Program TV na piątek, 22.11.2019. Co obejrzeć 22 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 22.11.2019? W programie TV na piątek, m.in. finał "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "Szybcy i wściekli VIII", "Na krawędzi", "Zapowiedź" oraz "Baby są jakieś inne". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 22 listopada 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 22 listopada 2019 r.:

Adaś Miauczyński i Pucio przeżywają kryzys wieku średniego. Są przewrażliwieni, sfrustrowani i skupieni tylko na sobie. Głównym powodem ich złego samopoczucia są kobiety. Podczas długiej nocnej podroży mężczyźni mają okazję, by wzajemnie się sobie wyżalić. Adaś i Pucio rozmawiają o kobietach, które dobrze znają i o tych napotykanych przypadkiem. Narzekają na żony, byłe narzeczone i obiekty niespełnionych fantazji. Wszystkie łączy jedno - nie da się ich zrozumieć. Są jakieś inne.
"Baby są jakieś inne" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Dom i Letty cieszą się miesiącem miodowym. Brian i Mia wycofali się z gry. Reszta grupy znajduje namiastkę normalnego życia. Wtedy pojawia się tajemnicza kobieta, która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Gdy Dom zdradza najbliższych, wszystkich czeka czas próby. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego Morza Barentsa - grupa przemierza świat, by powstrzymać chaos i uratować tego, który uczynił ich rodziną.
"Szybcy i wściekli VIII" - TVN, godz. 20:00

Czas na finał jubileuszowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! W ostatnim odcinku do show powrócą wszyscy uczestnicy tej edycji, a wśród nich Rafał Szatan, który nie tylko zatańczy ale i zaśpiewa i to specjalnie dla swojej ukochanej żony – Basi! Co jeszcze w programie? Michał Szpak, Cleo, Katarzyna Łaska, Ania Karwan, zdobywcy tanecznego Oscara w tangu oraz zwycięzcy konkursu na najlepszy weselny taniec. Do kogo trafi Kryształowa Kula - Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke czy Damiana Kordasa i Janji Lesar?
"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - Polsat, godz. 20:05

Gabe Walker, ratownik górski, porzuca pracę, nie mogąc poradzić sobie z poczuciem winy, iż nie zapobiegł śmierci dziewczyny, która runęła w przepaść na jego oczach. Po roku Gabe decyduje się wziąć udział w akcji ratowniczej wraz z byłym partnerem i kolegą z pogotowia górskiego, Hallem. Zamiast rozbitków z katastrofy lotniczej Gabe i Hall odnajdują grupę przestępców, którym nie powiódł się brawurowy napad na samolot rządowy transportujący 100 milionów dolarów.
"Na krawędzi" - TVN7, godz. 21:00

Z okazji otwarcia szkoły w Bostonie dzieci mają narysować, jak będzie wyglądał świat za 50 lat. Jedna z uczennic oddaje kartkę zapisaną cyframi. Pół wieku później uczniowie otrzymują prace rówieśników sprzed lat. Dzieło wypełnione cyferkami wpada w oko astrofizykowi. Naukowiec stwierdza, że oznaczają one daty katastrof, do których doszło w ciągu 50 lat, a także liczbę ofiar oraz współrzędne geograficzne miejsc kataklizmów. Są tam też zapisane informacje o wydarzeniach, które mają nastąpić. Profesor podejmuje starania, by zapobiec wypadkom.
"Zapowiedź" - TVP1, godz. 21:35

Po wielkiej wojnie tytanów z bogami na wiele lat zapanował pokój. Spokojne czasy kończą się wraz z objęciem tronu przez żądnego władzy króla Hyperiona. Monarcha, który chce zawładnąć innymi ludami, wypowiada wojnę sąsiadom. Żeby zagwarantować sobie zwycięstwo, władca chce zdobyć łuk Aresa - oręż, który pozwoli mu wygrać wszystkie wojny. Jedynym człowiekiem, który może przeciwstawić się planom Hyperiona, jest Tezeusz.
"Immortals. Bogowie i herosi" - Polsat, godz. 22:15

Ministerstwo Obrony przejmuje tajny program Treadstone i nadaje mu nazwę Blackbriar. Były agent Jason Bourne wciąż musi walczyć o przetrwanie. Znając tajemnice projektu, stanowi ogromne zagrożenie dla dawnych zwierzchników.
"Ultimatum Bourne'a" - TVN, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 22.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • oczywiście dziś wieczorem będę oglądać finał tzg i kibicować Damianowi i Janji (gość)

    ale w drodze wyjątku zerknę też może na Czar Par. Z sympatii do Stefano Terrazzino, który będzie gościem tego odcinka. I pomyśleć, że Stefano pierwszy raz przyjechał do Polski 15 lat temu. Właśnie w listopadzie, w 2004 roku. Na próbę taneczną z Ewą Szabatin. A w 2005 zaczął z nią tańczyć turniejowo i przeprowadził się do Polski. Tak zaczęła się jego większa kariera. I nie było to tzw. 5 minut. Bo trwa do dziś. 2006 r. tzg z Kingą Rusin- wygrana, 2007 r. tzg z Kasią Tusk- półfinał, z Justyną Steczkowską- finał, 2008 r. nowa partnerka turniejowa- Alesia Surova, tzg z Agatą Kuleszą- wygrana, serial Samo życie, płyta Cin cin amore, 2009 r. nowa partnerka turniejowa Paulina Biernat (tańczą razem do dziś), tzg z Kasią Ginką- finał, 2010 r. dyrektor artystyczny Cin Cin Polish Cup, 2011 r. ME Latino Show Dance zdobył dla Polski razem z Paulą, tzg z Kasią Pakosińską- ścisła szóstka, serial Linia Życia, spektakl Polita, 2012 r. serial Na Wspólnej, film Turysta i spektakl I move you, 2013 r. spektakle teatralne Amoroso, Księżycowe Gody, 2014 r. tzg z Anetą Zając- wygrana i Agnieszką Sienkiewicz- wygrana, 2015 r. ttbz- wygrana, tzg z Małgorzatą Pieńkowską- ćwierćfinał, autorski film krótkometrażowy Once Again, 2016 r.- serial Przyjaciółki, programy Surprise surprise, Salon sukien ślubnych, 2017 r. tzg z Iwoną Cichosz- finał, 2018 r. film Zimna Wojna- epizod i choreografia, 2019 r. tzg z Agnieszką Radwańską- ścisła szóstka. To się nazywa bogata kariera. A wiele nowych projektów jest w przygotowaniu. :)

    22.11.2019 15:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×