Program TV na piątek, 19.10.2018. Co obejrzeć dziś, 19 października w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 19.10.2018? W programie TV na dziś m.in. "Leon zawodowiec", "Historia Kopciuszka", "O mnie się nie martw", "Popiełuszko. Wolność jest w nas", "Conan Barbarzyńca". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 19 października 2018!

Multimedia

Program tv na piątek, 19 października 2018 r.:

Leon jest zawodowym mordercą. Wiedzie samotnicze życie, regularnie się gimnastykuje, hoduje roślinkę w doniczce, ogląda stare filmy i sypia na siedząco, przyczajony w nieustannej gotowości. Pewnego dnia przybiega do niego przerażona 12-letnia córka handlarzy narkotyków, sąsiadów Leona. W mieszkaniu znalazła zmasakrowane zwłoki rodziców, zabitych przez ludzi policjanta psychopaty. Mathilde prosi go o schronienie. Leon niezbyt chętnie pozwala jej zostać. Gdy mała dowiaduje się, czym zajmuje się jej sąsiad, prosi go o pomoc w zemście.
"Leon zawodowiec" - TV Puls, godz. 20:00

Sam Montgomery to niczym niewyróżniająca się uczennica jednego z liceów w Los Angeles. Podobnie jak bajkowy Kopciuszek jest półsierotą skazaną na towarzystwo okropnej macochy Fiony i przyrodnich sióstr. Jedną z nielicznych rozrywek Sam jest czatowanie w Internecie, dzięki czemu poznaje najprzystojniejszego chłopaka w okolicy, Austina. Oboje piszą do siebie e-maile, ale poza tym niczego o sobie nie wiedzą. Gdy wreszcie spotykają się na szkolnym balu, ich randka szybko się kończy. Tuż przed północą dziewczyna ucieka, gubiąc telefon komórkowy.
"Historia Kopciuszka" - TVN7, godz. 20:00

Młody pisarz Przemek i jego żona aktorka Melania przyjeżdżają do Warszawy, gdzie pod nieobecność stryja zajmą się jego apartamentem, a Przemek ukończy powieść. Mieszkanie jest usytuowane w kamienicy w centrum miasta. Melania zgłębia historię domu. Odkrywa, że na ulicy Piusa 17, obecnie Pięknej, przed wojną znajdowała się ambasada niemiecka. Okazuje się, że winda w budynku nie tylko przenosi mieszkańców z piętra na piętro, ale umożliwia podróż w czasie - z sierpnia 2012 r. do sierpnia 1939 r. Przemek i Mela próbują zmienić bieg historii.
"Ambassada" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Pół roku po skoku w Rio Dom, Elena, Brian i Mia mieszkają na Wyspach Kanaryjskich, Han Lue i Gisele Harabo są w Hong Kongu, Tej Parker osiedlił się na Kostaryce, a Roman Pearce podróżuje. Dzięki milionom z Rio żyje im się wygodne, lecz muszą się ukrywać. Tymczasem agent Luke Hobbs jest na tropie działającej w 12 krajach organizacji przestępczej. Prawą ręką jej przywódcy jest Letty, niegdyś ukochana Doma. Jedyny sposób na powstrzymanie gangsterów to pokonanie ich w ulicznych wyścigach. Hobbs zwraca się do Doma z propozycją.
"Szybcy i wściekli VI" - TVN, godz. 20:00

Bartek konfrontuje się z Andreasem i uświadamia sobie, że historia jego rodziny może kryć w sobie niewygodną tajemnicę. Tymczasem za sprawą Moniki kancelaria musi zmierzyć się po raz pierwszy w swojej historii z faktem wycieku na zewnątrz dokumentów związanych ze sprawą rozwodową klientki. Kozłem ofiarnym w tej sytuacji staje się Patryk jako ostatnio zatrudniony i chętny na łatwą kasę. Tylko Sylwia zaczyna z większą uwagą przyglądać się Monice, której zainteresowanie bieżącymi sprawami kancelarii wydaje się wykraczać daleko poza zwykłe relacje właścicielki z najemcami lokalu. Paweł dostaje po nosie od sprytnej klientki, w której obronie staje w sprawie o wykradzenie newralgicznych danych z firmy informatycznej... czytaj więcej
"O mnie się nie martw" - TVP2, godz. 20:45

Urodzony w podlaskiej wsi Jerzy Popiełuszko od najmłodszych lat był głęboko religijny. Po maturze w 1965 r. wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie, w maju 1972 r. przyjął święcenia kapłańskie. Od początku działalności NSZZ "Solidarność" dawał duchowe wsparcie walczącym robotnikom. Niezłomnością i poczuciem humoru zyskał popularność i sympatię. Organizowane przez niego msze za ojczyznę gromadziły tłumy. Służby bezpieczeństwa uznały działalność księdza za walkę z komunizmem, chciały się go pozbyć. W 1984 r. zrealizowano ten plan.
"Popiełuszko. Wolność jest w nas" - TVP1, godz. 22:35

Conan od najmłodszych lat zapowiadał się na niezrównanego wojownika. Osada, w której się wychował, została zaatakowana przez grupę bezwzględnych siepaczy pod wodzą potężnego czarnoksiężnika Khalara Zyma. Tylko Conan uszedł z życiem. Po latach mężczyzna postanawia zemścić się na potężnym Zymie. Okazuje się, że jego działania wpłyną na losy całego świata.
"Conan Barbarzyńca" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 19.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×