Program tv na piątek, 26.10.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Przed nami piątek, 26 października 2018 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na piątek, 26.10.2018.

Multimedia

Program tv na piątek, 26 października 2018 r.:

Rok po ułaskawieniu i powrocie zespołu Doma i Briana do USA życie jego członków toczy się leniwie. Po latach intensywnych działań spokojna egzystencja jest dla niektórych trudna. Daje się we znaki zwłaszcza Brianowi, który mieszka na przedmieściach z Mią i ich synem. Dom stara się odbudować związek z Letty. Tej i Roman korzystają z życia. Wszystko się zmienia, gdy pojawia się Deckard Shaw, szukający zemsty na tych, którzy usunęli jego młodszego brata Owena. Gdy Shaw wysadza dom Toretto, Dominic rozpoczyna współpracę z tajnym agentem rządowym.
"Szybcy i wściekli VII" - TVN, godz. 20:00

Selena Gomez w roli głównej. Mary mieszka z przybraną matką Dominique i jej dwiema córkami. Traktowana jest jak popychadło i zmuszana do najcięższych prac. Tymczasem w szkole trwają przygotowania do walentynkowego balu, na którym ma się także pojawić Joey - obiekt miłosnych westchnień wszystkich dziewcząt. Niestety, Mary nie wybiera się na bal ze względu na obowiązki. Z pomocą przychodzi jej przyjaciółka, która pomaga uporać się ze sprzątaniem i pożycza suknię. Ukrywająca twarz pod maską Mary uwodzi tańcem Joeya, który po balu próbuje odnaleźć tajemniczą piękność.
"Kopciuszek: roztańczona historia" - TVN 7, godz. 20:00

Monice wydaje się, że może dowolnie kontrolować swoje relacje z Igorem, a Sylwia ma wrażenie, że Igor znowu się pogubił. Tymczasem zupełnie pogubiony jest Krzysiek, który wraca z wyjazdu i przekonuje się, że poza Martą nikt na niego już nie czeka, a Irenka z Grażynką radzą sobie dużo lepiej niż on i Andreas w rozwijaniu samopomocy międzyludzkiej. W kancelarii pojawia się zdenerwowana studentka Marcina, która podczas kursu na prawo jazdy spowodowała wypadek skutkujący poważnymi obrażeniami poszkodowanej.
"O mnie się nie martw" odcinek 111 - TVP2, godz. 20:45

Nemo Nobody budzi się w 2092 r. Ma 118 lat, jest ostatnim śmiertelnikiem na Ziemi. Ludzie skolonizowali Marsa i wygrali walkę z chorobami. Starzec wzbudza powszechne zainteresowanie. Tymczasem Nemo twierdzi, że jest rok 2009, a on ma 34 lata i wiedzie życie z żoną Elise oraz trojgiem dzieci. Psychiatra hipnotyzuje mężczyznę, aby wywołać wspomnienia. Okazuje się, że życie Nobody'ego toczyło się w kilku światach, które łączy osoba Anny - jego prawdziwej miłości. Chcąc wrócić do dawnego życia, Nemo musi znaleźć odpowiedzi na kilka pytań.
"Mr Nobody" - Ale kino+, godz. 22:15

W Sandomierzu zostaje popełniona zbrodnia. W pobliżu synagogi zostaje znalezione ciało młodej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej. Prokurator Teodor Szacki rozpoczyna śledztwo. Sposób, w jaki ofiarę pozbawiono życia, przywodzi na myśl mord rytualny. Sprawa dostaje się do mediów, co uruchamia antysemickie nastroje.
"Ziarno prawdy" - TVP2, godz. 22:25

Morderca, którego czeka dożywotnie więzienie, znika z sądu. To kolejny groźny zbieg w ostatnim czasie. Generał Krasucki powierza sprawę dwóm funkcjonariuszom - Bożkowi z CBA i Wolinowi o pseudonimie "Sęp". Istnieje podejrzenie, że za ucieczkami stoi ktoś z policji. "Sęp" prowadzi śledztwo, ale przeciwnik wciąż wyprzedza go o krok. Nadkomisarz poznaje Nataszę, mistrzynię sportową po przeszczepie serca. Wkrótce zaczyna łączyć ich uczucie. "Sęp" powoli zbliża się też do rozwiązania zagadki, które staje się pułapką.
"Sęp" - TVN, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 26.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×