Program TV na piątek, 2.11.2018. Co obejrzeć dziś, 2 listopada w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 2.11.2018? W programie TV na dziś m.in. "Planeta singli", "Cast Away: Poza światem", "Twierdza", "O mnie się nie martw", "Na granicy", "World of dance - Polska" i "127 godzin". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 2 listopada 2018!

Multimedia

Program tv na piątek, 2 listopada 2018 r.:

Nauczycielka Ania szuka mężczyzny marzeń na portalach randkowych. Przez przypadek spotyka showmana Tomka, który prowadzi popularny i kontrowersyjny program telewizyjny. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani Tomek wpada na pomysł, aby Ania została bohaterką jego show - ona będzie umawiać się na randki przez Internet, a on w programie pokaże prawdziwe oblicze facetów flirtujących w sieci. Randkowe niepowodzenia Ani szybko są hitem. Do czasu, gdy kobieta nieoczekiwanie spotyka idealnego partnera.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Planeta singli" - TVN, godz. 20:00

Grupa zbuntowanych marines pod dowództwem generała Hummela przejmuje kontrolę nad więzieniem Alcatraz, biorąc jako zakładników zwiedzających je turystów. Ukradłszy z arsenału broni chemicznej kilka pocisków, instalują je na wyspie i kierują na San Francisco. Chcą wymusić na rządzie USA wypłatę stu milionów dolarów w ramach odszkodowań dla rodzin żołnierzy, którzy polegli podczas tajnych operacji. FBI wysyła na wyspę komandosów i eksperta od broni chemicznej. Ich przewodnikiem jest były brytyjski agent, któremu powiodła się ucieczka z twierdzy.
"Twierdza" - TV Puls, godz. 20:00

Profesjonalni soliści, duety i formacje stają do rywalizacji w tańcu. Ich zmagania są oceniane przez jury złożone z zawodowych tancerzy: Edytę Herbuś, Michała Malitowskiego i Rafała "Roofi" Kamińskiego. Uczestnicy z różnych grup wiekowych będą mieli szanse zdobyć maksymalną liczbę punktów w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność. Pierwszą europejską edycję programu prowadzą aktorka Olga Kalicka i tancerz Karol "Niecik" Niecikowski. Czas na pierwszy odcinek na żywo!
"World of dance - Polska" - Polsat, godz. 20:05

Marcin wyjeżdża na piknik naukowy swoich studentów, gdzie poza prowadzeniem zajęć, staje się stroną w konflikcie między skłóconymi przyjaciółkami. Niestety, nie docenia determinacji i siły wzajemnej urazy młodych kobiet. Tymczasem Sylwia i Paweł zajmują się sprawą dwóch klientów, którzy różnią się zdaniem niemal w każdej kwestii, ale są bliźniakami jednojajowymi, co bardzo komplikuje rozstrzygnięcie sporu, z jakim przyszli do kancelarii. Dyskusje o konflikcie między braćmi toczą się tym ostrzej, że Paweł i Sylwia nie są w stanie otwarcie i odważnie porozmawiać o tym, co się dzieje między nimi. Każde ucieka w swoją stronę i nawet Patryk uważa, że oboje się kompletnie pogubili... czytaj więcej
"O mnie się nie martw" - TVP2, godz. 20:45

Czternastoletnia Susie zostaje zgwałcona i zamordowana przez mężczyznę mieszkającego w sąsiedztwie. Po śmierci obserwuje życie rodziców oraz rodzeństwa borykających się z tragedią. Uważnie przygląda się detektywowi usiłującemu rozwiązać sprawę jej śmierci, a także zabójcy starającemu się ze wszelkich sił zatrzeć ślady zbrodni. Suzie próbuje przekazać ojcu wskazówki, które pozwolą schwytać mordercę.
"Nostalgia anioła" - Polsat Film, godz. 21:00

Chuck Noland jest menedżerem w amerykańskiej firmie kurierskiej Federal Express. Jego praca wymaga ciągłego przemieszczania się po całym świecie. Noland, fanatyk organizacji bezgranicznie oddany pracy, jest w zawodzie numerem jeden. Nawet spotkania z narzeczoną są podporządkowane dzwonkom pagera, który wzywa go w trasę. Tymczasem podczas jednej z podróży odrzutowiec Federal Express wpada do Pacyfiku. Tylko Chuckowi udaje się wyjść cało z katastrofy. Fale wyrzucają go na brzeg bezludnej wyspy.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Cast Away: Poza światem" - TVN7, godz. 21:50

Akcja rozgrywa się w surowych bieszczadzkich plenerach, gdzie na kompletnym odludziu zaszywają się bohaterowie tej opowieści: ojciec i jego dwaj synowie, Janek i Tomek. Mateusz zdecydował się na wyjazd w Bieszczady po śmierci żony, by w głuszy, z dala od cywilizacji zapomnieć o bolesnym przeżyciu, wzmocnić nadwątlone rodzinne więzi i wspólnie z synami odnaleźć na nowo sens życia. Ale nie jest łatwo sprostać wszystkim wyzwaniom. W relacjach między ojcem a starszym synem wyczuwa się narastające napięcie. Chłopak niechętnie podporządkowuje się nowej rzeczywistości, której w ogóle nie akceptuje. Sytuacja staje się jeszcze bardziej groźna, gdy na horyzoncie pojawia się pokiereszowany i wytatułowany Konrad.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Na granicy" - TVP2, godz. 22:20

Aron Ralston uwielbia aktywnie spędzać czas w plenerze. Kiedy spadający głaz w odległym kanionie w Utah pozbawia go możliwości ruchu, kolejna przygoda w poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń zamienia się w wielkie życiowe wyzwanie. Przez pięć dni Ralston odbywa wewnętrzną, niezwykle osobistą podróż. Wspomina przyjaciół i rodzinę, by wreszcie odkryć w sobie desperacką odwagę i pomysłowość, które pomagają mu pokonać przeciwności losu i zamienić nieszczęście w wielki triumf.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"127 godzin" - Polsat, godz. 23:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 2.11.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×