Program tv na piątek, 29.01.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Piątek, piąteczek, piątunio. Co obejrzymy wieczorem? Jak zwykle mamy dla Was kilka propozycji!

Multimedia

Szef świetnie wyszkolonego gangu złodziei (DMX) ma poważne kłopoty. Jego ludziom zlecono przejęcie bezcennych czarnych diamentów. Tymczasem operacja się nie powiodła i klejnoty nie trafiły do zleceniodawcy. Ten bezlitosny gangster o międzynarodowej sławie nie waha się porwać córki szefa niefortunnych rabusiów, aby wymusić na nim odzyskanie kamieni. W poszukiwaniu diamentów kochający ojciec decyduje się pójść na współpracę z tajwańską policją i zawiera z agentem specjalnym niecodzienny układ. Nie wie, że jego wysiłki doprowadzą go na trop tajnej broni masowego rażenia? Mistrz złodziejskiego fachu i tajemniczy agent z Tajwanu jednoczą siły, aby pokonać bezwzględnego porywacza i odzyskać cenne diamenty.
"Od kołyski aż po grób" - TVN, godz. 20:00

Southport, osada rybacka w Północnej Karolinie. Czwórka przyjaciół - Helen, jej chłopak Barry, Julie i Ray wraca samochodem z obchodów święta 4 lipca. W czasie powrotu, na drodze pojawia się postać w pelerynie. Dochodzi do wypadku, przyjaciele sądzą, że człowiek nie żyje, postanawiają wrzucić ciało do wody i o wszystkim zapomnieć. Składają przysięgę, że nigdy nikomu nie powiedzą co zdarzyło się tego dnia. Przeszłość nie daje jednak o sobie zapomnieć... Julie dostaje anonim o treści "Wiem, co zrobiłaś zeszłego lata".
"Koszmar minionego lata" - TV Puls, godz. 20:00

Za kanwę scenariusza tej wzruszającej opowieści o miłości silniejszej niż choroba i kalectwo posłużył opublikowany w "The New Yorker" artykuł znanego lekarza. Dr Oliver Sacks opisał w nim historię jednego ze swych pacjentów, ociemniałego Shirla Jenningsa, i jego żony Barbary. Wskutek interwencji chirurgicznej mężczyzna na pewien czas odzyskał wzrok. Niestety, choroba wróciła. Jennings, choć znów niewidomy, poświęcił się malarstwu, odtwarzając na płótnie obrazy zapamiętane z krótkiej, ale jakże dla niego niezwykłej podróży do świata widzących.
"Dotyk miłości" - Stopklatka TV, godz. 20:00

XIX-wieczna Ameryka. Młody, piękny i odważny mustang Spirit dba o swoje niewielkie stado. Razem z nim przemierza bezkresne prerie Dzikiego Zachodu. Niestety sielanka szybko się kończy, kiedy dzielny, lecz naiwny koń wpada w ludzkie sidła. Przybysze zza Wielkiej Wody budują linię kolejową bezlitośnie przy tym wykorzystując zwierzęta. Przy budowie kolei Spirit poznaje - również znajdującego się w niewoli - Indianina. Mały Strumyk pochodzi z plemienia Lakota i pomaga mustangowi odnaleźć się w nowym, obcym świecie. Codziennie obaj zmagają się z niecodziennymi dla nich sytuacjami. Razem muszą też stawić czoła licznym przeszkodom, które napotykają na swojej drodze.
"Mustang z Dzikiej Doliny" - Paramount Channel, godz. 20:00

Uwspółcześniona ekranizacja słynnej powieści Jonathana Swifta. Kiedy wrak statku trafia na ląd, skromny pracownik pocztowy o imieniu Guliwer odkrywa, że znalazł się na fantastycznej wyspie Liliputów. Dzięki swoim opowieściom i heroicznym wyczynom Guliwer szybko zjednuje sobie malutkich Liliputów. Kiedy jednak zatraca się i sprowadza niebezpieczeństwo na nowych przyjaciół, musi szybko znaleźć sposób, by naprawić swój błąd. Dzięki temu, Guliwer odkrywa, że bez względu na rozmiar, najważniejsze jest to, co ma się w sercu...
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Podróże Guliwera" - Polsat, godz. 20:05

W tajemniczych okolicznościach giną dwa nuklearne okręty podwodne: brytyjski i radziecki. Sprawcą "kradzieży" jest szalony milioner Stromberger, który kieruje całą operacją ze swej supernowoczesnej podwodnej stacji u wybrzeży Sardynii. Udało mu się wytropić łodzie, a następnie ukryć je w potężnym tankowcu, dzięki specjalnemu urządzeniu służącemu do śledzenia okrętów podwodnych. Znajdujące się na ich pokładzie rakiety atomowe mają zostać wystrzelone w kierunku Nowego Jorku i Moskwy, dając początek nuklearnej zagładzie. Mikrofilm zawierający plany urządzenia dostał się jednak w ręce niejakiego Fekkesha z Kairu. Milioner wysyła tam swoich ludzi: Sandora i Szczęki z rozkazem odebrania mikrofilmu. Takie samo zadanie otrzymują od swych rządów James Bond i jego radziecka koleżanka po fachu, major Ania Amasova.
"Szpieg, który mnie kocha" - TVP1, godz. 21:25

Z rozbitego na Ziemi statku kosmicznego wydostaje się krwiożercza bestia, która zaczyna terroryzować krainę wikingów. Stawić jej czoła może jedynie wojownik z innej galaktyki. Pośród surowych norweskich fiordów, w czasach panowania wikingów, rozbija się tajemniczy statek kosmiczny. Z płonącego wraku udaje się wyjść cało przybyszowi z innej planety, Kainanowi, który natychmiast zostaje oskarżony o wymordowanie mieszkańców pobliskiej wioski, a następnie uwięziony. Nikt nie wierzy jego zapewnieniom, że winnym tej masakry jest Moorwen - okrutna, drapieżna bestia, która także przeżyła katastrofę statku. Gdy wkrótce dochodzi do kolejnego krwawego ataku, wikingowie proszą wojowniczego Kainana, by pomógł im pokonać wroga.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Outlander" - Polsat, godz. 21:55

Horror sci-fi w reżyserii Ridleya Scotta. Załoga kosmicznego transportera Nostromo wraca na ziemię, wioząc duże ilości cennej rudy mineralnej. Gdy pokładowy superkomputer odbiera wezwanie SOS, wszyscy pasażerowie sa w hibernacyjnym śnie. Wkrótce statek ląduje na nieznanej planecie, a przywrócona do życia załoga zaczyna poszukiwanie nadawców sygnału. Nie znajdują jej, lecz trafiają na pozaziemską istotę, która zagnieżdża się w jednym z astronautów, zabija go i zaczyna polować na kolejnych członków ekspedycji. Sierżant Ellen Ripley podejmuje walkę o ocalenie pozostałych przy życiu kolegów…
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Obcy - Ósmy pasażer Nostromo" - TVN, godz. 22:05

Ostatnie tygodnie to pasmo sukcesów zawodowych mizantropa i arcymistrza dedukcji, Sherlocka Holmesa. Dokonania detektywa znajdują się na pierwszych stronach gazet. Teraz przed nim jedno z największych wyzwań. Okazuje się, że wyzwanie rzuca detektywowi nie kto inny, jak sam Jim Moriarty... czytaj więcej
"Sherlock" odcinek 6. - TVP2, godz. 22:20

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×