Program tv na piątek, 20.10.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Rozpoczynamy piątek! Co dzisiaj obejrzeć w telewizji? Jeszcze nie wiecie? Doskonale trafiliście, bo mamy dla Was kilka interesujących propozycji! Sprawdźcie, co warto zobaczyć dzisiaj w TV.

Multimedia

Mieszkająca na Tajwanie studentka Lucy staje się zakładniczką bezwzględnego dilera narkotyków. W jej brzuchu zostaje umieszczona paczka z białym proszkiem. Gdy worek pęka, a narkotyk przenika do organizmu, ciało dziewczyny ulega gwałtownym przemianom. Lucy zaczyna intensywniej odczuwać to, co ją otacza, błyskawicznie się uczy, potrafi kontrolować materię. Dziewczyna szuka pomocy specjalisty w dziedzinie badań nad ludzkim mózgiem, profesora Samuela Normana. W dotarciu do niego pomaga jej policjant Pierre Del Rio.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Lucy" - TVN, godz. 20.00

Nim Rusoe mieszka na wyspie położonej na południowym Pacyfiku. Pełna temperamentu dziewczynka wiedzie życie w otoczeniu dzikich zwierząt, zaczytuje się powieściami przygodowymi. Jej ulubionym bohaterem literackim jest podróżnik Alex Rover. Nim mieszka z owdowiałym ojcem, biologiem morskim. Gdy pewnego dnia Jack Rusoe nie wraca z wyprawy, Nim zwraca się o pomoc do autora ukochanych książek. Nie spodziewa się jednak, że historie o podróżniku pisze kobieta. Aleksandra Rover wyrusza w świat, który zawsze ją przerażał, by pomóc dziewczynce.
"Wyspa Nim" - TVN 7, godz. 20.00

Virgil Oldman jest dyrektorem domu aukcyjnego. Żyje samotnie, a od towarzystwa ludzi woli obcowanie ze sztuką i luksusem. Mężczyzna potajemnie gromadzi własną kolekcję dzieł sztuki. Wszystko zmienia się za sprawą jednego telefonu. Dziedziczka wielkiej fortuny, Claire Ibbetson, powierza Virgilowi wycenę i sprzedaż rodzinnego zbioru antyków, ale unika spotkania twarzą w twarz. Z jednej strony Virgil ma ochotę zrezygnować ze zlecenia, z drugiej jest zafascynowany tajemniczą kobietą i pragnie ją zobaczyć.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Koneser" - Ale kino+, godz. 20.10

Wymagające kobiety, prawnik z zespołu disco-polo i wędkarz. Kto znalazł miłość? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Hirokazu Koreeda za kamerą. Państwo Nonomiya wiodą ustabilizowane, dostatnie życie. Pewnego dnia ich spokój zostaje zakłócony. Dowiadują się, że w szpitalu doszło do pomyłki i od sześciu lat wychowują nie swojego syna. Małżeństwo szybko odnajduje drugą parę i kieruje sprawę do sądu. Decyzje zostają ekspresowo podjęte i rozpoczyna się proces zamiany chłopców. Okaże się, czy można się rozstać z dzieckiem, które przez lata uważało się za swoje i kochało z całego serca.
"Jak ojciec i syn" - TVP Kultura, godz. 20.25

Wiele lat po II wojnie światowej inspektor Morand z francuskiej policji wraca do sprawy morderstwa popełnionego w Paryżu w 1942 r. Kojarzy je z podobną zbrodnią, której dokonano nieco wcześniej w Warszawie. Ofiarą okrutnego zabójcy padła wówczas prostytutka, jak się później okazało, niemiecka agentka. Jedyny świadek przestępstwa widział generalski lampas na spodniach domniemanego sprawcy. Usiłując dociec prawdy, Morand opiera się na materiałach dawnego współpracownika, który został skazany na śmierć za nadgorliwość w śledztwie z 1942 r.
"Noc generałów" - TVP1, godz. 21.20

W 1938 roku Indiana Jones otrzymuje propozycję uczestniczenia w wyprawie zorganizowanej w celu odnalezienia św. Graala. Początkowo nie chce brać udziału w poszukiwaniu chrześcijańskiej relikwii. Zmienia zdanie, gdy dowiaduje się, że jeden z członków ekspedycji już zaginął i że jest nim jego ojciec, Henry Jones. Chociaż ojciec i syn nie widzieli się od lat, Indiana decyduje się jechać do Wenecji, gdzie znajduje się grobowiec średniowiecznego rycerza, który dotarł do cudownego kielicha.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Indiana Jones i ostatnia krucjata" - Polsat, godz. 22.05

Małżeństwo Pete'a i Debbie przeżywa kryzysy i wzloty. 45-letnia Debbie jest właścicielką butiku, gdzie pracują dla niej Desi i Jodi. Pete ma wytwórnię płytową, którą prowadzi wraz z przyjaciółmi Ronniem i Cat. Małżonkowie borykają się z kłopotami finansowymi i z problemami wychowawczymi, których przysparzają im córki. Ciągle dochodzi między nimi do kłótni, lecz oboje zdają sobie sprawę, że nie mogą bez siebie żyć. Ostatecznie Debbie postanawia naprawić związek. Niebawem pojawia się sensacyjna wiadomość, którą zataja przed mężem.
"40 lat minęło" - TVP2, godz. 22.50

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×