turniejach. Wizja wysokich wygranych przekonuje chłopaka do zawarcia układu z Boardenem, który zostaje jego menedżerem. Z dnia na dzień Shawn staje się gwiazdą.
"Fighting. Miejskie walki" - TVP2, godz. 20:10

W 1992 roku na cmentarzu w Bratysławie trwa przenoszenie grobów. Uwagę grabarzy zwraca jedna z trumien, w której znajdują się szczątki nieboszczyka z gwoździem w czaszce. Mężczyźni postanawiają zgłosić sprawę policji. Dochodzenie przejmuje ambitny detektyw Richard Krauz. Tożsamość nieboszczyka jest trudna do ustalenia. Ślady prowadzą do "Czerwonego kapitana", specjalisty od przesłuchań z czasów komunistycznych. Detektyw zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa, które może go spotkać.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Czerwony kapitan" - Ale kino+, godz. 21:55

Były bokser Bradley traci pracę. Musi zmierzyć się z kryzysem małżeńskim. By odwrócić los i zapewnić żonie lepszy byt, podejmuje się przemytu narkotyków. Zaczyna wychodzić na prostą, lecz wdaje się w strzelaninę, wskutek której trafia do więzienia. Tu musi podjąć kilka ważnych decyzji, od których będzie zależeć bezpieczeństwo rodziny. Podczas pierwszych dni pobytu w zakładzie karnym zostaje zmuszony do dokonania aktu przemocy, który budzi przerażenie nawet w warunkach panujących w bloku 99.
"Blok 99" - CANAL+, godz. 23:15

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na piątek, 17.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×