Program tv na piątek, 29.05.2018. Zobacz, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, PLAN DNIA]

Tydzień już się rozpoczął, więc przed nami program telewizyjny na wtorek, 29 maja 2018 roku. Macie ochotę na film, serial czy program rozrywkowy? Na pewno każdy z was znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV 29.05.2018!

Multimedia

Program tv na wtorek, 29 maja 2018 r.:

Dziesięć lat temu doszło do epidemii, która uśmierciła niemal wszystkich ludzi. Genetycznie zmodyfikowane małpy przewodzą wielotysięcznej populacji orangutanów, szympansów i goryli. Ich liderem jest Caesar, który poprowadził człekokształtne do rewolucji. Okazuje się, że w ruinach San Francisco istnieje kolonia ludzi odpornych na wirus. Ich przywódcą jest były policjant Dreyfus. Podczas wyprawy zwiadowczej dochodzi do spotkania ludzi i małp. Konfrontacja jest nieunikniona.
"Ewolucja planety małp" - Polsat, godz. 20:10

Kair, lato 2013 roku. Minęły dwa lata od tzw. egipskiej rewolucji. Prezydent Muhhamad Mursi, wywodzący się z islamistycznego ugrupowania o nazwie Bracia Muzułmanie, zostaje odsunięty od władzy. Na ulicach miasta wybuchają gwałtowne zamieszki. Kair pogrąża się w chaosie. Kolejni demonstranci i bojownicy trafiają pod nadzór policji. Trzydzieści osób reprezentujących różne frakcje polityczne i religijne spotyka się w zamkniętej, ciasnej przestrzeni.
"Zderzenie" - Ale kino+, godz. 20:10

Ostatni odcinek przed wakacjami. Kinga wyznaje Piotrkowi, że źle się czuje i podejrzewa, że w końcu zaszła w ciążę. Marcin znów spotyka Anię, która prosi ukochanego, by wybaczył jej wpadkę z artykułem i dał ich miłości kolejną szansę. Chodakowski wynajmuje też detektywa, któremu zleca, by śledził Izę. A w finale włamuje się do do domu dziewczyny, by zdobyć próbkę do kolejnego badania genetycznego Mai. Iza w tajemnicy przed mężem spotyka się z Adamczykiem, którego przed laty Skalski pobił i okaleczył...
"M jak miłość" odcinek 1377 - TVP2, godz. 20:50

Veysel zbiera pieniądze na wykupienie żony! Znajdzie pracę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

20-letni Evan Treborn od dziecka miał problemy z pamięcią. Jako małemu chłopcu psycholog poradził mu prowadzenie dzienników. Zapisywanie faktów miało pobudzać jego pamięć. Po wielu latach chłopak odkrywa, że tomy zapisków są czymś więcej niż wspomnieniami. Czytając je, w niewyjaśniony sposób przenosi się w czasie, staje się uczestnikiem opisanych wydarzeń, może wpływać na ich bieg. Jednak modyfikowanie przeszłości przynosi katastrofalne skutki. Z każdej wyprawy do przeszłości Evan powraca jako inna osoba.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Efekt motyla" - TVN, godz. 21:30

Wrońscy martwią się o swoją przyszłość. Małgosia stara się pomóc Ani. Marysia rozpoczyna pracę w sklepie u Jóźwiakowej. Róża zaczyna o siebie dbać, co wzbudza podejrzenie u jej bliskich. Karol podejrzewa, że jego mama się zakochała. Mirka i Maciej udają się do domu dziecka w sprawie adopcji Jowity. Konrad dostaje pracę u Ady. Magda nagle znika z pensjonatu. Kuba mówi Adamowi, że Piernacki przepisał cały majątek na żonę. Kunert nieświadomy podstępu jedzie do Ewy, aby zdobyć jej podpis na dokumentach. Tomasz z ukrycia nagrywa Adama. Marysia oświadcza Kubie, że chciałaby mieć dziecko.
"Pensjonat nad rozlewiskiem" odcinek 11 - TVP1, godz. 21:50

Latem w Kotlinie Kłodzkiej odbywa się wyjątkowy bieg. Uczestnicy wyścigu przez 48 godzin nie śpią i prawie nie odpoczywają. Nawet posiłki przyjmują w biegu. W ultramaratonie bierze udział kilkadziesiąt osób. W dwie doby pokonują ponad 240 km. Dokument prezentuje pięcioro uczestników. Składa się z dwóch elementów. Pierwszym z nich jest ultramaraton, ukazany od chwili startu do mety. Drugim elementem są nagrania zrealizowane w naturalnym środowisku bohaterów, przedstawiające ich codzienne życie, pracę, życie rodzinne i treningi.
"Biegacze" - TVP2, godz. 23:00

Zobacz galerię

TOP5 filmów Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na wtorek, 29.05.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×