Program tv na piątek, 22.01.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

To już piątek! Wybraliśmy dla Was telewizyjne propozycje, które sprawią, że piątkowy wieczór będzie jeszcze bardziej przyjemny!

Multimedia

Zaczynamy od przeznaczonej dla całej rodziny komedii z Jimem Carreyem w roli mężczyzny, który dostaje w spadku sześć pingwinów. Odnoszący sukcesy biznesmen Popper jest skupiony przede wszystkim na karierze. O życiu prywatnym pojęcie ma blade. Wszystko się zmienia za sprawą sześciu sympatycznych pingwinów. Odziedziczone przez Poppera zwierzęta z początku wprowadzają w jego życie chaos, z czasem jednak mężczyzna zaczyna odkrywać, ile dla niego znaczy opieka nad nimi...
"Pan Popper i jego pingwiny" - Polsat, godz. 20:00

Grupa uciekinierów z nowojorskiego ZOO - lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria - przebywa na Madagaskarze. Trafili tam przez przypadek i nie czują się najlepiej. Najchętniej wróciliby do nowojorskiego zoo, gdzie byli gwiazdami uwielbianymi przez tłumy, mieli dobre wyżywienie i opiekę medyczną. Nadarza się okazja do powrotu, kiedy pingwiny Skipper, Kowalski, Szeregowy i Rico naprawiają stary samolot, który przed laty rozbił się na wyspie. Jednak lot nie trwa wystarczająco długo. Jeden z silników przestaje działać, drugi zapala się. Załoga musi awaryjnie lądować, jak się okazuje w najdzikszych rejonach Afryki. Lew, zebra, hipopotamica i żyrafa mają w końcu okazję poznać swoich współbraci żyjących w naturalnych warunkach. Czarny Kontynent jawi się zwierzętom na tyle atrakcyjny, że tracą przekonanie o słuszności idei powrotu w cieplarniane warunki ogrodu zoologicznego.
"Madagaskar II" - TVN, godz. 20:00

Zabawne przygody nastolatki, której pasją jest rozwiązywanie zagadek kryminalnych. Nancy Drew towarzyszy ojcu w podróży do Los Angeles, gdzie musi uporać się z nierozwiązaną sprawą tajemniczej śmierci słynnej aktorki. Okazuje się, że zmarła miała córkę, o której istnieniu nikt do tej pory nie wiedział. Dziecko zostało potajemnie oddane do adopcji. Nancy dowiaduje się, że jest nią Jane Brighton, która ma odziedziczyć po matce spory majątek, ale testament aktorki zaginął. Prawnik Draycottów, Biedermeyer, pomaga Drew w prowadzeniu śledztwa.
"Nancy Drew i tajemnice Hollywood" - TVN7, godz. 20:00

Thriller psychologiczny z Kevinem Costnerem i Demi Moore w nietypowych dla siebie rolach. Z pozoru porządny, szanowany obywatel, przykładny mąż i ojciec prowadzi podwójne życie - za fasadą człowieka bez skazy ukrywa straszliwą prawdę. Pan Brooks to na pozór zwyczajny człowiek. Prowadzi udane życie biznesmena z kochającą żoną i dziećmi u boku. Jest też hojnym filantropem i nigdy nie waha się pomóc potrzebującym, za co został nagrodzony tytułem "Człowieka roku" w Portland. Ale to wszystko pozory. W rzeczywistości Brooks to seryjny morderca, znany z tego, że na miejscu zbrodni zostawia krwawe odciski palców swych ofiar. Dzięki nieposzlakowanej opinii, wrodzonemu sprytowi i inteligencji pozostaje poza wszelkim podejrzeniem.
"Mr Brooks" - Ale kino+, godz. 20:10

W 2. odcinku nowego serialu TVP1, Ross Poldark znajduje inwestorów, dzięki którym może uruchomić kopalnię. Ma nadzieję, że natrafi na złoża miedzi. Zatrudniona przez Poldarka młoda służąca Demelza jest wpatrzona w swojego pana. Ross wciąż jednak kocha Elizabeth. Francis jest zazdrosny o żonę.
"Poldark: Wichry losu" odcinek 2. - TVP1, godz. 20:25

Drugi film z "bondowskiego" cyklu z udziałem Rogera Moore'a, następcy Seana Connery. Tym razem partneruje mu pochodząca ze Szwecji blond piękność Britt Ekland, swego czasu jedna z czterech żon Petera Sellersa, znana m. in. z filmów "Pogoń za lisem", "Weekend w Palm Springs" czy "Klub upiorów". Kolejną ofiarą słynnego płatnego mordercy Scaramangi, zwanego też "Człowiekiem ze złotym pistoletem", ma być brytyjski agent James Bond. Złota kula, bo takich tylko używa Scaramanga, przesłana na jego nazwisko do londyńskiej siedziby tajnych służb Jej Królewskiej Mości, nie pozostawia co do tego żadnych wątpliwości. Zamiast uciekać przed swym prześladowcą, Bond postanawia wyjść naprzeciw niebezpieczeństwu.
"Człowiek ze złotym pistoletem" - TVP1, godz. 21:35

Trzecia odsłona słynnej sagi, będąca jednocześnie prequelem poprzednich części, śledzi ;początki trwającej od wieków krwawej waśni arystokratycznych wampirów, znanych jako Handlarze Śmiercią i ich byłych niewolników Lykanów. W czasach wczesnego średniowiecza, młody Lykan o imieniu Lucian wyłania się jako potężny przywódca, który gromadzi i jednoczy wilkołaki, aby powstały przeciwko Viktorowi, okrutnemu królowi wampirów, który uczynił z nich niewolników. W walce przeciwko armii Handlarzy Śmiercią i o wolność dla Lykanów, do Luciana dołącza jego sekretna kochanka Sonja, by razem z nim ;zmienić historię...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Underworld: Bunt Lykanów" - Polsat, godz. 22:05

Przed nami także najsłynniejsza sprawa Sherlocka Holmesa. Henry Knight twierdzi, że przed 20 laty jego ojca rozszarpał diabeł. Rzecz miała miejsce w okolicach Dartmoor i otoczonego złą sławą Baskerville. Knight twierdzi też, że znów widział ślady diabelskich łap. Pewne szczegóły opowiadania skłaniają Holmesa do przyjęcia zlecenia. Czyżby na Dartmoor naprawdę pojawiła się zjawa z piekła rodem? Czytaj więcej
"Sherlock" odcinek 5. - TVP2, godz. 22:20

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×