Program TV na piątek, 26.04.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w piątek, 26.04.2019? W programie TV na piątek m.in. "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", "O mnie się nie martw", "Mad max: Na drodze gniewu", "Kochaj!", "Sicario" i "Złoto dezerterów". Sprawdź program telewizyjny na piątek, 26 kwietnia 2019

Multimedia

Program tv na piątek, 26.04.2019 r.:

Prześladowany przez demony przeszłości Max Rockatansky wierzy, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka. Pewnego dnia mężczyzna zostaje wciągnięty do grupy uciekinierek z Cytadeli, które ściga mściwy tyran Wieczny Joe. Kobiety prowadzi piękna i pełna charyzmy Furiosa. Rozwścieczony władca zrobi wszystko, żeby dopaść buntowników i wymierzyć im karę.
"Mad Max: Na drodze gniewu" - TVN, godz. 20:00

Grupa zbuntowanych marines pod dowództwem generała Hummela przejmuje kontrolę nad więzieniem Alcatraz, biorąc jako zakładników zwiedzających je turystów. Ukradłszy z arsenału broni chemicznej kilka pocisków, instalują je na wyspie i kierują na San Francisco. Chcą wymusić na rządzie USA wypłatę stu milionów dolarów w ramach odszkodowań dla rodzin żołnierzy, którzy polegli podczas tajnych operacji. FBI wysyła na wyspę komandosów i eksperta od broni chemicznej. Ich przewodnikiem jest były brytyjski agent, któremu powiodła się ucieczka z twierdzy.
"Twierdza" - TV Puls, godz. 20:00

Rok 1876. Leopold, zubożały angielski książę, który niedawno przeniósł się z wujem do Nowego Jorku, uczestniczy w przyjęciu wraz z licznymi pannami z zamożnych domów. Kiedy książę dostrzega dziwnie ubranego człowieka, próbuje go zatrzymać. Podążając za uciekającym nieznajomym, dociera do mostu. Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny. Obaj wpadają do rzeki. Wszystko wokół zmienia się. Leopold dowiaduje się, że przeniósł się w XXI wiek za sprawą zafascynowanego podróżami w czasie Stuarta. Wkrótce poznaje jego byłą dziewczynę, Kate.
"Kate i Leopold" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Po świątecznej przerwie do telewizji powraca "Taniec z gwiazdami". W bitwie o Kryształową Kulę zostało już tylko pięć par: Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka, Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, Jakub Kucner i Lenka Klimentova oraz Joanna Mazur i Jan Kliment. Jurorzy oczekują od nic coraz więcej. Błędy na tym etapie mogą sporo kosztować. Kto zakwalifikuje się do ćwierćfinału, a kto będzie musiał opuścić program?
"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" - Polsat, godz. 20:05

Dramatyczne wydarzenia w szkole angażują Marcina w trudną rodzinną sprawę dotyczącą jednego z uczniów. Anka tym razem już nie ma wątpliwości i wraz z Marcinem staje po właściwej stronie. Jedynie Oliwka nie do końca rozumie zaistniałą sytuację. Tymczasem Kostek, razem z Sylwią, zajmuje się kryminalno - gospodarczo - obyczajowym problemem poważnego biznesmena, nieświadomy, że za chwilę zwali się na niego nowina dużo cięższego kalibru. Paweł z dużym zaskoczeniem ogląda nowe wcielenie swego młodszego brata.
"O mnie się nie martw" - TVP2, godz. 20:45

Hank Palmer, błyskotliwy adwokat z Chicago, opuścił przed laty rodzinne miasteczko Carlinville. Myślał, że już nigdy tam nie wróci. Pewnego dnia dostaje wiadomość o śmierci matki i postanawia pojechać na pogrzeb. Na miejscu spotyka ojca, sędziego, z którym jest skłócony. Okazuje się, że Joseph potrzebuje pomocy Hanka.
"Sędzia" - TVN7, godz. 21:00

Sawa wychodzi za Jurka, który zdaje się idealnym kandydatem na męża. Zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości co do przyszłości związku. Sprawę dodatkowo komplikuje pojawiający się na horyzoncie przystojny aktor, Krzysztof.
"Kochaj!" - Polsat, godz. 22:05

Niedoświadczona, próbująca przestrzegać reguł agentka FBI bierze udział w operacji zlikwidowania bossa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Jej przewodnikiem po przestępczym świecie jest tajemniczy konsultant. Jego rola w operacji ma kluczowe znaczenie, a odkrycie prawdziwej tożsamości mężczyzny stanie się dla funkcjonariuszki ogromnym szokiem. Podczas misji idealistyczne zasady kobiety zostają wystawione na próbę.
"Sicario" - TVN, godz. 22:30

Jesień 1942 roku. Na Żoliborzu odbywa się konspiracyjne spotkanie oficerów AK. Rotmistrz Leliwa informuje zebranych, że dowództwo powołało oddział do zadań specjalnych. Pierwszym zadaniem grupy jest zdobycie gotówki na zakup broni i amunicji od włoskiej armii, która tymczasowo stacjonuje w Polsce. Warunki finansowe stawiane przez Włochów przekraczają możliwości AK. Wywiad ustala, że w jednym z łódzkich banków Niemcy przechowują gigantyczną fortunę w złocie. Dowództwo chce zwerbować do współpracy kasiarza, który odsiaduje wyrok.
"Złoto dezerterów" - TVP2, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 26.04.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • ciągle liczę na to, że jeszcze dziś przed livem wydarzy się coś co pozwoli Agnieszce i Stefano wrócić do dalszej rywalizacji w tzg (gość)

    Pozwolić odpaść z pr. największej gwieździe edycji i jednej z największych gwiazd w historii pr. to coś niepojętego. A przyrównywanie jej tańca do tańca Justyny Żyły to już gruba przesada i złośliwość internautów. Może i Aga miała momenty gdy była w tańcu trochę usztywniona, zwłaszcza w górze, bo nogi pracowały jej całkiem nieźle, ale robiła naprawdę duże i widoczne postępy.

    26.04.2019 12:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×