Program tv na piątek, 20.05.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Piątek to dla wielu ulubiony dzień tygodnia. Czy stacje telewizyjne sprawią, że będzie jeszcze lepszy? Przed nami kolejna część "Transformersów", nowa wersja "Karate Kid" i kolejny odcinek "O mnie się nie martw"! Co jeszcze? Sprawdźcie!

Multimedia

Trzecia część zapierającej dech w piersiach serii o wojnie między dwiema frakcjami robotów. Sam Witwicky z pomocą Autobotów już dwukrotnie uratował świat przed niebezpieczeństwem. Doświadczenia te jednak nie przekładają się na jego sukcesy zawodowe. Ma trudności choćby ze znalezieniem pracy. Wkrótce jednak kolejny raz będzie musiał stanąć do walki u boku Optimusa Prime'a. Tym razem jednak złowieszcze Deceptikony mają olbrzymią przewagę i wszystko wskazuje na to, że ani ludzie, ani broniące Ziemi Autoboty nie będą w stanie powstrzymać nadchodzącej zagłady.
"Transformers III" - TVN, godz. 20:00

Legenda głosi, że dawno temu na Dzikim Zachodzie, przy pogrążonych w półmroku i w dymie palonych cygar pokerowych stołach można było spotkać Breta Mavericka, czarującego oszusta i wyjątkowego gracza. Hołdował zasadzie fair-play i starał się jej przestrzegać. Życie jednak nie zawsze mu na to pozwalało. Maverick stronił od mocnych trunków, wolał pić mleko, unikał też rozwiązywania konfliktów siłą, wierząc, że z każdym można się porozumieć. Był też niezwykle wrażliwy na kobiecą urodę. Gdy więc na jego drodze do wielkiej wygranej stanęła piękna Annabelle Bransford, Maverick stracił dla niej głowę i zbyt późno zorientował się, że za śliczną buzią kryje się wyrachowany gracz. Nie tracił jednak nigdy zimnej krwi, nawet wtedy, gdy musiał zmierzyć się ze swoim największym przeciwnikiem, niezłomnym i zawsze nienagannie ubranym stróżem prawa, szeryfem Zanem Cooperem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Maverick" - TVN7, godz. 20:00

Remake klasycznego filmu Johna G. Avildsena. Historia zagubionego chłopca, który z pomocą swego starszego przyjaciela uczy się sztuki wschodnich walk. Sherry Parker dostaje pracę w Pekinie. Jej syn Dre nie jest szczególnie zadowolony z przeprowadzki - w nowym miejscu czuje się zagubiony, nie potrafi znaleźć wspólnego języka z kolegami ze szkoły i pada ofiarą ich prześladowań. Z pomocą przychodzi mu pan Han, dozorca domu, w którym chłopiec mieszka. Pan Han zgadza się nauczyć Dre kung-fu, tak by ten mógł sam bronić się przed kolegami. W czasie wspólnych treningów między uczniem a nauczycielem rodzi się silna więź. W kolejnej odsłonie przygód młodego adepta sztuki wschodnich walk i jego skromnego, lecz wymagającego nauczyciela wystąpił Jackie Chan, jeden z najbardziej znanych na świecie chińskich aktorów.
"Karate Kid" - Polsat, godz. 20:10

Iga i Marcin próbują wrócić do równowagi po burzliwych zdarzeniach. Marcin robi, co może, by Iga znowu poczuła się bezpieczna. Tym bardziej że zaostrza się jego i Laury spór z Markiem o Łukasza Drzewieckiego i jego pracę asystenta w kancelarii. Nieoczekiwanie w kancelarii zjawiają się klienci dzielący majątek przed rozwodem, a Iga rozpoznaje w nich ludzi, którzy od dawna budzili jej zainteresowanie. Krzysiek rozwija autorską wersję usług domowych dla wielkomiejskich singielek. Pomaga też Stasiowi i Helence, którzy organizują ważną akcję w szkole. Na dodatek, w Warszawie zjawia się Marta... czytaj więcej
"O mnie się nie martw" odcinek 50. - TVP2, godz. 20:40

W hotelu Grand ciągle wiele się dzieje! Stan Mercedes jest bardzo ciężki. Teresa Alarcón odbywa nieprzyjemną rozmowę z panem Bernardem, który w nieuczciwy sposób podkupuje jej personel. Na wieść o tym, że Belen jest w ciąży, pan Bernardo wycofuje swoją propozycję. Belen znajduje się w bardzo trudnej sytuacji. Javier oświadcza Eugenii, że powie policji, kto wyrzucił z okna jej siostrę. Eugenia decyduje się na desperacki krok. Julio opowiada Alicii o swoim pobycie w więzieniu... czytaj więcej
"Zagadka hotelu Grand" odcinek 8. - TVP1, godz. 20:30

Opowieść osnuta wokół autentycznego epizodu. Akcja rozgrywa się między 1851 i 1866 r. Do Kalifornii podąża karawana osadników. Dołączają do niej niejaki Thomas Dunson i jego przyjaciel Groot Nadine. Kiedy docierają do północnej granicy Teksasu, Thomas i Groot postanawiają osiąść w tej okolicy i założyć rancho. Thomas żegna się ze swoją narzeczoną, Fen, która ma jechać z bliskimi dalej, choć bardzo pragnie zostać z ukochanym. Na pożegnanie daje jej bransoletę swojej matki. Niestety, karawana zostaje wkrótce napadnięta przez Indian. Fen i inni osadnicy giną z ręki czerwonoskórych. W nocy Indianie napadają także na Thomasa i Groota, ale obaj bronią się dzielnie. Następnego dnia, już za Rzeką Czerwoną, Thomas znajduje wreszcie odpowiedni dla siebie kawałek ziemi.
"Rzeka czerwona" - TVP1, godz. 21:30

Magic Mike jest wziętym striptizerem, pracującym dla jednego z nocnych klubów. Pewnego dnia pomaga nowo poznanemu 19-letniemu Adamowi w zdobyciu pracy w klubie, w którym występuje. Chłopak pełni tam rolę pomocnika do czasu, gdy musi nieoczekiwanie zaimprowizować erotyczny występ. Odkryty talent szybko przemienia go w króla nocnej sceny. Tymczasem sam Mike zaczyna zastanawiać się, czy jest to zajęcie, którego warto się trzymać. Film oparto na wspomnieniach Channinga Tatuma, który przed rozpoczęciem kariery aktorskiej dorabiał jak tancerz erotyczny.
"Magic Mike" - Polsat, godz. 23:00

Wywodzący się z nurtu zapoczątkowanego sławnym Egzorcystą Williama Friedkina, intrygujący thriller o tematyce religijnej. Jego bohaterem jest przeżywający kryzys wiary młody ksiądz. Michael Kovak jest młodym duchownym, który przybywa do Watykanu, żeby podjąć naukę w szkole dla egzorcystów. Mężczyzna jest pełen rezerwy i nie do końca potrafi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Kontrowersyjne praktyki budzą w nim wiele wątpliwości. Wszystko zmienia się jednak, kiedy Michael spotyka na swojej drodze legendarnego ojca Lucasa. Duchowny odsłania przed młodszym kolegą mroczną stronę wiary i zmusza go do konfrontacji z demonami. Fascynująca opowieść o mrocznych siłach i przedstawicielach Kościoła, którzy próbują je okiełznać za pomocą egzorcyzmów.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Rytuał" - TVN, godz. 23:15

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×