Program tv na piątek, 29.07.2016. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Dzisiaj filmowych emocji przed telewizorem z pewnością nie zabraknie. Co obejrzeć w ostatni piątek lipca? Podpowiadamy!

Multimedia

Ethan Hunt, agent Impossible Missions Force, zamierza się ustatkować. Gdy w dniu zaręczyn otrzymuje wiadomość o zaginięciu agentki Lindsey Farris, w tajemnicy przed ukochaną Julią dołącza do misji ratunkowej. Choć udaje się odbić dziewczynę, ta ginie, gdy eksploduje wszczepiony w jej głowę ładunek wybuchowy. Hunt, dręczony poczuciem winy, rusza do Watykanu. Ma przejąć broń chemiczną o nazwie "królicza łapka", a przy okazji schwytać przestępcę, Owena Daviana, odpowiedzialnego za śmierć Lindsey.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Mission: Impossible III" - TVN, godz. 20:00

Nagrodzony czterema Oscarami dramat historyczny, w którym główną rolę zagrał znakomity Colin Firth jako król Jerzy VI. Anglia, rok 1925. Książę Yorku, Albert, syn króla Jerzego V, zostaje poproszony o wygłoszenie przemówienia. Wystąpienie ujawnia szokującą prawdę - potomek królewskiej rodziny jąka się. Tymczasem pozycja Alberta obliguje go do publicznych wystąpień. Żona księcia, Elżbieta, szuka lekarza, który mógłby pomóc małżonkowi. Po kilku nieudanych próbach terapii księżna otrzymuje adres gabinetu, w którym logopeda amator stosuje niekonwencjonalne metody leczenia wad wymowy. W 1934 r. Albert rozpoczyna kurację pod okiem ekscentrycznego Australijczyka.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Jak zostać królem" - TVP2, godz. 20:10

Ciąg dalszy niezwykłych przygód niestrudzonego tropiciela zagadek. Odkrywszy wielką tajemnicę templariuszy, Benjamin Gates stał się jednym z najbardziej znanych poszukiwaczy skarbów. Tym razem dzięki pomocy ojca odnajduje kilkanaście zaginionych kart z dziennika Johna Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Wynika z nich, że jeden z przodków Gatesa brał udział w spisku Bootha. Na poszukiwanie tajemniczej księgi wyruszają także przyjaciel Bena, Riley, oraz jego była ukochana, Abigail. Jeśli uda im się ujawnić tajemnicę, doprowadzą do wyjaśnienia największego spisku w historii świata.
"Skarb narodów: Księga Tajemnic" - Polsat, godz. 20:10

Trzecia ekranizacja wydanej w 1908 r. powieści Heleny Mniszkówny. Ordynat Michorowski zakochuje się z wzajemnością w guwernantce kuzynki Luci, pannie Stefanii Rudeckiej. Arystokratyczne środowisko jest zbulwersowane uczuciem dwojga ludzi. Małżeństwo ubogiej dziewczyny z panem na Głębowiczach byłoby niewybaczalnym mezaliansem. Szlachetnie urodzeni panowie i damy dają odczuć ubogiej dziewczynie, że wśród nich zawsze będzie "trędowata".
"Trędowata" - TVP1, godz. 21:25

Francuska prowincja w pobliżu niemieckiej granicy. Ze ściany, na której zakonnicy wieszają krzyż, cieknie krew. Wezwany przez mnichów komisarz Pierre Niemans odkrywa pod tynkiem ludzkie ciało. Wokół zwłok zamurowanego żywcem człowieka są wyryte znaki wskazujące na rytualny charakter zbrodni. W tym samym czasie oficer policji, Reda, potrąca samochodem człowieka przypominającego wyglądem Jezusa. Okazuje się, że oba wydarzenia coś łączy. Wspólne śledztwo Niemansa i Redy nie przynosi jednak rezultatów, dochodzi do kolejnych zbrodni.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Purpurowe rzeki II - Aniołowie Apokalipsy" - piątek, TV Puls, godz.21.50

Maria musi zmierzyć się z ciężkim wypadkiem ojca i odnaleźć matkę, która porzuciła ją tuż po narodzinach. Sylvia z sukcesem zarządza restauracją. Nie potrafi jednak uporać się z demonami przeszłości, sypia z przypadkowymi mężczyznami i wykazuje silne skłonności autodestrukcyjne. Zajęta dziećmi i domem Gina pewnego dnia dowiaduje się, że ma raka i lekarze muszą usunąć jej pierś. Odrzucona przez męża wdaje się w romans z namiętnym Meksykaninem, który kocha ją taką, jaka jest. Losy tych trzech kobiet pewnego dnia łączą się ze sobą.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Granice miłości" - Ale kino+, 21:55

Dan Burns (Steve Carrell) po śmierci żony samotnie wychowuje dzieci i poświęca im niemal cały swój czas. Wszystko zmienia się podczas dorocznego zjazdu rodziny Burnsów. W miejscowej księgarni Dan poznaje piękną Marie (Juliette Binoche). Kiedy mężczyzna i kobieta zaczynają się lepiej poznawać, Dan odkrywa, że Marie z kimś się spotyka. Wkrótce dowiaduje się, że jej wybrankiem jest jego brat, Mitch (Dane Cook).
"Ja cie kocham, a ty z nim" - piątek, TVN7, godz. 22:10

Mieszkańcy Ziemi zostają zaatakowani przez nieznany i groźny wirus. Śmiertelna epidemia ogarnia całą planetę. Wśród ludzi wybucha panika. W opanowanym przez chaos świecie cała nadzieja spoczywa na lekarzach i naukowcach, którzy starają się znaleźć skuteczne lekarstwo zwalczające chorobę.
"Epidemia strachu" - TVN, godz. 22:30

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×