Program tv na piątek, 25.01.2019. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Czas na piątek, czyli weekendu początek! Macie dzisiaj ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co dzisiaj warto obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 25 stycznia 2019.

Multimedia

Program tv na piątek, 25.01.2019 r.:

Emerytowany agent CIA Frank Moses mieszka na przedmieściach Cleveland. Prowadzi spokojne życie, próbując odnaleźć przyjemność w wykonywaniu codziennych czynności. Jedynym urozmaiceniem jego egzystencji jest flirtowanie przez telefon z urzędniczką Sarą Ross. Tymczasem grupa zamaskowanych napastników przeprowadza atak na jego dom. Frank postanawia dociec, dlaczego próbowano go zabić. W rozwikłaniu zagadki pomagają mu Sarah oraz dawni towarzysze: Joe Matheson, Marvin Boggs i była agentka brytyjska Victoria. Trop prowadzi do kwatery głównej CIA.
"Red" - TVN, godz. 20:00

Jimmie Shannon to zdeklarowany kawaler. Pewnego dnia umiera jego bogaty ojciec, zostawiając w spadku 100 milionów dolarów. Testament jednak mówi, że mężczyzna może odziedziczyć majątek tylko wtedy, gdy ożeni się, zanim ukończy trzydziesty trzeci rok życia. Tymczasem do urodzin pozostały dokładnie dwadzieścia cztery godziny. Zachęcony wizją posiadania fortuny Jimmie zaczyna rozpaczliwie szukać idealnej narzeczonej.
"Kawaler" - TVN 7, godz. 20:00

Pierwsza część komediowej sagi o zwaśnionych rodzinach Pawlaków i Kargulów, które nie mogą bez siebie żyć. Przedwojenny spór o miedzę i krowę Kargula, która weszła Pawlakom w szkodę, znajduje nieoczekiwane rozstrzygnięcie po wojnie. Do porozumienia stron jednak daleko. Zajadłe spory sąsiadów, ciągnące się kilkadziesiąt lat, kończą się wreszcie dzięki Witii, synowi Pawlaka, i Jadźce, córce Kargula.
"Sami swoi" - Polsat, godz. 20:10

Londynem wstrząsa potężna eksplozja. W wyniku obławy udaje się złapać tylko jednego z terrorystów, Farroukha Erdogana. Ruszają przygotowania do procesu stulecia. Rząd zamierza w nim wykorzystać ściśle tajne dowody. Prokurator generalny powołuje specjalnego rzecznika obrony, Claudię Simmons-Howe, która jako jedyna ma mieć dostęp do wszystkich dokumentów i może domagać się ich odtajnienia. Kiedy obrońca Erdogana spada z dachu, jego miejsce zajmuje Martin Rose, którego kiedyś łączył romans z Claudią. Teraz nie wolno im się kontaktować.
"Układ" - Ale kino+, godz. 20:10

Świat przyszłości, w którym nikt nie może być samotny. Ludzie są zmuszeni do życia w parach. Zgodnie z przepisami uchwalonymi przez władze miasta każdy singiel trafia do hotelu, w którym ma 45 dni na poznanie nowego partnera. Jeśli w tym czasie nie uda mu się znaleźć miłości, czeka go przemiana w zwierzę. David, porzucony przez żonę, trafia do ośrodka i próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Pewnego dnia poznaje mieszkającą w lesie przedstawicielkę rebeliantów. To spotkanie odmieni jego życie.
"Lobster" - TVP Kultura, godz. 20:20

Piotr traci pracę szefa kuchni. Rozstaje się z Ewą, którą przyłapuje z kochankiem, a właściciel wynajmowanego mieszkania domaga się zapłaty zaległego czynszu. Podczas jazdy skuterem Piotr ma kolizję z rowerzystką Martą, od której usiłuje uzyskać odszkodowanie. Los poczciwego, lecz niezaradnego kucharza odmienia się, gdy otrzymuje on posadę w restauracji "Odjazd". Jego talent kulinarny zostaje dostrzeżony. Z dnia na dzień mężczyzna staje się znaną osobą, trafia na okładkę magazynu. Niebawem zakochuje się w stylistce Marcie.
"Śniadanie do łóżka" - TVP2, godz. 20:45

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na piątek, 25.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×