Program TV na piątek, 23.08.2019. Co obejrzeć 23 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 23.08.2019? W programie TV na piątek m.in. "Akademia policyjna", "Obcy", "Zniewolona" i "Harry Potter". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 23 sierpnia 2019!

Multimedia

Program tv na piątek, 23.08.2019 r.:

Ekranizacja kolejnej części bestsellera Joanne K. Rowling. Trzynastoletni Harry (Daniel Radcliffe) wraz ze swymi przyjaciółmi, Ronem (Rupert Grint) i Hermioną (Emma Watson), rozpoczyna trzeci rok nauki w Hogwarcie. Wkrótce dowiaduje się, że z pilnie strzeżonego więzienia w Azkabanie uciekł tajemniczy Syriusz Black (Gary Oldman) - groźny mag, o którym krążą pogłoski, że przyczynił się do śmierci rodziców Harry'ego. Młodemu czarodziejowi grozi wielkie niebezpieczeństwo...
"Harry Potter i więzień Azkabanu" - TVN, godz. 20:00

"Harry Potter i więzień Azkabanu". Syriusz Black w trzecim filmie o czarodziejach ze szkoły w HogwarcieZobacz więcej

Miasto zalała fala przestępstw popełnianych przez trzyosobową grupę rabusiów, znaną jako gang Wilson Heights. Zdesperowany burmistrz zwraca się o pomoc do komisarza Hursta, by zorganizował specjalną grupę, która będzie walczyć ze złodziejami. Wkrótce powstaje oddział, na którego czele stają komendant Lassard oraz jego odwieczny rywal, kapitan Harris. Prowadząc śledztwo w sprawie napadu na bank, bratanek Lassarda, Nick, dochodzi do wniosku, że gangiem steruje ktoś mający dostęp do policyjnych danych.
"Akademia policyjna VI: Operacja Chaos" - TVN7, godz.. 20:00

X-Meni to mutanci wyposażeni w nadprzyrodzone umiejętności, które zawdzięczają wynalezionemu przez profesora Charlesa Xaviera genowi X. Chociaż wiele razy ratowali ludzkość przed zagładą, żyją na jej marginesie, cierpiąc z powodu samotności. Profesor Xavier wynalazł jednak lek odwracający mutację. Bohaterowie stają przed trudną decyzją. Profesor, zwolennik tolerancji i pokojowych rozstrzygnięć, zachęca ich do skorzystania z antidotum. Przeciwstawia się temu wojowniczy Magneto, który zbiera armię przeciwko zwolennikom specyfiku.
"X-Men - Ostatni Bastion" - Polsat, godz. 20:10

Czwarta część kultowego horroru sci-fi w reżyserii Jean-Pierre Jeuneta z Sigourney Weaver i Winoną Ryder w rolach głównych. Akcja toczy się na stacji kosmicznej Auriga w dwieście lat po wydarzeniach przedstawionych w "Obcym 3". Grupa naukowców dokonuje eksperymentu i klonuje Ellen Ripley (Weaver) wraz z przerażającym płodem w jej łonie. Tymczasem na stację przylatuje statek na którego pokładzie znajdują się zahibernowani ludzie, których naukowcy z Aurigi wykorzystują jako nosicieli zarodków "obcych". Nikt nie zdaje sobie sprawy, co dzieje się w laboratoriach. W wyniku zamieszania eksperyment wymyka się spod kontroli, a "obcy" mnożący się z zastraszającą szybkością dziesiątkują załogę. Pozostali przy życiu mają bardzo mało czasu, by zapobiec katastrofie, zwłaszcza, że Auriga kierowana jest autopilotem w stronę ziemi. Jedyną osobą, która może znaleźć wyjście z sytuacji jest Ripley. Nikt tak jak ona nie rozumie "obcych", zwłaszcza, że w wyniku klonowania nabyła ich cechy...
"Obcy: Przebudzenie" - Ale Kino+, godz. 20:10

W 2019 roku odbywa się 31. edycja europejskiego czempionatu siatkarek. W imprezie uczestniczą 24 drużyny narodowe podzielone na 4 grupy. Po 4 najlepsze ekipy z każdej grupy utworzą pary 1/8 finału. Polki występują w grupie B w łódzkiej Atlas Arenie. Joanna Wołosz, Malwina Smarzek-Godek, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Paulina Maj-Erwardt i koleżanki zagrają ze Słowenkami, Portugalkami, Ukrainkami, Belgijkami i Włoszkami.
Polska-Słowenia - TVP2, godz. 20:20

Katierina ukrywa się w domu Żadana. Kupiec, którego Grigorij Czerwinskij poznał w drodze z Kijowa, sprowadza do Czerwinki sektę. Sprytny przywódca sekty owija sobie Grigorija wokół palca. Czy wyleczy Grigorija z nękających go demonów?
"Zniewolona" - TVP1, godz. 20:35

Olga Płatonowa zazdrosna o Katię! Wyda ją Grigorijowi, aby być z Żadanem? Zobacz więcej

Szesnastoletnia Mandy (Rhianne Barreto) budzi się na trawniku rodziców i nie do końca pamięta, gdzie była i jak wróciła do domu. Zdezorientowana odkrywa nagranie z imprezy, na którym jest zupełnie nieprzytomna i widać jak rozbiera ją nieznajomy chłopak. Niepewność związana z tym, co się właściwie stało i w jaki sposób dorobiła się wielkiego siniaka na plecach nie daje jej spokoju... Wstrząsająca opowieść o świecie mediów społecznościowych w reżyserii podwójnej laureatki Festiwalu Kina Niezależnego w Sundance Pippy Bianco (serial Euphoria). Obraz, który jest jej debiutem fabularnym to pełna emocji historia napaści na tle seksualnym i zarazem studium coraz bardziej zmieniającej się roli internetu we współczesnym społeczeństwie. Produkcja HBO to bardzo odważny i nowy kobiecy głos w amerykańskim kinie. Odtwórczynią głównej roli jest doskonała Rhianne Barreto (serial Kontra: Operacja Świt).
"Share" - HBO, godz. 22:10](https://www.telemagazyn.pl/film/share-2563389/)

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 23.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×