Program TV na piątek, 27.11.2020. Co obejrzeć w piątek, 27 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

To będzie filmowy piątek! Program tv na 27 listopada to m.in. "Bodyguard", "Kobiety mafii" i "Red". Będzie też 4. odcinek serialu "Król" Canal+. Sprawdź, co warto obejrzeć w piątek, 27 listopada w telewizji.

Multimedia

Program tv na piątek, 27 listopada 2020 r.:

Gargamel po raz kolejny zagraża spokojnemu życiu Smerfów. Tym razem okrutny czarownik tworzy podobne do nich stworki. By je ożywić, niezbędne jest wypowiedzenie zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. Gargamel porywa ją i wywozi do Paryża. Pozostałe Smerfy zrobią wszystko, by ją wybawić z opresji. Pomogą im w tym przyjaciele ze świata ludzi.
"Smerfy II" - Polsat, godz. 20:05

Frank (Bruce Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) i Victoria (Helen Mirren) są emerytowanymi agentami CIA. Z niewiadomych przyczyn wszyscy stają się celem ataku zawodowych zabójców. Muszą na nowo zjednoczyć siły i odkryć, kto stoi za intrygą, w którą zostali wplątani.
"Red" - TVN, godz. 20:05

Piosenkarka Rachel Marron jest u szczytu sławy. Od pewnego czasu ktoś wysyła anonimy z pogróżkami pod jej adresem. Listy nie docierają do adresatki, bo przejmuje je szef ochrony. Gdy prześladowca wkrada się do domu gwiazdy, Devaney postanawia zatrudnić profesjonalistę. Wybór pada na Franka Farmera, byłego agenta CIA, który wycofał się zawodu po nieudanej akcji. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa Rachel początkowo lekceważy ochroniarza, który ogranicza jej wolność. Wkrótce zaczyna zdawać sobie sprawę, że zawdzięcza mu życie.
"Bodyguard" - TVN7, godz. 20:35

Podczas manifestacji robotników dochodzi do starcia z narodowcami, którym przewodzi Żwirski. Kum trafia do aresztu. Emilia chce wyemigrować z rodziną do Palestyny. Szapiro nie zamierza opuszczać Warszawy. Anna odkrywa wstydliwy sekret ojca, prokuratora Ziembińskiego. Żwirski układa plan przejęcia władzy. Radziwiłek postanawia współpracować z hersztem narodowców. Wierzy, że dzięki temu zrealizuje swoje cele.
"Król" odcinek 4. - Canal+, godz. 21:00

Funkcjonariuszka Bela zostaje wyrzucona z policji. Dostaje jednak propozycję "nie do odrzucenia" od ABW. Bela przechodzi więc szkolenie pod okiem FBI i zaczyna pracę pod przykrywką - będzie działała w grupie przestępczej. Kobieta ma rozpracować szlak przemytu narkotyków przez grupę mokotowską. Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z kierownictwa mafii. Podszywa się więc pod prostytutkę i zostaje kochanką Cienia, jednego z ludzi przywódcy mafii.
"Kobiety mafii" - TV Puls, godz. 21:50

Były agent Sean Ambrose kradnie Chimerę, wirus nowej generacji, by odsprzedać ją tym, którzy mają na nią lekarstwo. Żąda udziałów w zyskach z produkcji leku. Komandor Swanbeck zleca agentowi Ethanowi Huntowi zniszczenie wszystkich istniejących próbek wirusa. Hunt werbuje do współpracy złodziejkę Nyah, byłą kochankę Seana, która może naprowadzić agenta na trop złoczyńcy.
"Mission: Impossible 2" - Polsat, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 27.11.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • i jeszcze TzG odcinek specjalny imprezowy (gość)

    Mam nadzieję, że ponownie będą tam tańce Stefano Terrazzino. Prawdziwy mistrz tego programu powinien być w każdym odcinku specjalnym. Oby tak było.

    27.11.2020 11:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×