Program tv na piątek, 26.02.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Piątek! Sprawdźcie, co dzisiaj przygotowały dla Was stacje telewizyjne.

Multimedia

Jack to młody, odważny chłopak, który gospodaruje na roli. Pewnego dnia niechcący otwiera bramę pomiędzy światem ludzi a krainą złych olbrzymów. Musi teraz stawić im czoła _ walczy o uratowanie królestwa, mieszkających w nim poddanych oraz o życie i miłość pięknej księżniczki porwanej przez olbrzymich złoczyńców.
"Jack pogromca olbrzymów" - TVN, godz. 20:00

Grupa zwierząt, do której należą: mamut Maniek, leniwiec Sid, tygrys szablozębny Diego oraz oposy Zdzich i Edek, próbuje znaleźć swoje miejsce na świecie. Diego postanawia wyruszyć samotnie w daleką podróż. Tymczasem Sid znajduje trzy dziwne jaja, którymi zamierza się zaopiekować. Wkrótce wykluwają się z nich małe tyranozaury, a Sid zostaje ich przybranym ojcem. Zjawia się jednak mama maluchów, która porywa dzieci, a wraz z nimi Sida. Przyjaciele ruszają mu na pomoc i trafiają do tajemniczej podziemnej krainy, zamieszkanej przez dinozaury.
"Epoka lodowcowa III - Era dinozaurów" - Polsat, godz. 20.05

Uhonorowane 3 Oscarami dzieło Friedricha Wilhelma Murnau'a z 1927 roku. Bohaterowie to młode małżeństwo mieszkające na wsi, dokąd latem przyjeżdża dużo turystów. Jedną z wczasowiczek jest czarnowłosa piękność, która szybko omamia farmera. Aby romans mógł się rozwijać, kobieta namawia mężczyznę, aby zabił żonę i wyjechał do miasta. Mąż w końcu ulega jej czarowi i zaczyna planować zbrodnię.
"Wschód słońca" - TVP Kultura, godz. 20:25

Bankier z Nowej Anglii Andy Dufresne został niesłusznie oskarżony o zabójstwo żony oraz jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Tylko dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia, Ellisa Boyda "Reda" Reddinga, udaje mu się przeżyć w tym wyjątkowo ponurym miejscu. Pewnego dnia w celi pojawia się nowy więzień, który opowiada, że poprzedni wyrok odsiadywał z zabójcą żony Andy'ego. Dufresne postanawia złożyć apelację, rozważa też plan ucieczki.
"Skazani na Shawshank" - Polsat FIlm, godz. 21.00

"M" uważa, że metody pracy Jamesa Bonda przestały się sprawdzać. Postanawia wysłać go do sanatorium dla podreperowania zdrowia. W ośrodku uwagę agenta zwraca dziwne traktowanie jednego z pacjentów o nazwisku Jack Petachi. Niebawem Petachi ginie z rąk członka tajemniczej organizacji, która wcześniej wykorzystała go do wykradzenia dwóch uzbrojonych pocisków Cruise. Wkrótce okazuje się, że za kradzieżą stoi Blofeld, dawny przeciwnik Bonda. W zamian za zwrot rakiet domaga się okupu, który ma być dostarczony w ciągu siedmiu dni.
"Nigdy nie mów nigdy" - TVP 1, godz. 21.35

Początkująca dziennikarka marzy o karierze w świecie mody i o wielkiej miłości. Jej życie nabiera barw, gdy incognito zatrudnia się w banku, aby napisać dla Cosmo artykuł o miłości w sferach biznesu. Młoda, atrakcyjna kobieta ma nadzieję, że wśród przystojnych mężczyzn w garniturach znajdzie tego jedynego. Wkrótce zaczyna się nią interesować kolega z pracy, Seth, lecz wtedy Lane poznaje muzyka Liama, w którym się zakochuje. Dziennikarka wpada na pomysł, by spotykać się z Liamem, który w artykule będzie występował pod imieniem Seth.
"Randki na zlecenie" - TVP 2, godz. 22.05

Rok 2054. W Waszyngtonie przestępców chwyta się, zanim popełnią zbrodnię. Jest to możliwe dzięki Agencji Prewencji Departamentu Sprawiedliwości, w podziemiach której pracuje troje jasnowidzów, utrzymywanych w stanie śpiączki. Jej szefem jest detektyw John Anderton. Mężczyzna jest bardzo samotny, przed sześciu laty stracił synka i rozstał się z żoną. Pewnego dnia z łowcy staje się ofiarą, a według jednej z przepowiedni za 36 godzin Anderton ma zabić nieznanego sobie mężczyznę. W tych okolicznościach pozostaje mu tylko ucieczka.
"Raport mniejszości" - TVN, godz. 22:20

Młody Serpico, po ukończeniu akademii policyjnej, zostaje skierowany do jednego z nowojorskich komisariatów. Policjant trafia na panoszącą się korupcję, łapówkarstwo, regulaminowe ograniczenia. Z każdym dniem służby Serpico zdaje sobie sprawę, że "zmowa milczenia" sięga coraz wyżej. Frank zaczyna być wrogo traktowany przez kolegów z pracy. Wykazując coraz większą determinację w walce z zaistniałą sytuacją, mężczyzna ryzykuje życie. Śmiertelnym wrogiem okazują się nie przestępcy, a machina policyjna.
"Serpico" - TVP Kultura, godz. 23.05

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×