Program TV na piątek, 20.09.2019. Co obejrzeć 20 września w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 20.09.2019? W programie TV na ten dzień, m.in. pierwszy odcinek nowej odsłony programu "Czar par" oraz sporo dobrych polskich filmów. Sprawdź program telewizyjny na piątek, 20 września 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 20.09.2019 r.:

Ministerstwo Magii upada, a Voldemort rośnie w siłę. W Hogwarcie rozpoczyna się kolejny rok nauki, jednak Harry, Ron i Hermiona nie zamierzają podjąć się dalszej edukacji. Zamiast tego wyruszają, by wypełnić zadanie, które powierzył im Dumbledore. Czy uda im się odnaleźć i zniszczyć wszystkie horkruksy?
"Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I" - godz. 20:00 w TVN

Głównym problemem Juliusza, uporządkowanego nauczyciela plastyki, jest jego ojciec – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Pewnego dnia senior przeżywa drugi zawał serca, a mimo to odmawia zmiany stylu życia. Juliusz będzie musi znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Czy pomoże mu w tym Dorota, która niespodziewanie pojawi się z jego życiu?
"Juliusz" - godz. 20:00 w Canal+

W poprzednim odcinku nieoczekiwanie pożegnaliśmy Reni Jusis, a Barbarze Kurdej-Szatan zabrakło zaledwie jednego punktu do maksymalnego wyniku! Czy tym razem również będziemy świadkami wielu niespodzianek? Kto zachwyci w drugim odcinku jubileuszowej edycji, a kto będzie musiał odpaść?
"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - godz. 20:05 w Polsacie

Program "Czar par" w nowej, dynamicznej i zaskakującej odsłonie poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan, a na fotelach jurorów zasiądą: Katarzyna Cichopek z Marcinem Hakielem, oraz Dorota Chotecka z Radosławem Pazurą. Jurorem specjalnym w pierwszym odcinku będzie aktorka Bożena Dykiel, która przed laty, również brała udział w programie.
"Czar par" - godz. 20:40 w TVP2

Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy, jak większość z nas, miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca beztroskiego okresu, by w końcu nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć.
"7 uczuć" - godz. 21:40 w Canal+

Po brawurowej akcji Bela zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez niejakiego Padrino.
"Kobiety mafii" - godz. 21:55 w TV Puls

Jest rok 2077. Jack Harper stacjonuje na ewakuowanej Ziemi, serwisując niesprawne drony. Za dwa tygodnie Harper ma dołączyć do grupy ocalałych przebywających w kolonii na Tytanie, księżycu Saturna. Życie patrolującego niebo z wysokości tysięcy metrów Jacka ulega drastycznej zmianie, kiedy ratuje z rozbitego statku kosmicznego piękną nieznajomą.
"Niepamięć" - godz. 23:05 w TVN

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 20.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×