Program tv na piątek, 23.11.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA

Przed nami piątek, 23 listopada, więc czas rozpocząć weekend! Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na piątek, 23.11.2018.

Multimedia

Program tv na piątek, 23 listopada 2018 r.:

Marcus, Rob, Eric, Kurt i Lenny spotykają się po trzydziestu latach na pogrzebie ich ukochanego szkolnego trenera koszykówki. Mężczyźni zjeżdżają do rodzinnego miasta wraz z żonami i dziećmi. Wszyscy zatrzymują się w domku nad jeziorem, należącym do zmarłego przyjaciela. Mają spędzić tam weekend, w który przypada amerykańskie Święto Niepodległości. Koledzy z rozrzewnieniem wspominają dawne czasy. Rozmawiają, żartują i bawią się do upadłego. Próbują pokazać dzieciom, że i oni byli kiedyś młodzi i beztroscy.
"Duże dzieci" - Polsat, godz. 20:00

Minionki powstały jako jednokomórkowe żółte mikroorganizmy, które przez wieki wyewoluowały, stając się mistrzami podłości. Zawsze potrzebowały złego przywódcy, przy którym mogłyby wieść spokojne życie. Służyły T. rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli. Niestety, wszystkich przypadkowo zgładziły i od wielu lat cierpią samotność. Minionki Kevin, Bob i Stuart przemierzają świat, desperacko poszukując Złego Szefa. W końcu podczas tajemnej konwencji złoczyńców na Florydzie poznają Scarlett O'Haracz.
"Minionki" - TVN, godz. 20:05

Po ostatnim starciu Autobotów i Deceptikonów, które ocaliło świat, miasto pozostało zrujnowane. Pewna grupa chce przejąć kontrolę nad biegiem historii. Optimus Prime i Autoboty powstają. Z pomocą ludzi, zwłaszcza Cade'a Yeagera, stają przed przerażającym wyzwaniem. Starcie dobra ze złem prowadzi do kulminacyjnej bitwy.
"Transformers: Wiek zagłady" - TVN, godz. 22:00

Miejscowość na Mazurach. Zwłoki Jarosława Zaranka zostają znalezione nieopodal cmentarza. Policja zatrzymuje podejrzanych. O pobicie ze skutkiem śmiertelnym zostają oskarżeni bracia Gradowie - Adam, Marcin i Dariusz, a także Janusz Charewicz, Paweł Ołdak i Józef Kopera. W śledztwie wychodzą na jaw okoliczności, które doprowadziły do dramatu. Jarosław Zaranek był recydywistą. Będąc na wolności, atakował sąsiadów, znęcał się nad nimi i zastraszał. W obliczu bezczynności policji mieszkańcy wsi postanowili się z nim rozprawić na własną rękę.
"Lincz" - TVP2, godz. 22:25

Eric Lomax poznaje w pociągu piękną Patti. Podróżni zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, wkrótce biorą ślub. Ich szczęście zakłócają traumatyczne wspomnienia mężczyzny z czasów II wojny światowej. Pojmany przez Japończyków brytyjski oficer wykonywał wycieńczającą pracę przy budowie Kolei Birmańskiej. Znalezione przez strażników samodzielnie skonstruowane przez Erica radio stało się przyczyną poddania go torturom. Po latach Lomax dowiaduje się, że jego oprawca żyje. Wspierany przez żonę, postanawia go odnaleźć.
"Droga do zapomnienia" - TVP1, godz. 22:35

Jane Hayes jest zwyczajną singielką, która uwielbia powieści Jane Austen. Jej męskim ideałem jest pan Darcy, bohater "Dumy i uprzedzenia", którego w słynnym serialu sprzed ponad dwudziestu lat brawurowo zagrał Colin Firth. Jane postanawia wyjechać do Wielkiej Brytanii, by spędzić wakacje w rezydencji stworzonej przez miłośników twórczości Austen. Nie spodziewa się, że będzie to podróż jej życia.
"Kraina Jane Austen" - TVP2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 23.11.2018 >>

Komentarze

Skomentuj
 • Siki (gość)

  Siku mi się chce

  23.11.2018 22:44
 • Telemagazyn (gość)

  Telemagazyn

  23.11.2018 22:43
 • Chuj (gość)

  Birds

  23.11.2018 22:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×