Program tv na piątek, 25.08.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Czas rozpocząć weekend! Przed Wami ogromna dawka świetnych filmowych emocji! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV. Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Multimedia

Clark Kent przez większość życia mieszkał wraz z rodzicami - Marthą i Jonathanem - na farmie w Smallville. Już w dzieciństwie odkrył, że ma nadprzyrodzone moce, jest adoptowany, a co więcej, pochodzi z odległej planety o nazwie Krypton. Jako dorosły mężczyzna wiedzie podwójne życie w wielkim Metropolis. Jest reporterem gazety Daily Planet i skrycie kocha się w redakcyjnej koleżance, Lois Lane. Kiedy mieszkańcy miasta są w niebezpieczeństwie, niepozorny Kent zmienia się w bohaterskiego Supermana.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Człowiek ze stali" - TVN. godz. 20.00

Bruce Wayne, za dnia milioner filantrop, a w nocy Batman, musi tym razem stawić czoła dwóm szaleńcom: prawnikowi Harveyowi Dentowi, którego twarz od czasu wypadku na sali sądowej podzielona jest na pół, i Edwardowi Nygmie, który kiedyś był oddanym pracownikiem należącego do Bruce'a konsorcjum, a teraz jako Riddler dręczy innych zagadkami. W walce z nimi obrońcy Gotham pomagają pani psycholog Chase Meridian oraz młody akrobata Dick Grayson, który, chcąc się zemścić na Dencie za zabicie rodziny, przybiera postać Robina.
"Batman Forever" - TVN, godz. 20.00

Chris Johnson, prestidigitator z Las Vegas, potrafi przewidzieć, co się wydarzy w jego życiu w ciągu dwóch najbliższych minut. Dar ten jest jego przekleństwem. Jako dziecko Chris został poddany wielu bolesnym eksperymentom, dlatego zmienił tożsamość i ukrywa się. Gdy terroryści grożą zdetonowaniem bomby nuklearnej w Los Angeles, agentka FBI Callie Ferris postanawia odnaleźć Johnsona i namówić go do współpracy. Chce wykorzystać do tego celu Liz Cooper, która pojawiła się w jednej z wizji Chrisa. On zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.
"Następny" - TV Puls, godz. 20.00

Najważniejsze programy i seriale. To będziemy oglądać jesienią w TVP [GALERIA]Zobacz więcej

Na zakończenie wakacji odbędzie się Świętokrzyska Gala Kabaretowa. Tego wieczoru nie zabraknie premierowych skeczów. Widzowie zobaczą w nowej odsłonie kultową "Mariolkę" oraz nowe skecze Łowców.B i Formacji Chatelet. Będą też kabaretowe hity. Widowisko poprowadzą rodowici kielczanie - Kabaret Skeczów Męczących, którzy omówią najważniejsze wydarzenia mijającego lata: wizyty Donalda i Melanii Trumpów oraz pary książęcej Williama i Kate w Polsce. Kabaret przedstawi też własną wersję wakacyjnego hitu "Despacito" Luisa Fonsi.
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2017 - Polsat, godz. 20.05

Rok 1969. Charlie Bucktin jest zamkniętym w sobie nastolatkiem, który mieszka z rodziną w australijskim miasteczku. Pewnego letniego wieczoru przychodzi do niego rozrabiaka Jasper Jones. Okazuje się, że chłopak znalazł w buszu zwłoki swojej dziewczyny, Laury. Obawiając się, że jako pół Aborygen zostanie oskarżony o zbrodnię, prosi Charliego, by pomógł mu odnaleźć sprawcę morderstwa. Sprawy szybko przyjmują niespodziewany obrót.
"Jasper Jones" - HBO, godz. 20.10

USS Indianapolis powraca do bazy po dostarczeniu ładunku w postaci elementów broni atomowej, której użycie ma zakończyć II wojnę światową. Niespodziewanie jednostka zostaje zaatakowana i storpedowana przez japońską łódź podwodną. Wrak tonie, a ocalali marynarze muszą zmagać się z pragnieniem, głodem i zmęczeniem. Ale najgorsze są nieustające ataki krwiożerczych rekinów.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Ostatnia misja USS Indianapolis" - CANAL+, godz. 21.00

Matka i córka, tyleż piękne, co bezwzględne oszustki, znalazły sposób na dostatnie życie. Jednego dnia Max wychodzi za przystojnego Deana, a następnego nakrywa wiarołomnego męża na romansie z sekretarką. Biedak nie podejrzewa, że zatrudnił córkę nowo poślubionej żony, uroczą 20-letnią Page. Potem następuje rozwód i obie panie, bogatsze o sporą sumę pieniędzy, wyruszają na poszukiwanie nowego męża. Chcąc skończyć z niemoralnym procederem, decydują, że następne małżeństwo będzie ostatnim.
"Wielki podryw" - TVP 1, godz. 22.35

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×