Program tv na piątek, 21.06.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Czas rozpocząć piątek, 21 czerwca 2019 roku! Dzisiaj w TV czeka na was prawdziwa filmowa uczta! Będzie w czym wybierać! Macie już swoich faworytów? Sprawdźcie, co warto obejrzeć w piątek, 21.06.2019.

Multimedia

Program tv na piątek, 21.06.2019 r.:

Hobbit Bilbo Baggins w towarzystwie Gandalfa i dowodzonych przez Thorina Dębową Tarczę krasnoludów kontynuuje podróż przez Śródziemie. Celem wyprawy jest odzyskanie Ereboru - dawnego królestwa krasnoludów. Przemierzając kolejne krainy i stykając się z ich mieszkańcami, bohaterowie zbliżają się coraz bardziej do siedziby Smauga - smoka stanowiącego największe niebezpieczeństwo ze wszystkich, które stanęły na ich drodze.
"Hobbit: Pustkowie Smauga" - TVN, godz. 20:00

Cain Burgess przez swojego brata i jego znajomych wplątuje się w szemrane interesy. Pewnego dnia trafia nawet przez nich do więzienia i zostaje skazany na kilka lat odsiadki. Nie jest to dla niego łatwy czas. Praktycznie każdego dnia musi walczyć o przetrwanie. Wkrótce dowiaduje się dlaczego. Okazuje się, że jego brat wyznaczył sporą sumę za jego głowę. Jednak dzięki odsiadce w więzieniu jest znacznie silniejszy fizycznie i psychicznie. Kiedy pewnego dnia Cain dostaje informację, że jego matka jest w ciężkim stanie, postanawia ją odwiedzić. W asyście policji udaje się do szpitala, jednak okazuje się, że kobieta niedawno zmarła. Wściekły Burgess obezwładnia funkcjonariuszy i wykorzystuje okazję do ucieczki. Mężczyzna postanawia odszukać ludzi, z którymi współpracował w przeszłości i przez których został skazany. Jednak tym razem postanawia działać na swoich zasadach i chce tylko jednego - krwawej zemsty.
"Krwawa zemsta" - TV Puls, godz. 20:00

Trzecia część komediowej opowieści o rodzinach Pawlaków i Kargulów. Seniorowie obu rodów oraz ich wnuczka, Ania, otrzymują od Johna Pawlaka zaproszenie do Chicago. Kiedy przyjeżdżają na miejsce, okazuje się, że John zmarł. W trakcie ceremonii pogrzebowej pojawia się nowy członek rodziny - córka Johna. Pawlak doznaje podwójnego szoku - nie dość, że Shirley jest dzieckiem nieślubnym, na dodatek jest Mulatką. Po pogrzebie bohaterowie rozpoczynają poznawanie Chicago.
"Kochaj albo rzuć" - Polsat, godz. 20:05

Matka i córka, tyleż piękne, co bezwzględne oszustki, znalazły sposób na dostatnie życie. Jednego dnia Max wychodzi za przystojnego Deana, a następnego nakrywa wiarołomnego męża na romansie z sekretarką. Biedak nie podejrzewa, że zatrudnił córkę nowo poślubionej żony, uroczą 20-letnią Page. Potem następuje rozwód i obie panie, bogatsze o sporą sumę pieniędzy, wyruszają na poszukiwanie nowego męża. Chcąc skończyć z niemoralnym procederem, decydują, że następne małżeństwo będzie ostatnim.
"Wielki podryw" - TVP2, godz. 20:10

Florence Foster Jenkins kochała muzykę. Nie miała niestety żadnych zdolności, ale mimo to pragnęła podbić świat śpiewem. Jako dziedziczka fortuny i narzeczona St. Clair Bayfielda, brytyjskiego aktora i arystokraty, miała niezbędne środki. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować dążenia koncertem w słynnej Carnegie Hall, nawet Bayfield wpadł w panikę.
"Boska Florence" - TVP Kultura, godz. 20:20

Siostry Hilary, Alexandra i Meagan zostały osierocone w dzieciństwie. Ich matka zginęła, a ojciec popełnił samobójstwo. Alexandra i Meagan trafiły do dwóch różnych, troskliwych rodzin, w których zapomniały o traumatycznych przeżyciach. Najstarsza Hilary nie miała szczęścia - żyła w ubóstwie i była maltretowana. Sama zadbała o swoją przyszłość i karierę. Nie znalazła jednak szczęścia w życiu prywatnym, nie ma rodziny. Po trzydziestu latach kobieta postanawia odnaleźć młodsze siostry.
"Kalejdoskop" - TVP1, godz. 21:30

Plenerowe widowisko z udziałem młodych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej, które wspólnie z muzycznymi partnerami z Europy wykonają w duetach przygotowane wcześniej utwory. Na scenie w Rzeszowie w koncercie głównym Kolektywy wystąpią: Grzegorz Hyży i NaviBand (Białoruś); Natalia Kukulska i zespół Shuma (Białoruś); The Dumplings i Luna (Ukraina); O. S. T. R. i Vali Boghean (Mołdawia) oraz Bovska, która nie tylko wykona swoje najbardziej znane utwory, ale także wystąpi w roli prowadzącej koncert.
Europejski Stadion Kultury - Rzeszów 2019 - TVP2, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 21.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×