Program tv na piątek, 31.03.2017. Zobacz, co warto obejrzeć! [PLAN DNIA]

Początek weekendu i koniec marca! Czy można byłoby wymarzyć sobie coś lepszego? Nie sądzę! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w tv! Na pewno każdy z Was znajdzie coś idealnego dla siebie i spędzi ten wieczór przed telewizorem ze swoim ulubionym programem!

Multimedia

Od pamiętnej bitwy o Nowy Jork minęły dwa lata. Steve Rogers, który jako bohaterski Kapitan Ameryka bronił miasta, mieszka teraz spokojnie w Waszyngtonie i próbuje odnaleźć się we współczesnym świecie. Steve nadal współpracuje z szefem agencji T.A.R.C.Z.A., Nickiem Furym, i razem z agentką Natashą Romanoff uczestniczy w niebezpiecznych misjach. Gdy Fury zostaje wplątany w złowrogą intrygę i pada ofiarą zamachu, Rogers i Natasha muszą stawić czoła tajemniczemu wrogowi - Zimowemu Żołnierzowi.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" - TVN, godz. 20.00

Sean Boswell daje się namówić na udział w ulicznym wyścigu samochodowym. Niebezpieczny pojedynek, w którym nagrodą jest dziewczyna rywala, wygrywa, ale zdewastowane samochody i szkody wyrządzone podczas rajdu ściągają na niego policję. Rozgoryczona matka Seana wysyła go do ojca mieszkającego w zapuszczonej dzielnicy Tokio. Chłopak czuje się tam samotny i wyobcowany. Na kilkupiętrowym parkingu obserwuje wyścig w formule "drifting", gdzie liczy się nie tylko szybkość, ale również umiejętność kontrolowania poślizgu.
"Szybcy i wściekli - Tokio Drift" - TV Puls, godz. 20.00

Rok 1789. Załoga angielskiego statku na czele z Fletcherem Christianem, długoletnim przyjacielem Bligha, buntuje się przeciwko kapitanowi, który ma ambicje dopłynąć na Jamajkę wzdłuż przylądka Horn. Nie podzielając jego zapału, marynarze wysyłają go wraz z grupką najwierniejszych członków załogi w rejs powrotny. Sami delektują się beztroskim pobytem na Tahiti. Tam ich nowy kapitan, Fletcher Christian, zakochuje się z wzajemnością w miejscowej piękności.
"Bunt na Bounty" - TVP1, godz. 21.30

Finał "The Walking Dead", Scarlett Johansson w kinie i nowość Netfliksa [WIDEO]Zobacz więcej

Bella Swan nie może pogodzić się z faktem, że się zestarzeje. Przez to oddala się od swojego chłopaka Edwarda Cullena, który jako wampir zawsze pozostanie młody. W czasie imprezy urodzinowej Bella niechcący rozcina sobie palec. Na widok krwi jeden z członków rodziny wampirów, Jasper, nie wytrzymuje i atakuje dziewczynę. Edward w porę zażegnuje niebezpieczeństwo, ale postanawia nie narażać więcej ukochanej. Bella jest załamana. Jacob Black pomaga jej dojść do siebie. Zakochuje się w Belli, ukrywając przed nią swoją największą tajemnicę.
"Saga "Zmierzch" - Księżyc w nowiu" - Polsat, godz. 22.05

Kapitan Colter Stevens budzi się w obcym ciele w jednym z przedziałów pędzącego pociągu. Ostatnią rzeczą, którą mężczyzna pamięta, jest lot helikopterem podczas misji w Afganistanie. Po ośmiu minutach od przebudzenia Stevensa dochodzi do eksplozji pociągu. Budząc się kolejny raz, oficer dowiaduje się, że uczestniczy w eksperymencie pozwalającym na przesłanie osobowości agenta w ciało innego człowieka. Wadą metody jest transfer trwający zaledwie osiem minut. Zadaniem Coltera jest kilka takich zmian, by dowiedzieć się, kto stoi za zamachem.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Kod nieśmiertelności" - TVN, godz. 22.50

Majami, młody policjant z warszawskiego Mokotowa, próbuje rozpracować grupę gangsterów wymuszających haracze. Szybko okazuje się, że ci sami ludzie interesują również trzech funkcjonariuszy Komendy Stołecznej - Gebelsa, Igora Rosłonia i Barszczyka. Co gorsza, są odpowiedzialni za serię porwań i zabójstw. Policjanci zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce. Wiedzą, że aby ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.
PRZECZYTAJCIE RECENZJĘ FILMU
"Pitbull. Nowe porządki" - HBO, godz. 22.50

W akcie desperackiej próby ratowania podupadającego biznesu z używanymi samochodami Ben Selleck zatrudnia zespół "samochodowych speców", mających wesprzeć go w wielkiej świątecznej wyprzedaży aut z okazji 4-ego Lipca. Prowadzona przez wygadanego i zakochanego w sobie Dona "The Goods" Ready'ego grupa, ma 3 dni na sprzedanie ponad 200 aut. Jednakże tuż po rozpoczęciu zadania, Don zakochuje się w córce zleceniodawcy i uświadamia sobie, że aby odnieść satysfakcjonujący go sukces, potrzeba będzie czegoś więcej niż tylko rekordowej sprzedaży aut.
"Jak by to sprzedać?" - TVP2, godz. 23.30

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • X (gość)

    Kapitan ameryka to najgorszy film nudny tylko mozna zasnąć beznadziejna marvel może wsadzić w gleboko w dube swoje dzieła z komiksu glupia bajeczka Amerykanskie gowno dno Badziewie kicz

    25.07.2021 20:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×