Program tv na piątek, 25.11.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Piątek, weekendu początek! Czy może być lepsza okazja, aby obejrzeć w telewizji coś naprawdę dobrego? To retoryczne pytanie, dlatego siadajcie dzisiaj przed tv i oglądajcie. Szczególnie, że będzie można obejrzeć doskonałych "Bogów" Łukasza Palkowskiego! Ale to oczywiście nie wszystko, więc sami sprawdźcie co jeszcze można dzisiaj obejrzeć w telewizji!

Multimedia

Przebój Łukasza Palkowskiego z doskonałą rolą Tomasza Kota. Lata 80. XX w. Zbigniew Religa jest warszawskim kardiochirurgiem, który marzy o przeprowadzeniu w komunistycznej Polsce pionierskiej operacji przeszczepu serca. Niestety, środowisko naukowe patrzy nieprzychylnie na jego aspiracje. Lekarz nie daje za wygraną i przenosi się do Zabrza, gdzie dostaje pełną swobodę działania. W roku 1985 razem z zespołem przeprowadza pierwszą operację przeszczepu serca. Pacjent umiera, ale chirurdzy się nie poddają. Dwa lata później kolejny zabieg kończy się sukcesem, rozpoczynając rewolucję w polskiej medycynie.
"Bogowie" - TVN, godz. 20.00

Jack Black w roli głównej. Dewey Finn to gitarzysta założonego przez siebie zespołu No Vacancy. Ma swobodne podejście do życia i zawodu: nie tylko spóźnia się na próby, ale ma także gwiazdorskie kaprysy. Koledzy mają go dość i w końcu wyrzucają go z grupy. Na domiar złego jego współlokator, Ned, nalega na spłatę zaległego czynszu, a Dewey jest bez pieniędzy. Pomaga mu przypadek, dzięki któremu na sześć tygodni przejmuje obowiązki nauczyciela muzyki w szkole. Wkrótce wpada na pomysł stworzenia zespołu rockowego złożonego z podopiecznych.
"Szkoła rocka" - TVN7, godz. 20.00

Kolejny odcinek serialu w reżyserii Paolo Sorrentino. Lenny Belardo, który przyjął imię Piusa XIII, jest pierwszym amerykańskim papieżem w historii Kościoła. Wszystko wskazuje na to, że wybór tego młodego, ujmującego biskupa na Ojca Świętego jest efektem skutecznej strategii medialnej, jaką przyjęło Kolegium Kardynalskie. Ale pozory mogą mylić. A tym bardziej w miejscu i pomiędzy ludźmi, dla których wielka tajemnica wiary jest życiowym drogowskazem. Tym miejscem jest Watykan, a ci ludzie to hierarchowie Kościoła.
"Młody papież" odcinek 9 - HBO, godz. 20.10

Zachodnia Afryka, 1912 r. Dan Rockland, młody Amerykanin zakochany w córce milionera Kramera, Erice, znajduje ogromny diament. Oddaje go ojcu ukochanej, czym zyskuje sobie jego życzliwość. Wzbudza to zazdrość Karla Ludwiga - szefa straży Kramera, który również kocha się w dziewczynie. Podczas przyjęcia, na którym kamień zostaje ochrzczony mianem Gwiazdy Południa, klejnot znika. Podejrzenie o kradzież pada na afrykańskiego druha Rocklanda, Matakita. Ten, w obawie przed karą, ucieka. Jego śladem ruszają Dan i Erica oraz Karl Ludwig.
"Gwiazda Południa" - TVP1, godz. 21.40

Okrutna wojna ludzi i czarownic. Nie zawiodą się wielbiciele takich tytułów, jak "Victor Frankenstein", "Więzień labiryntu: Próby ognia" czy "Siódmy syn". Na ekranie m.in. Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood i Michael Caine. Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich _ Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności. Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać do świata ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Łowca czarownic" - CANAL+, godz. 21.00

Przywódca ludzi, John Connor, cudem uniknął śmierci z rąk maszyn. Po tamtych wydarzeniach żyje w ukryciu. Jego prześladowcy nie dali za wygraną. Z przyszłości przybywa udoskonalona wersja cybernetycznego mordercy, T-X. Terminatrix ma postać kobiety i ogromne możliwości techniczne. Ma też listę osób, które należy zabić. Jedną z nich jest weterynarz, Sara Brewster. Dołącza do Johna i razem starają się unieszkodliwić Terminatrix. Do pomocy wysłano im stary model robota, T-800.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Terminator III: Bunt maszyn" - Polsat, godz. 22.15

Opowieść o losach załogi USS Enterprise przenosi widzów w czasy pierwszej misji kapitana Kirka i jego towarzyszy. Kirk musi opuścić statek. Zastępuje go opanowany i pozornie pozbawiony uczuć Spock. Podczas pierwszego rejsu załoga Enterprise będzie musiała stawić czoła zagrożeniu mogącemu wpłynąć na losy Wszechświata. Podróżujący w czasie Romulanin Nero przybywa z przyszłości, by zniszczyć Kirka i jego kolegów. Tym samym zamierza pozbyć się osób, które mogłyby przekreślić jego plan zniszczenia ludzkości.
"Star Trek" - TVN, godz. 22.35

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×