Program TV na piątek, 28.08.2020. Co obejrzeć w piątek, 28 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program TV na piątek - co warto obejrzeć w telewizji? W programie tv na na piątek m.in. "Noce w Rodanthe", "Ant-Man i Osa" oraz "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Poniżej nasz program tv na piątek, 28.08.2020. Sprawdź, co jeszcze polecamy obejrzeć 28 sierpnia w telewizji.

Multimedia

Program tv na piątek, 28 sierpnia 2020 r.:

Adrienne, kobieta po przejściach, przyjeżdża do Rodanthe, małego miasteczka nad morzem, żeby uporządkować swoje życie. Opiekuje się gospodą należącą do jej przyjaciółki. Pewnego dnia w gospodzie pojawia się dr Flanner, który przyjechał aby przemyśleć swoje dotychczasowe życie. Obydwoje nawiązują romans, który na zawsze zostanie w ich pamięci.
"Noce w Rodanthe" - TVN7, godz. 20:00

Scott Lang stara się pogodzić dwie role: ojca i superbohatera. Nie jest to jednak dla niego łatwe wyzwanie. Na domiar złego otrzymuje pilne zadanie od doktora Hanka Pyma i Hope van Dyne. Po raz kolejny musi zjednoczyć siły z Osą, by odkryć sekrety z ich przeszłości.
"Ant-Man i Osa" - Polsat, godz. 20:00

Ama to młoda, skuteczna i wyzwolona "łowczyni głów" dla wielkich korporacji. Prowadzi niezależne życie singielki, a stres rozładowuje w warszawskich klubach bawiąc się do rana. Jednak wszystko się zmienia, gdy Ama pierwszy raz łamie swoją zasadę i idzie na randkę z mężczyzną, którego rekrutuje dla amerykańskiego klienta
"Nigdy nie mów nigdy" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Rok 1926. Tajemnicza moc sieje zniszczenie na ulicach Nowego Jorku, grożąc ujawnieniem społeczności czarodziejów. Do miasta przybywa magizoolog, Newt Scamander, z walizką pełną magicznych stworzeń. Gdy niczego niepodejrzewający Jacob przypadkiem wypuszcza kilka zwierząt, bohaterowie łączą siły, by je złapać. Nie wiedzą, że misja doprowadzi ich do konfrontacji z ciemnymi mocami.
"Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" - TVN, godz. 20:05

Po śmierci żony były policjant Ray Keene postanawia zabrać syna na pieszą wędrówkę, by w otoczeniu przyrody i z dala od codziennych problemów nawiązać lepszy kontakt z nastolatkiem. Z niezbędnym bagażem na plecach obaj wyruszają na spotkanie z naturą. Po drodze natykają się na przestępcę, który ocalał z wypadku samochodowego podczas konwojowania do aresztu. Ray pragnie wypełnić obywatelski obowiązek i nie dopuścić, by więzień wymknął się wymiarowi sprawiedliwości. Nie może jednak pozwolić, by cokolwiek stało się Chrisowi.
"Kontrakt na zabijanie" - TVP1, godz. 22:30

George Chambers, bokser wagi ciężkiej, zdobywca tytułu mistrza świata, zostaje oskarżony o gwałt i trafia do więzienia. Wkrótce dochodzi do niego wieść o sławie, jaką cieszy się tu niejaki Monroe Hutchens, uchodzący w środowisku osadzonych za najlepszego boksera. Chambers musi być zawsze "pierwszy", więc konfrontacja pięściarzy jest nieunikniona. Chambers i Hutchens chcą rozstrzygnąć, który z nich jest mistrzem. Więzienny mecz, zorganizowany przez obrotnego współwięźnia, ma wyłonić czempiona i przynieść zarobek pomysłodawcy.
"Champion" - TV Puls, godz. 22:45

Młody policjant z drogówki, Jake Hoyt, chce zrobić karierę w wydziale do walki z narkotykami. Jego partnerem ma być sierżant Alonzo Harris, który od kilkunastu lat walczy z gangami narkotykowymi. Zdążył już zyskać sławę z powodu skuteczności i pozaregulaminowych metod działania, co bardzo imponuje Jake'owi. Tymczasem mafia wydaje na Alonza wyrok śmierci. Niedoświadczony Jake ma zaledwie jeden dzień, by przekonać zwierzchnika, że nadaje się do tej pracy.
"Dzień próby" - TVN, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 28.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×